Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 206
  • 734
  •   1
Отговори
# 600
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Някой има ли някакви отзиви за имитационните Версет и дали ги е виждал в България? Видях ги в 2 аптеки в Кавала, харесах си 2-3, но така и не можах да ги пробвам, защото ми даваха зор...... (половинката разбира се Grinning)......

# 601
  • Мнения: 78
Обикалям из града за Бос Ориндж, ама го нямат в Рефан. След малко ще проверя на още едно място и ако го няма ще го поръчам от сайта им. Не знам в Лидл до колко е трайна имитацията.
Тази на Лидл за цената си е чудесна, освен това (за мен) е идентична с оригинала Simple Smile

# 602
  • Мнения: 2 816
Подкрепям написаното преди мен,вземи нея.Няма да съжаляваш.

# 603
  • София
  • Мнения: 4 438
sunattrection, има ги и в българските аптеки. Аз пробвах Narciso Rodriguez for Her EDP и La Vie. Близки са до оригиналите и върху кожата ми безобразно трайни. Трябваше да ги измия, защото започнаха да ме дразнят с присъствието си. Grinning

# 604
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Би ли споделила в кои аптеки си ги виждала, тъй като в доста съм влизала и никъде не съм ги виждала. Simple Smile На този Нарцисо и без това ми разпалиха любопитството в парфюмната тема, та бих го пробвала.. Simple Smile

# 605
  • Мнения: 18 547
Преди доста време в някакво умопомрачение си взех 30мл Скандал на Зак, но като се прибрах и се пръснах изобщо не ми хареса, миришеше ми само и единствено на мед, чак главата ме заболя. Вчера се сетих за него, въпреки жегата се пръснах леко за да си припомня.....и сега съм влюбена. Толкова много ми хареса, че чак се чудя- как може така да се променят вкусовете? Не съм предполагала,че ще се кефя на такъв парфюм, при положение, че не харесвам УЖ сладки и тежки миризми.Stuck Out Tongue Closed Eyes Луда работа.
Не можах да се разбера аз с него. Много ми харесва само първоначялната нотка на восъчна свещ и мед,но после ми става адски тежък,нахален,сладък. Не се измирисва. И си ми стои така,даже е станал жълт.

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
L'imperatrice D&G къде е издокарана като оригинала?
Погледни на Заг,за мен е много добре направена тяхната Императрица и е трайна от проби при мен.Скандал не всеки може да го понесе,в началото и аз не го понесох,но малко по-малко тази медена сладост ме привлече и като се започна една луда любоввв,хаха. Оф,а от този Narciso Rodriguez for Her EDP направо се потрисам в най-лошия смисъл на думата.Толкова да ми е анти,бррр,Сън ако толкова много искаш да го пробваш виж версията на Заг.Хвалена е и Рефанската,друг много близък и супер приятен парфюм от моите открития е Парадизо на Кавали във версията на Рефан,просто е страхотееенн!

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 21:33 от Bright Crystal

# 607
  • Мнения: 18 547
Нарцисо харесвам много. Рози и мускус и в дъждовно време се развива страхотно. На Рефан съм имала,но оригинала не познавам. Интересното е,че аз принципно не си падам по такива аромати,но този ми хареса много😊

# 608
  • София
  • Мнения: 4 438
sunattraction, не знам как се казва аптеката. В Лозенец е, на 10 м. преди  Джеймс Баучер като вървиш по Любата. Утре ще погледна дали има име и ще пиша.

# 609
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Verset има в апетеки Марви. Те имат и сайт и може да се поръчва онлайн, но не съм търсила парфюмите в сайта, проверете. Днес даже бях там и си взех каталога им. Пръснах на ръката Сенси блу( имитира Лайт блу) и ми хареса, траен е. Преди време бях пръскала имитиращия Нарцисо и наистина толкова силно миришеше, че ми стана лошо, мъчих се да го измия. Не е моят парфюм, въпреки че когато излезе го харесах в оригинал.
Иначе и на мен ми се случи същото нещо. Реших да пръсна една мостра вчера на Ла ви е бел флорал на Заг, която бях поръчвала зимата от “момчето” и която тогава изобщо не харесах, само при доближаване до мострата ми се гадеше. И ооо чудо- вчера пръскам и не мога да повярвам , че това е същия парфюм. Невероятно стои в по- топло време, не е така остър. Усеща се като ванилова захар и цвятя, просто разкошен. Убедих се, че парфюмите трябва да се пробват във всички сезони и климатични условия, било имитационни или оригинали... Simple Smile ще купувам Флорала - за лятото!

# 610
  • Мнения: 861
Някой от вас има ли мнение за парфюма на Заг с аромат на жасмин

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Кристалче, ще я пробвам. Hug
Аз от любопитство, че докато четох темата за размислите и ми се подразни любопитството...
Ароматите на Нарцисо никога не са ми били от харесваните, ама знае ли се, на човек вкуса му се променя...😄


Благодаря, момичета, за насоките къде се намират. 😘

# 612
  • Мнения: 294
Просто съм изумена от познанията ви с ароматите 🙉
Помогнахте ми много.Аз в крайна сметка избрах Рефанскта имитация на Булгари Омниа, но въобще не го усещам , и околните не го усещат.Жената в магазина каза, че това е лек парфюм и няма как да се носи около мен.Вие какво мислите за него?

И ако можете да ми помогнете, търся нещо такова :
Нотки на круша, личи, сладък памук, синя слива и розов пипер са в началните акорди. Сърцето е жасмин, лотос, гардения и орхидеии. Базата се състои от кашмир, мускус, сандалово дърво, бял кехлибар и орлови нокти.  

# 613
  • Мнения: 2 025
Булгари Омния имам на Заг и не бих го нарекла чак лек, освен това има доста добра трайност и се усеща от околните. Онзи ден половинката ми направи комплимент, а бях пръснала веднъж на китката. Не познавам оригинала и не мога да кажа колко е близък.

# 614
  • София
  • Мнения: 4 438
Аптеката, за която споменах вчера, че предлага парфюмите на Verset няма име, но изглежда така:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт