Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря близък магазин, който продава имитация на парфюма Трезор с максимално качество?
Какво е мнението на хората за наливните парфюми на Амбра?
Какви са впечатленията за парфюмите на Роксан, Guilty, Empress и Mont-Garland?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря близък магазин, който продава имитация на парфюма Трезор с максимално качество?
-
Какво е мнението на хората за наливните парфюми на Амбра?
Хората имат различни мнения за наливните парфюми на Амбра. Някои са доволни от качеството и дълготрайния аромат, докато други изразяват съмнения относно трайността и качеството на определени аромати. Важно е да се отбележи, че впечатленията са субективни и зависят от индивидуалните предпочитания и кожна химия.
-
Какви са впечатленията за парфюмите на Роксан, Guilty, Empress и Mont-Garland?
Форумът предлага разнообразна гама от мнения за парфюмите на Роксан, Guilty, Empress и Mont-Garland. Някои потребители са доволни от ароматите, докато други изразяват съмнения относно трайността и съвместимостта с оригиналните парфюми. Важно е да се отбележи, че вкусовете и предпочитанията за аромати са индивидуални и различни за всеки потребител.
-
Какви са мненията за рефанските имитации и други парфюми като Chance, J'adore, Black Opium, Joie, Signoriina, Tom Ford Black Orchid, Tobacco Vanille, Café Rose, Organza Givenchy , Mon Guerlain Bloom of Rose и Scandal?
-
Къде мога да намеря повечето парфюми на Aristea във Варна?
, не, не, напръсках се с тяхната имитация на Сантал блъш, която поразително напомня на друга тяхна имитация - на Тосканска кожа /и двета са имитации от Мартинез, просто са много еднакви/. Или по пирамида съвпадат и в оригинал /нещо което не знам - не познавам оригиналите им/, или продавачката обърка номерата.....или обученият ми нос вече застарява


))

Моят Алюр е купуван през 2018г. и е много траен на кожа,в коса да не говоря,Мартинез,както и всяка друга имитационна фирма с имат и парфюми,които са супер далечни,Мукхалат вижте на Парфен.Съншайн,само на Заг ли държиш да бъдат пробвай тези,но за трайност трябва да тестваш на своята кожа-UN JARDIN SUR LE TOIT HERMES,SEE by CHLOE CHLOE,AQUA ALLEGORIA - MANDARIN BASILIC GUERLAIN,MY BURBERRY BURBERRY,PARADISO ROBERTO CAVALLI, Bvlgari - Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise,Chanel-Gabrielle,LA TULIPE - BYREDO,Hugo Boss-The Scent for women,DOLCE DOLCE & GABBANA,Trussardi Donna.Последният ми е носил много комплименти,много е нежен и стои много елегантно.Шанел5 не беше лош на Гиза сякаш,ако някой го харесва да го провери.Вземи си го Скандал,не е за лятото определено,но пък с по-малко апликации го носи и много да те радва.


