Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 284
  • 734
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Solar, балсама за коса на Боди шоп с банана е такъв. Ухае прекрасно и косата се разресва много лесно. Аз имам душ крема, шампоана и маската от серията в момента. Simple Smile

# 91
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Изкупили сте Табако Ванила на Заг :lol

Моля, за добри попадения на мъжки парфюми от Заг. Нещо топло от рода на Pure Havana, Stronger with you.

# 92
  • Мнения: 1 360
Solar, балсама за коса на Боди шоп с банана е такъв. Ухае прекрасно и косата се разресва много лесно. Аз имам душ крема, шампоана и маската от серията в момента. Simple Smile
Ще се взима! Simple Smile Благодарности за инфото!!! Simple Smile
Моля, за добри попадения на мъжки парфюми от Заг. Нещо топло от рода на Pure Havana, Stronger with you.
Не познавам нито един от цитираните два, но с две ръце препоръчвам от Заг  Зодиак:
-  Avant Garde Lanvin - 1:1 с оригинала е
- Adventure Davidoff - също.
- Bvlgari Man In Black - харесвам го, но не знам колко е близо до оригинала.

На Рефан харесвам мъжките:
- Black XS L'Aphrodisiaque for Men Paco Rabanne - просто невероятно мощен и красив /не познавам оригинала/
- Joop! Homme Joop! - 1:1 с оригинала.
- Zino Davidoff - много го харесвам, но не познавам оригинала.
- Valentino Uomo - това е толкова уникален  /за мен унисекс Simple Smile /, че го носих в запой доста дълго време...
- Invictus Paco Rabanne - не познавам оригинала му, но познавам рефанския аналог. Шлейфа е такъв, все едно в помещението някой вари чай от липа - първото ми запознанство с него беше: влизам в стаята и викам: "Страхотно ароматен чай някой си е направил..." И...колегата ми ми показа шишенцето което си беше налял от Рефан... Simple Smile

# 93
  • Мнения: 888
Хайде и аз да се разпиша с парфюми от Zag Zodiak:

380 SC / SCANDAL - JEAN PAUL GAULTIER   - Този не ми хареса, усещам само сладко-горчив мед в него.

369 GG - Carolina Herrera - Good Girl - Този ми допадна, ухае на нещо свежо и чисто.

# 94
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Скандал на мен ми мирише на сладкарски цех, и на сладко от вишни. Винаги си представям блонди, цялата в розово, в сладкарница Simple Smile Трябва ми определено настроение, за да го сложа. Наскоро го усетих на младо русо момиче, и много добре й стоеше!
 Не бързай да го отписваш.
Аз бях решила, че никога няма да сложа ARMANI CODE , и днес го взех без да погледна кой е и пръснах. Ами вече не съм толкова сигурна. Този анасон, който ме давеше в началото, вече го приемам. При това го усещам дълго, носа ми не свикна (това ми е важно). Странното е, че в пирамидата няма анасон.

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 23:20 от Ljuboznatelna

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Момичета,влизам да изразя отново възхищението си от Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale на Рефан/169/,но върху друг човек.Приятелката ми е фен на оригинала,но съм споделяла,че тя пари за парфюми не дава и и споделих за новата имитация.Днес беше с нея и шлейфа,който влачеше беше незабравим.Тя е от хората на които този парфюм пасва като втора кожа,абсурд някой да познае,че е имитация!!!Рефан са надминали себе си с това великолепно изпълнение.Ходих и до Заг,да знаят дамите от Бургас,че Линтердит ще е зареден около сряда най-вероятно/по думите на момчето е много красив парфюм,ще видим/,но другият нов на ПР няма да го заредят,защото ми каза,че няма интерес.Веднага щом успея да го тествам ще пиша за който го интересува пък и за който не го,хаха.Пробвах Поем на Заг и останах впечатлена/Джасти виж го,знам,че го харесваш/,много хубава имитация,браво не очаквах,Армани код обаче им е много далечен.Харесах Органза,много хубаво излъчващ парфюм и точно толкова добър,колкото и този на Парфен,траен и доближен на макс до истинската Органза.Ако има фенове на тези парфюми да ги погледнат.А Макс Мара им е жестока,точно като Парфенската според мен,неповторим парфюм,адски ми е любим,вижте го.И пак пробвах Куатре,страхотен,за мен също като оригинала.Дано все такива хубави и на макс доближени парфюми да създават.

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 19:29 от Bright Crystal

# 96
  • Мнения: 15 311
Кристалче Hug , имам го, прекрасен е. Намирам имитацията за много сполучлива. Сравнявах с оригинала и дори да има някаква разлика, тя в никой случай не е фрапираща, а според мен е дори съвсем минимална и в никакъв случай не може да се сбърка с кой парфюм си. И е траен в изпълнение на Заг, и е чуден. Предстои да го подновя, че ми намаля.
Харесвам и Мон Герлен в тяхно изпълнение, но го обожавам лятото, когато лавандулата е минималистична, че зимата тази нотка доста надделява и някак му изгубвам очарованието. Но то това е въпрос на вкус, де. С на Заг Мон Герлена все едно имаш два парфюма - "Една си зиме, друга лете!" Grinning Малка перефраза от Шрек.
И него трябва да си го подновя ведно с Черната Орхидея. Още не съм си заредила и Yes'i am на Кашарел, а и той ми хареса. Ама и това ще стане, де.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сега се сещам,че ти ми беше писала да я видя,наистина е страшно попадение,е намерихме добра Поема.Heart Красив класически парфюм,неостаряваща класика.Мон също е много хубав на Заг,липсва обаче една нота характерна за оригинала,която тук е спестена,но за 5-6 лв. е супер.Мон е хубав и на Мартинез.

# 98
  • Мнения: 22 867
Джаста Праста, обнадежди ме! Мон Герлена го поръчах направо без мостра и......нещо не се спогодих с него. Даже снощи пак го пробвах и има нещо, дето не ми допада. А иначе си умирГам за лавандула, любима ми е. Значи чакам да се стопли, да дойде лятото, пак пробвам и, а дано се харесаме и лете да съм по-друга! Simple Smile bouquet

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Момичета,влизам да изразя отново възхищението си от Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale на Рефан/169/,но върху друг човек.Приятелката ми е фен на оригинала,но съм споделяла,че тя пари за парфюми не дава и и споделих за новата имитация.Днес беше с нея и шлейфа,който влачеше беше незабравим.Тя е от хората на които този парфюм пасва като втора кожа,абсурд някой да познае,че е имитация!!!Рефан са надминали себе си с това великолепно изпълнение.Ходих и до Заг,да знаят дамите от Бургас,че Линтердит ще е зареден около сряда най-вероятно/по думите на момчето е много красив парфюм,ще видим/,но другият нов на ПР няма да го заредят,защото ми каза,че няма интерес.Веднага щом успея да го тествам ще пиша за който го интересува пък и за който не го,хаха.Пробвах Поем на Заг и останах впечатлена/Джасти виж го,знам,че го харесваш/,много хубава имитация,браво не очаквах,Армани код обаче им е много далечен.Харесах Органза,много хубаво излъчващ парфюм и точно толкова добър,колкото и този на Парфен,траен и доближен на макс до истинската Органза.Ако има фенове на тези парфюми да ги погледнат.А Макс Мара им е жестока,точно като Парфенската според мен,неповторим парфюм,адски ми е любим,вижте го.И пак пробвах Куатре,страхотен,за мен също като оригинала.Дано все такива хубави и на макс доближени парфюми да създават.
последните споменати парфюми са от Заг, нали?

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да,на Заг са.Смятайте Органза на Заг колко е мощен,от блотер заглушава собствения ми парфюм/оригинал/,удивително!

# 101
  • Мнения: 244
Еххх, ще ме накарате да ходя пак до Заг - не че е трудно де Joy - да тествам Поемата. Така да ми харесва този парфюм, но ММ каза, че бил тежък. Иначе аз пробвах Линтердит на кожа - учудващо за моята кожа се задържа прилично. Не познавам оригинала и не мога да сравня прилики, но ми направи асоциация с Хонор на Амуаж от който имам мостричка и сега го опознавам. В двата има нещо общо за мен, като да са роднини Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Правилно го е определил мъжът ти Поем и си носи лек ретро полъх,а за някой си е тотално ретро,същото важи и за Органза,красоти са,но не са за всеки.Ммм Honour е мой много голям любимец,не откривам прилики между него и оригиналния Линтердит,при всеки се представят различно явно.Ще видим и имитацията.Обожавам и Еstee Lauder Pleasures на Заг отново,много нежност и невинност са пресъздадени,пренася ме в едно отминало по-спокойно време без да е ретро поне за мен.Уникална имитация,обичам я безкрайно,както и самия оригинал.Чакаме си още да направят Карат-Картие.

# 103
  • Мнения: 1 327
Момичета помагайте, търся парфюм , много нежен , леко ванилов, кремав , беше лансиран може би 2015/2016 или 2014 🤔 беше голям хит, всички с него даже ароматизаторите в магазините ухаеха само така.. е, аджеба се сетих за него случайно и от месец не мога да намеря кой беше.. Мислех че е а Армани Си, но ходих до Заг и не е той.. ако някой може да помогне, знам че е много относително в усещанията , но мен ми напомня на тирамису или някакъв сладкиш 

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Заради вас отивам утре в заг, за да се обзаведа с Мон, Бушерон и до Рефан за едно Фатале.😃

Два дни подред си тествах на работа Ноар пур феме и тобако ванил. Вторият мисля, че писах, че е доста траен на мен, много ми харесва, влюбена съм. Ноар пур феме също много ми харесва как ми седи, но като че ли не беше толкова траен и малко се разочаровах, но не ми попречи да се нафъскам и втори път.😃

Общи условия

Активация на акаунт