Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 475
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Хахахаха,Сънче смея се с глас,просто Ши ме извиняваш,но това за спрелите и изпържени мозъци...BowtieМежду другото много кофти ми мирише на мен тревата,те и нашите мозъци са изпържени,но на тема парфюми.Stuck Out Tongue Winking Eye Нилските са ми топ от Hermes,нищо друго не ми допада там,а Туили ми предизвиква бунт в стомахчето,оф ужасен ми е и другия най-голям парфюмен кошмар Кelly Caleche,просто това нещо едва не ме умъртви.Иии,как можах да забравя/той е на първо място по непоносимост Аmouage Beloved,другите два са след него/ woman,бррр.Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel няма още имитации или поне аз не знам да има.А Инсомния въобще не е някакъв уникален  парфюм за какъвто го изкарват,твърде е надценен и блясъка му е изкуствен.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 16:03 от Bright Crystal

# 706
  • София
  • Мнения: 38 596
Оня ден две жени избягаха от мен заради Туили.
Аз днес си взех Покривните градини и Роуз есенсиел от Заг.
Аз Афганото го харесвам да го душа, но също не бих го носила.

# 707
  • Мнения: 136
Arwen, изпробва ли aqua del sol?

# 708
  • Мнения: 2 830
Тези на фирма lucky ползвали ли сте, доволни, недоволни?
Аз да Бамбина.Беше ми подарък,лек свеж,нежен летен аромат.Много траен.

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз само с това изтормозих жената в магазина, другото не ми беше толкова интересно.
Bright Crystal, имаш предвид, че от Ермес харесваш само Нилските ли? Или като цяло в Мартинез само този ти допада?
Да, Инсомнията я пробвах от любопитство, защото имаше голяма реклама, голямо нещо, за нещо, което се оказа доста надценено и нищо невиждано досега. Хареса ми аромата, но няма да предизвика безсънни нощи и въртене в леглото що не съм си го купила. Посредствен е.
Това за Афганото, Free Agent, не знам как ти харесва да го миришеш, честно.....аз едвам усетих нещо друго под всичкия тоя канабис, направо са се престарали.Grinning
Бтв, в другата тема беше споменала за магазин за стари лимитки на Сан Стефано. Може ли да кажеш къде е (Сан Стефано плаза ли имаш предвид), че може би съм пропуснала отговора ти. Simple Smile)))

Аз почвам да се усъмнявам вече в мнението на колегите ми, че им харесва като се пръсна с Туилито, след като чета вашите.Grin

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Free,и аз бих избягала,:stuck_out_tongue_winking_eye: имам предвид,че не харесвам Hermes като бранд,освен Нилските,да и Еликсира,но него не го нося.За колегите ти и на мен ми е супер странно това прехласване по Туили.Grin Но пък явно имаш химия с него и кожата ти го излъчва добре.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 16:51 от Bright Crystal

# 711
  • Мнения: 221
Тези на фирма lucky ползвали ли сте, доволни, недоволни?

Тези са на "Флоргарден", мисля че са от наливните на Gardeny, а адреса им на производство е същия като на Парфен.
От тези имам Olympiada (olympea), много е хубав и много траен, мисля че го взех за около 6-7лв за 35мл

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Free,и аз бих избягала,:stuck_out_tongue_winking_eye: имам предвид,че не харесвам Hermes като бранд,освен Нилските,да и Еликсира,но него не го нося.За колегите ти и на мен ми е супер странно това прехласване по Туили.Grin Но пък явно имаш химия с него и кожата ти го излъчва добре.

А, според мен, особено след като знаят колко съм луда на тема парфюми, не смеят да кажат нещо различно от хубаво мнение...Smile Бтв, на мен също ми харесва...не ми е от любимците, но не ме и дразни като аромат.

# 713
  • София
  • Мнения: 38 596
Free,и аз бих избягала,:stuck_out_tongue_winking_eye: имам предвид,че не харесвам Hermes като бранд,освен Нилските,да и Еликсира,но него не го нося.За колегите ти и на мен ми е супер странно това прехласване по Туили.Grin Но пък явно имаш химия с него и кожата ти го излъчва добре.
Аз харесвам почти всичко на Хермес, без Мерветата /нещо ме дразни там/. Но аз обичам щури парфюми. И тубероза.
Днес съм с последни капки Жур Абсолю. И той е леко странен.

# 714
  • Мнения: 4 076
Пробвайте обаче първо Диор Джой на Заг,за мен е чист Алюр и ако не ви задоволява потърсете друга алтернатива
Това и направих.Пръснаха ми на китката,не е крещящ,както бих искала,но трае дълго.
Не мога да си спомня дали мирише точно като Алюр,който имах преди години,но приблизително-да.Създава същото усещане и това ми е достатъчно.Преди години Алюр беше траен,присъствен,а Сеншуел-още повече.Страхувам се,че и да дам пари за оригинал,сега са ги кастрирали като всички техни продукти.Затова при следващото минаване през Заг,ще го придобия.
Силно ми се промени арома усещането.От билки и море,рязка промяна към рози и парфюми,които миришат на ...парфюми.Алюр за мен е такъв.

# 715
  • Мнения: 71
не е най ориятното нешо да се говори истината,  когато това може да нарани нечии чувства, и се извинявам предварително на всички с друго мнение, но Sunattraction е права в наблюденията си. И според мен на Мартинез mukhallat, FF и Afgano са толкова далече от целта, че ме разсмиват (с изключение на мукалата - той ме вцепенява, и то с пълното си несъответствие - направо все едно някой си е счупил компота от ягоди в мазето и е зарязал локвата да гние за ужас на блока ... неописуемо зле ...)

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 20:17 от bossy

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз не ги познавам оригиналите, така че моето мнение не е особено меродавно, по-скоро е наблюдение как миришат имитациите за моя нос. Simple Smile
Не разбирам и защо някой би се обидил от мнението на друг, особено след като всеки възприема различно ароматите и всяка кожа ги трансформира различно. Така че не виждам смисъл да се извиняваш, мнението си е лично твое право и никой не може да го оспорва. (Освен в Сев. Корея де😄) Blush
По-скоро се чудя, защо по дяволите някой е изсипал един чувал канабис (от тоя сорт дето направо те сваля на земята с 1 удар) в тоя парфюм..😃 Който познава оригинала, бих се радвала да сподели как мирише той, bossy, ти май го познаваш. 😃Дали и той е тревоманска подводница без изход.😄

# 717
  • София
  • Мнения: 38 596
Аз помня повече тамян, пушек, дърво, ауд в оригинала. Пробвай версията на Парфен.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Lucky ги бях забравила. Не знам колко са сполучливи откъм имитации, но са доста трайни. Имат доста нови, ако намеря във физически магазин, ще пробвам. Bambini на кое ще е имитация?

# 719
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
не е най ориятното нешо да се говори истината,  когато това може да нарани нечии чувства, и се извинявам предварително на всички с друго мнение, но Sunattraction е права в наблюденията си. И според мен на Мартинез mukhallat, FF и Afgano са толкова далече от целта, че ме разсмиват (с изключение на мукалата - той ме вцепенява, и то с пълното си несъответствие - направо все едно някой си е счупил компота от ягоди в мазето и е зарязал локвата да гние за ужас на блока ... неописуемо зле ...)

Добър вечер, момичета, във връзка със споделеното тук за Мартинез, преди време и на мен ми се случи нещо интересно: докато продавачката се опитваше да ми обясни как младите момичета залитат по Шанел №5, /изобщо, говорихме за антики - класики в жанра/ проявих любопитство към тяхната версия. Пръсна ми /не на блотър, разбира се, никога не приемам/ и бях меко казано изненадана. Първо се изненадах, че жена на моята възраст /каквато беше тя/ може да предлага тази неопределена миризма като Шанел №5, а след това се учудих как някой който продава парфюми не си е направил труда поне някога да го подуши в оригинал. Sunattraction, ти ме запали по този Сантал Блъш, след което веднага се затичах към Мартинез, пробвах и с изненада открих, че това с което ме напръскаха /Сантал Блъш/ напомня поразително на една друга тяхната имитация - на TUSCAN LEATHER.... Изобщо, объркана съм, или моят нюх на ловджийска хрътка започва да ми изневерява, или продавачката не си е "прочела урока" ........ странно, но ще бъда последователно упорита докато не разбера кой греши.  Smiley

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 01:25 от kolevaangela

Общи условия

Активация на акаунт