Гласувайте за име

  • 2 503
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 414
Също много ми харесват Мелек, Виктория и Изабела
Гласувах за Виктория 😊

# 31
  • Мнения: 8 654
Какви ще са презимето и фамилията - турски или български?
Бих избрала Мелек между двете турски, заради хубавото значение ангел и личната ми асоциация с мляко.😀
А между другите две - Изабела,по-красиво ми е и е по-рядко срещано.
Предложението Селин ми харесва най-много.

# 32
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 574
Мелек - ангел
Ария предлагам аз,напоследък става разпространено в Турция

# 33
  • Мнения: 9 168
На наши приятели щерката е Самира. Не знам какво означава, но името много ми харесва. А баткото е Толга.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 634
Гласувах за Дилара - харесва ми и ми звучи много женствено. Ударението, ако не греша, е така ДилАра, което отваря А-то и аз изобщо не го чувам като дИлър/дИлъра, така че за мен такава асоциация в случая няма.

Мелек не ми допада. От другите две предпочитам Изабела.

Общи условия

Активация на акаунт