Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 256
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Габрово
  • Мнения: 1 015


Bright Crystal ,
ти кои парфюми ще ползваш за лятото и по-топлото време?

# 631
  • Мнения: 148
Netichka, ако те интересува отливка от оригинал можеш да ми пишеш на лични.

Здравейте! Удивена съм от познанията Ви, определено. Та имам две запитвания. Фен голям съм на Thierry Mugler и някак си не ми се иска да се пръскам с оригиналите ,за да водя малкия на пясъчника на детската площадка. Та издирвам някоя прилична имитация на Aura и Alien Oud Majestueux. Ще съм безкрайно благодарна ,ако някоя от Вас ми помогне с фирма и номерче.

Благодаря много ,но и двата ги имам в оригинал. Иска ми се нещо,което ги наподобява ,за да не ги пръскам като излизам с малкия.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сънче,:hugs:Heart,sesksta,аз само с Мон и Мон Флорал да бъда ми стига,вече съм намерила своите парфюми.Но не преставам да търся с надеждата,че може би нещо ново би ме впечатлило.Друго,което ще нося през лятото Lady Vengeance,Chanel Chance eau tendre edp,Chanel Gabrielle,Chanel 5 l'eau,Dior Forever and ever/за този ще пиша по-подробно/,Chloé Love Story eau Sensuelle,Cartier Carat,Amouage Ciel,Amouage Honour,за тези се сещам сега.Иначе през по-прохладните летни вечери и с минимален брой апликации край брега на морето ще нося Chanel Allure,Amouage Blossom Love,Chanel Coco Mademoiselle intense,Dior Poison Girl edp.Netichka,можеш да пробваш Аура на Заг,за мен е супер добре направен,хвалена е и версията на Гиза.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Брайт, Мадмоазел Интенз на кой ползваш?

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Оригинала ползвам само да уточня,че всички изброени парфюми са оригинали.Пиша го,защото получих въпроси на лични,не всички от тези аромати имат имитации.Иначе Мистик,можеш да видиш Коко Мадмоазел на Рефан.Bowtie

# 635
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Сигурно е споменавано, но нямам физическо време да търся. Ще ми припомните ли коя имитация на Chanel Chance eau tendre е добра Simple Smile Сега Кристалчето като писа за летни, ми се прииска да пробвам точно него

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Оригинала ползвам само да уточня,че всички изброени парфюми са оригинали.Пиша го,защото получих въпроси на лични,не всички от тези аромати имат имитации.Иначе Мистик,можеш да видиш Коко Мадмоазел на Рефан.Bowtie
Hug
Мерси!

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мистик,:hugs:Heart Мъфита,Шанс Тендър беше перфектен на Парфен,не знам как им хрумна да го спрат.Rage Заг го имат,виж го,но за мен е далечен.Запознай се и с новият Chance Tendre edp  ако още не си-https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Chance-Eau-Tendre-Eau … Parfum-52359.html Удивителен,елегантен шик парфюм,като аз улавям много хубава свежа роза,трайността му е перфектна за толкова лек аромат.Kissing Heart Заг много добре са уловили драйдауна на L'interdit,като между другото аз харесвам точно него най-много на този парфюм.Други хубави имитации/сорка,че така допълвам във всеки пост,но не мога да помня всичко и по-късно имам проблясъци,хаха/ са TOM FORD VELVET ORCHID,VERY IRRESISTIBLE/ GIVENCHY,BLACK OPIUM/ YVES SAINT LAUREN,HUGO BOSS – THE SCENT FOR HER,CAROLINA HERRERA- GOOD GIRL на Ди Енд Пи,ако има харесващи ги ги проверете,защото са върховно направени за мен.И добавям класическият Трезор и Брайт Кристал на Рефан като адски добрите копия и много,много трайни!

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 12:09 от Bright Crystal

# 638
  • Мнения: 3 050
Здравейте! Дали има вече имитация на ysl intense black opium? Благодаря.

# 639
  • София
  • Мнения: 4 443
Не, няма все още.

# 640
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Сигурно е споменавано, но нямам физическо време да търся. Ще ми припомните ли коя имитация на Chanel Chance eau tendre е добра Simple Smile Сега Кристалчето като писа за летни, ми се прииска да пробвам точно него

Zara Apple Juice  Peace

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 483
След първоначалното прехласване по Boucheron Quatre, се оказа, че ми е натрапчив и задушлив. Събирах ваши мнения от темата за летен аромат. Не мога да го измисля, не ми се носи пак Императрицата. Ще се радвам на предложения за нещо, което мирише на чисто и свежо. Хареса ми преди време Nude Bouquet от парфюмите на Зара, но доколкото виждам наподобява Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, а не виждам да има друга имитация негова.

# 642
  • Мнения: 2 560
Зелените чайове на Арден се прекрасни за лятото, не знам , обаче, даже имат имитации. Аз ползвам Лотус- а в оригинал, чуден е в жегите.

# 643
  • Мнения: 294
Момичета, аз ли не съм в ред...?
Всеки парфюм, който ми напомня на някого ми става противен, дори да е човек на когото симпатизирам.
И не мога да се напръскам с парфюм когото съм усещала на друг.Поради тая причина ми е толкова труден и  избора скакво да се напръскам....
Имали ли сте подобен проблем или съм единсвената изкуфяла

# 644
  • Мнения: 2 560
На мен са ми проблем неправилно и неподходящо носените парфюми, независимо от кого. Примерно- не понасям тежки, сладки, силни парфюми в жегата. Имах колежка,  която на 35 градуса на сянка носеше Hypnotic Poison. В резултат вече не мога да го нося този парфюм, а ми беше много любим. Имам половин шишенце и отлежава, ако евентуално пак дойде ден да го преоткрия. Друга колежка пък се къпеше с Alien, а той  е доста силен и с едно- две пръскания. Е, от него не можах да се откажа, ама сигурно  щото и малко време работихме заедно с колежката. Парфюмите са нещо, с което трабва да се внимава, от елексир може да се превърнат в отрова. 

Общи условия

Активация на акаунт