Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 344
  • 734
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 008
Живея във Варна и бях в магазина, докато си чаках спрейчетата (Клое и Гуд гърл), помирисах няколко шишенца на случаен принцип и се влюбих в аромата, благодаря за отзива, явно ще си го взема.

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Имам Tobacco Vanille на Заг, много е близък според мен, само че първия път когато си го взех беше много хубав и траен,а сега последния път е някак вял, много не траен, все едно съм се напръскала с някакъв спрей за тяло, та за това и се застоява и не посягам много към него. Дано е било само лоша партида или и аз не знам, мисля пак да си взема, дано не са го развалили.

# 482
  • Мнения: 204
Здравейте, мили момичета и момчета!

Имам едно питане към тези от вас, които са запознати с парфюмите на D&P. Търся си нещо шлейфово, вкусно и секси. Насочила съм се към тези аромати: Angel, Hypnotic Poison, The One, Black Opium. Кой от тях ви се струва най-плътен, наситен, шлейфов и сладък, без да е лепкав?

Благодаря!

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аngel само ако можеш да го понесеш,аз не мога.За мен това,което търсиш е Хипнотичната отрова,особено на ДП е разкошнаа! Black Opium им е също невероятно поднесен,страшно близък до оригинала за мен.

# 484
  • Мнения: 204
Аngel само ако можеш да го понесеш,аз не мога.За мен това,което търсиш е Хипнотичната отрова,особено на ДП е разкошнаа! Black Opium им е също невероятно поднесен,страшно близък до оригинала за мен.
Благодаря, Bright Crystal.

Да, и аз го имам този проблем с Angel, но се опитвам да го преодолея заради силата и интензитета му. Между Hypnotic Poison и Black Opium кой ти се струва по-силният?

# 485
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И в оригинал и в имитация твърдо Hypnotic Poison за мен е по-силен,по-ярък и по-забелязващ се.Христина,виждам,че искаш нещо по-силно предлагам ти да се запознаеш ако не си с Коко Мадмоазел Интенз в оригинал,повярвай ще те забелязват навсякъде.Виж и Рефанската му версия.

# 486
  • Мнения: 204
И в оригинал и в имитация твърдо Hypnotic Poison за мен е по-силен,по-ярък и по-забелязващ се.Христина,виждам,че искаш нещо по-силно предлагам ти да се запознаеш ако не си с Коко Мадмоазел Интенз в оригинал,повярвай ще те забелязват навсякъде.Виж и Рефанската му версия.

Само с оригиналната версия на Коко Мадмоазел съм запозната, но задължително ще пробвам и интенз. Хипнотик Пойзън харесвам много заради бадемите и ванилията. Мерси много, Bright Crystal!

# 487
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имам Ангел на Заг, други не съм пробвала, но имах възможност да се запозная с оригинала с една проба от 1мл. Имитацията е по-присъствена и по-трайна. Доближава се, но сладкото е по-натрапчиво и наистина малко трудно се изтрайва. Оригинала е по-нежен от самото начало.
Затова пък шлейфа на имитацията е разкошен!

# 488
  • Мнения: 204
Имам Ангел на Заг, други не съм пробвала, но имах възможност да се запозная с оригинала с една проба от 1мл. Имитацията е по-присъствена и по-трайна. Доближава се, но сладкото е по-натрапчиво и наистина малко трудно се изтрайва. Оригинала е по-нежен от самото начало.
Затова пък шлейфа на имитацията е разкошен!

Така ми се иска да мога да нося този парфюм, но мисля да пробвам и версията на Заг.
Благодаря, Ljuboznatelna.

# 489
  • София
  • Мнения: 38 489
Аз се чудя дали да не си взема Eau de star на Заг.

# 490
  • Мнения: 1 309
Като стана дума за D&P, аз пък да питам за Pure Poison- добра ли е тяхната версия откъм близост с оригинала?

# 491
  • Мнения: 1 360
Аз се чудя дали да не си взема Eau de star на Заг.
Имам я. Чудесен парфюм е. По - лек от Angel, лятна версия така да се каже, по - плодова, по - въздушна. Трайността е добра - на моята кожа около 3-4 часа. Аз обаче си нося и класическия Angel без всякакви проблеми. Нося го дори в жегата. Намирам го за вълшебен.... Simple Smile Eau de star на Заг го нося когато хем искам да усещам духа на Angel, хем не искам да се натрапвам на обкръжението ми. Ако честно ме попитат коя версия повече харесвам - без колебание бих казала - Angel Simple Smile

# 492
  • Мнения: 1 008
Днес тествах Good girl на Гиза, на моята кожа изобщо не е траен, подновявах няколко пъти и пак не го усещах. Явно ще продължа да си вземам от Заг, ще се опитам да преглътна отношението на продавачката и факта, че не пръска на блотер, а дава директно да се помирише от шишетата (така изобщо не може да се добие представа за аромата, но здраве да е, ще разчитам на вашите отзиви). Отделно се каня и Мартинез да тествам, но трябва да си набележа аромат, някой летен, ефирен и свеж.

# 493
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Много хубав парфюм е L-Interdit...вие споделете как е имитацията му...

# 494
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Добър вечер, момичета, имам въпрос: как поръчвате от Парфен? Онлайн магазинът им от месеци е в профилактика, чрез ФБ може ли и как? Благодаря предварително! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт