Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Хашимото. Алтернативно лечение? Тема 2

• 23 909
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
Не го мисли това, че си обременен. Важното е, че процесът е обратим. Зависи колко си готов да вложиш от себе си. И малко шанс, както винаги и за всичко.

# 256
Здравейте,
Ваксинирахте ли се срещу Ковид и какво мислите по въпроса? Как ви понесе ваксината?

# 257
  • Пловдив
Не, разбира се. Повече ме е страх от ваксината, отколкото от Ковид.

# 258
  • Бургас
Ваксинирах се с Астра Зенека. Нямах абсолютно никаква реакция, освен болка от убождането за 2 дена. Нищо не мисля по въпроса, всеки си преценя сам.

# 259
  • Шумен
Здравейте,
Ваксинирахте ли се срещу Ковид и какво мислите по въпроса? Как ви понесе ваксината?
Не, и не мисля да го правя при никакви обстоятелства. Чета в алтернативни източници, достатъчно информация има и мисля с главата си. Подозрителното ми отношение е конкретно към препаратите срещу Ковид, а не към ваксините по принцип.

# 260
  • Варна
Аз се ваксинирах с Модерна и имах само болки около мястото на убождане. Сега не съм тръгнала да си пускам тсх и други изследвания, но към момента не виждам смисъл.

# 261
  • Испания
Аз се ваксинирах с Пфайзер и имах за един ден леко неразположение и схващане на ръката, на която съм инжектирана, но много бързо всичко отшумя. Не съм си пускала изследвания още след ваксинацията.

# 262
Аз съм с Пфайзер. Имах известни неразположения след ваксината и около месец кръвната ми захар беше завишена. Изследвания реших да не пускам поне следващите три месеца, за да не се депресирам напразно.

# 263
Колко завишена?

Общи условия

Активация на акаунт