Отговори
# 705
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен!

Най-после смених новата работа, от почти месец съм вече на новото раб.място. Засега нещата са прилични.

Малчо тази седмица го оставих вкъщи, другата обаче, живот и здраве, ще ходи.
Давам му Тонзилотрен, вит. Ц и пием чай от мента, омега 3 също давам.

Иначе ходихме на два рд и гледам да излизаме на чист въздух повече.

# 706
  • Мнения: 6 542
Пийте цинк, четох, че помага по-лесно да се преболедува  новия вирус ако се разболее човек. Аз и за детето взех, и за нас.
И ние много се пазим, само до яслата и обратно. И един рожден ден на закрито.

# 707
  • Мнения: X
На детето какъв цинк даваш?

# 708
  • UK
  • Мнения: 5 999
Как сте ,откъде дойде това чудо за масово поразяване

# 709
  • Мнения: 6 542
Добре сме ние засега.
На детето взех едни витамини на Абофарма, които са за от 4г, но аз вместо по едно, му давам половин на ден - така ми казаха в аптеката.
От къде се взе... според мен е създадено изкуствено и някой го е изпуснал, или пуснал, не знам.

# 710
  • Мнения: 988
И ние сме добре за сега. Спазваме си предписанията и стоим у дома. Вчера само за 30мин.обиколихме квартала без да спираме никъде. А днес дъждът ни помага да нямаме и желание з излизане. Готвим се з дистанционното обучение утре. Мислим организации. Но осъзнавам, че сме облагодетелствани, че аз не съм на работа, а мъжът ми може да работи от вкъщи. Книги, филми, игри,пък и учене скоро няма да ни омръзнат...

# 711
  • София
  • Мнения: 23 165
Моите мъже ще се гледат в къщи, аз на работа засега.
Не сме много хора и не общуваме много.
Ама може и да ни освободят по някое време.

# 712
  • Мнения: 39 338
То в БГ е добре засега. На острова няма никакви ограничения. Там ще стане страшно и то след седмица две.

# 713
  • Мнения: 988
То в БГ е добре засега. На острова няма никакви ограничения. Там ще стане страшно и то след седмица две.
Така ли? Не знаех. Кокона, вие там ли сте?
А ние за късмет си взехме самолетни билети за пътуване в Шотландия това лято... Вече все по-неосъществимо ми се струва.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Мацката, с която раждах, миналата седмица беше на екскурзия в Англия. Беше единствената екскурзиантка сред приятелите ми и някакси странно ми изглеждаха нейните снимки на общия фон. Всички големи забележителности работеха.
В Канада също са под карантина.

# 715
  • София
  • Мнения: 23 165
то и при нас едни ограничения.
ей ги в банско пристигнали болни англичани, никой никъде не ги е спрял.
ония от варна прекосил цяла европа, пристигнал в софия, на влак се качил, после на такси, където могъл се отчел.
само приказки по телевизията е цялата работа.
по-добре да бяха се спрели всички за две седмици.
ама то пораженията ще ги броим после, като вземат да затварят работните места  и като свършат запасите  тоалетна хартия от миналата седмица.

детето вече истерясва в къщи, баща му ми бълва клипчета от сутринта.

а за заинтересованите обявили са свободните места в софийските градини.
ние чакаме училищните места, ама сигурно края на месеца.

# 716
  • Мнения: X
В Канада всичко е спокойно, няма паника, не ходят с маски.

# 717
  • UK
  • Мнения: 5 999
То и тука е спокойно, аз не съм в Лондон в малко изолирано градче съм, нооо да, няма мерки тук. Затова от днес аз взех такива
 Спрях децата от училище ще имам санкция, тук се плаща глоба, на всеки един родител поотделно. За 7 дни мисля, че в този случай няма да ми я наложат, тк казах ,че се страхувам от covid 19
Но за другата седмица не съм убедена, че номера ще мине. След това, излизат 3 седмици ваканция след нея , ще го мисля, сигурно пак, ще плащам 🙄 докато обявя фалит😁

# 718
  • UK
  • Мнения: 5 999
Как сте

# 719
  • София
  • Мнения: 23 165
добре сме ние.
аз съм на работа все още.
мъжете в къщи.
учат някакви неща всеки ден, госпожата изпраща какво е трябвало да работят ако са на градина.

излезли са райони и реда за записване в 1 клас.
нас са ни преразпределили за поредна година, ама точно за училището което искахме.
само не е ясно как точно ще се кандидатства с тия запечатани училища.

Общи условия

Активация на акаунт