Пчелички, птички и мухички, а на теста- две чертички!

  • 31 090
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 867
И аз на отчет, чакам лелка след 2 дни. Преди малко направих един шуар, беше толкова категорично отрицателен, че нямам думи. Нямаше бяла, сива, нито розова, нито въображаема черта, абе нищо за което да се хванеш. Пу..!
Разбира се дежурните сълзи, изтекоха, но вече съм по - добре. Ову беше на 10, ако имаше нещо днес трябваше да отчете вече. Чакам лелята да идва и заминава, че не мога да я гледам вече. А нямам никакъв ПМС, нито гърди, нито болки ниско долу, даже 1 пъпка нямам, а попринцип ставам като краставица. Просто кротко си чакам и заявявам, че вече тест за бременност няма да си купя. Болката от едната черта е по голяма, отколкото да видя лелката. Мрън.

Желая ви една уникално хубава неделя, каквато мисля да направя и моята. Обичайте се. Хубавите неща стават бавно. Просто не ни е дошло още времето. 🍀🍀🍀🤰🏻

# 31
  • Мнения: 88
Йоанна78 ,горе главата ще стане, не се отчайваи и аз ги намразих тестовете и не мисля да правя след три дни закъснение.
Кики много весел пост.
Моето ову мина и почва голямото чакане. Heart Eyes
Тулипа, благодаря ти.
Меги аз снощи пък сънувах че имам дъщеричка и и купувам рокличка с Минимаус HeartHeartpulse

# 32
  • Мнения: 417
Добро утро, момимета! Пожелавам ви да е толкова слънчево в душите ви колкото навън ( поне в Русе е 😃)! 🌞
Аз съм болна от два дена и хем не искам много много да пия хапчета, хем и не искам да се пренавивам каква сме я свършили тоя месец...
Мигленче, и аз съм гледала много клипчета на раждания и в началото ми изглеждаха много страшни, но вече (явно претръпнах) толкова има се радвам и плача на тях! 😍
Зейнеп, леко и спокойно чакане! Намери си някакво хоби и по-бързо ще мине времето, а и няма много много да го мислиш. 😘
Йоанка789, нали знаеш, че преди датата всеки тест може да греши! Пожелавам ти късна О и най-наситения тест след закъснение! ❤

# 33
  • Мнения: 72
Добро утро, момичета!
Понеже чета за щъркелите, та да ви кажа, че явно не можем да разчитаме на тях, елтехници и това е Joy Joy

Добро утро! Да се запиша да си ви чета! Благодарско на Пеони!
И за да не е спам-аз живея с един ел-техник и бебе-йок! Хахах когато ходихме на СГ казах на доктора каква му е професията,защото не е много Ок да те бие тока,но за момента всичко е перфектно! Та да видим кога ел-техника ще ми донесе бебе! 😂

# 34
  • Мнения: 417
И ММ се води елтехник, ама доставки няма. Ето снимка на един послушен щъркел 😄

# 35
  • Мнения: 377
Момичета,  днес с ММ ходихме до айко и там като стигнахме до количките и бебешките креватчета направо започнах да си избирам  незнам какво ми стана сякаш в този момент бях сигурна че много скоро ще трябва да ги имаме 😂
То рибата в морето аз тигана сложих. Ужас! Това е откачено! 

# 36
  • Мнения: 496
Gеrryka е zeinep1992 е пуснала тема за име на момиченце 😬 Аз пък да си кажа си и гласувах за име, така че очаквам скоро и да се похвали 😀😀 Ама само женски са посочени, пък аз със син прашец ви ръся 😀😀 Ама от този имам 😀😀

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 19:51 от Poly12

# 37
  • Мнения: 1 041
Поли , аз “играя” за момче, така че давай смело! 😂😂😂
Дени , така ме разсмя с този ел.техник у вас 😂😂😂

Гери, много е откачено! Ама и аз съм го правила 🤭 Чак срам ме хваща 😂
В моя случай репродуктивни клиники трябва да гледам, не детски колички , амааа аз и сайта на Адела си прецъквам 😂😂

Буболеса, къде си, душа? Чакаме те да цъфнеш с тлъст тест 😊😘

# 38
  • Мнения: 551
Гери, и аз така. Днес цял ден си разглеждах в нета бебешки колички. Даже си ги набелязах няколко. Имам и изисквания Grinning
Поли, ръси смело. Аз искам момченце, не че ще откажа момиченце, ама нека да ги нашара. Blush

# 39
  • София
  • Мнения: 913
Хей, момичета!

Пеони, страхотна тема, както винаги! Дано е бебеносна! ❤️

Гери, аз покрай този сектор минавам на прибежки 😁 Сакън да не погледна, да не урочасам работата...

Минавам под прашеца! ❤️

Дени, и мен разсмя с ел. техника 😂

Стискам палчета на всички, които хванаха ову и сега чакат теста ❤️

При мен тази сутрин БТ падна малко, така че май шансовете ми излетяха през прозореца. Предполагам, че лелката ще е тук във вторник, по график, все едно е влакът София-Варна... Чумата да я тръшне 😂
Момичета, благодаря ви, че мислите за мен!

Днес бях на погача на бебче, нося ви бебешки късмет и орисия! ❤️

# 40
  • Мнения: 1 131
Буболеска, вземам си от бебешката орисия Heart
Това с лелката и чумата много ме разсмя! Joy
Странно защо zeynep ще пуска подобна тема ...
А за бебешките колички аз си признавам, че често ми се случва. И не само колички, дрешки, козметика, абе всичко. Слабост ми е Heart дано скоро избираме всички Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 5 367
Аз се пазя от бебешка посъда като дявол от тамян. Видя ли бебешки магазин или кът, бягам с 300.
Действат ми зле и ми напомнят за времето от когато пробваме, а не става.

# 42
  • Мнения: 424
Буболече дано е имплантационен спад Heart и утре пак да се покачи.
И аз се заплесвам по креватчета и колички...
Рокет прегръщам те.
Щом иде реч за имената, аз мисля че всяка мама знае как ще си кръсти бебчо а това с анкетите ми идва в повече...
Моята БТ графика върви много добре...обнадеждаваща... чак ме е страх да го кажа , не е паднала под 37... докато предните два цикъла едва стигаше 36.8-36.9 въпреки че това не е гаранция .

# 43
  • Мнения: 372
Прекрасна тема !!!
Надявам се да се напълни с положителпи тестчета.
Ние за сега спираме с бебеправенето.
Аз пак имам проблем с раната след секциото и може би пак ще ми резнат 😥
Ще забравя за бебче скоро време ..
Ще ви чета и ще стискам палци,но няма да ви натоварвам с моите неволи.
Ще се запиша пак ,като получа зелена светлина.
Успех 🤗🤗🤗🤗

# 44
  • Мнения: 1 911
Пожелавам успех на всички дами. Дано всяка от нас скоро сбъдне мечтата си да бъде майка. В личен план имах много тежки 2 седмици. Все още си чакам цикъла и ако до края на седмицата не ми дойде ще звъня отново в клиниката. 15 дни след - тест от второто инсе и още цикъл няма. Стискам палци на всяка една от нас Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт