Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 218
  • 734
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 67
 INTENSE CAFE MONTALE на Мартинез дали е направен добре?

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Si Passion в оригинал е с трайност нулева  при мен,не си струва да се влага точно в него според мен.Версията на Заг е достатъчно добра.

# 452
  • Мнения: 2 218
INTENSE CAFE MONTALE на Мартинез дали е направен добре?
Аз го купих,хареса ми ,траен е много,но пробвай и на Парфен.

# 453
  • Мнения: 67
Calabria, благодаря!:rose:

# 454
  • Мнения: 71
Netichka, ако те интересува отливка от оригинал можеш да ми пишеш на лични.

Здравейте! Удивена съм от познанията Ви, определено. Та имам две запитвания. Фен голям съм на Thierry Mugler и някак си не ми се иска да се пръскам с оригиналите ,за да водя малкия на пясъчника на детската площадка. Та издирвам някоя прилична имитация на Aura и Alien Oud Majestueux. Ще съм безкрайно благодарна ,ако някоя от Вас ми помогне с фирма и номерче.

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Днес и аз с отзиви от Заг.Купих Quatre хареса ми от първото помирисване,определено е мой,по вещите да кажат греша ли или си приличат с Si passion на Armani,който ми е от фаворитите на Заг.Купих и Purple Orchid Tom Ford,моя мъж го отрече докато ме видя миришела съм на учителката му по история(лелченски) Joy Взех си и още два от блотерите,но останаха в колата единия по спомен е 393 който определено ми хареса.пак го мирисах Лалето е не ми харесва и това си е.Номада също определено не моя,а синът ми определи Fucking fabulous,като мента и задружно не го харесахме.Едва се сдържам да не отида и да си презаредя Si passion отново Joy Някой може ли да ми каже мъжкия One million добър ли е на Заг,че моя мъж само него признава...

На мен  Fucking fabulous ми мирише на дъвка Байрям Smile

Аура харесвам много на Заг, не съм сигурна колко е близък с оригинала не съм го имала в оригинал, само съм го душила веднъж в магазин, но от към трайност е много добре, поне на моята кожа.

# 456
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Аура на Заг е 379 номер. Номерата на парфюмите на различните имитационни марки ги има в първия постинг на темата. Не познавам оригинала, но имитацията е трайна и с добър шлейф.
И аз съм голям фен на Тери Мюглер, имам Аура, Уоманити, Ангел и Алиен, и Аура ми е любимец.

# 457
  • Мнения: 329
Парфюмни спецове, имате ли изградени впечатления за парфюмите на Degaje? Аз преди години си спомням, че съм взимал един единствен път имитация на Aqva Bvlgari и беше невероятно траен, но ароматът се разминаваше с истинската Aqva и затова не поднових. И да попитам също за Cote d'Azur - в DM ли се продаваха, или ги бъркам с други?

# 458
  • Мнения: 136
От понеделник в Кауфланд ще са на промоция , знаете ли имитация на кои парфюми са?

# 459
  • Мнения: 1 327
Има ли някой , който може да ми каже имат ли отчетливи разлики реално различните версии на Мон Гарлен? Кой е най - сладък и шлейфов? ☘

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Фланкърите на Мон Герлен трябва да ги пробваш на своята кожа и да видиш как се променят.За мен имат разлики всички версии,Мон EDP и EDTносят еднакво ДНК и си приличат най-много за мен и пръснати върху мен.Флорал и Мon Guerlain Bloom Of Rose са съвсем различни парфюми от предходните издания.Най-плътен,сладък и шлейфов за мен е Мон едп.

# 461
  • София
  • Мнения: 3 826
Първият Mon Guerlain би трябвало да е най-сладък и шлейфов, както и първообразът му, който обаче е бил някакъв ексклузив и трудно се намира. Mon Exclusif ако не се лъжа.

# 462
  • BG-DE
  • Мнения: 5 057
Момичета, L'Interdit само Заг ли го предлагат и как е като близост и трайност?

# 463
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Момичета, ще пътувам до Турция та четох и за Бергало 😊та въпроса ми е да ми препоръчате номер 😉Да е свеж,цветен
аромат и траен 😉. Благодаря ви🤗!

# 464
  • Мнения: 1 581
От понеделник в Кауфланд ще са на промоция , знаете ли имитация на кои парфюми са?
Намерих тази информация
Eau My Secret -  сходен с Мanifesto - YSL; позитивен аромат в духа на Еscada и Mexx
Скрит текст:
Eau it's fresh - сходен с Laura - Laura Biagiotti; Acqua di Gioia - Giorgio Armani; Pink 2013 - Victoria 's Secret
Скрит текст:
Еau My delice - сходен със Sensual Orchid - Laurent Mazzone; Juicy Couture Viva la Juicy
Скрит текст:



Cherry - сходен с Nina - Nina Ricci; B.U. Rockmantic
Скрит текст:
Върхови нотки:
Лимон, портокал, ананас и ябълка
Средни нотки:
Касис, череша
Базови нотки:
Праскова, роза, сандалово дърво
Candy - сходен със Sheer bebe
Скрит текст:
Върхови нотки:
Бергамот, ананас
Средни нотки:
Захарен памук
Базови нотки:
Ром и сандалово дърво
Apple -  сходен с DKNY Be Delicious
Скрит текст:
Върхови нотки:
Пъпеш, краставица, ябълка и грозде
Средни нотки:
Рози, момина сълза
Базови нотки:
Сандалово дърво

Последна редакция: нд, 19 май 2019, 00:51 от Карла_Карла

Общи условия

Активация на акаунт