Кауфланд - тема 35

  • 57 439
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 732
То, остана и да кажат, че е с по ниско качество. Аз се въздържам от покупка, който го пробва да сподели как е.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 208
В Билла от днес има предложение 1+1 на оригиналния екстра върджин на Коста д'оро за 16.99 Wink

# 32
  • Мнения: 1 953
Да, но 2 по 750 мл, а не 1л. Като ще казвате нещо, да е пълна информацията Simple Smile. Някой може да хукне от далече и да остане неприятно изненадан.

# 33
  • Мнения: 25 732
В Билла от днес има предложение 1+1 на оригиналния екстра върджин на Коста д'оро за 16.99 Wink
Доста ниска цена ми се вижда. Под 10лв литъра не съм го намирала. newsm78

# 34
  • Мнения: 1 953
Lucky, прочети и моя пост Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 25 732
Lucky, прочети и моя пост Simple Smile.
Писали сме заедно.  Peace
Малки бутилки, ясно.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 208
И аз не бях забелязала тази подробност,  не съм искала да подведа никого. Но и за по-малко количество,  цената за мен пак си е добра  Wink.

# 37
  • Мнения: 6 202
Аз пък го взех,така и така ми е на път за разходката,харесваме го вкъщи.И масло намерих,не като в к изкупено още на обяд.Скоро не бях влизала в билата,купих си и чашите.Сега като взехме каната брита(има разлика вкуса,но още свиквам) май няма да ходим толкова често на пазар там,прекалено голяма лудница ми идва.Главно за бачковото ходехме и ако нещо е оцеляло от промоциите че ми е далеко за количката.

# 38
  • Мнения: 19 004
само при мен ли не работи приложението днес, пробвах на двата телефона, не ще?

# 39
  • София
  • Мнения: 12 361
Нямам време да стигна до К., но поне да следя вие какво си купувате. Трябва да си купувам прах за пране, но не съм видяла дали има някакви промоции. newsm78

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 40 694
Нямам време да стигна до К., но поне да следя вие какво си купувате. Трябва да си купувам прах за пране, но не съм видяла дали има някакви промоции. newsm78
писах по-горе...до края на месеца има Персил прах за 6 и нещо.

# 41
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 135
Нямам време да стигна до К., но поне да следя вие какво си купувате. Трябва да си купувам прах за пране, но не съм видяла дали има някакви промоции. newsm78
писах по-горе...до края на месеца има Персил прах за 6 и нещо.
аз виждам само капсули

# 42
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
В допълнителната брошура, свързана с чистенето, има посочено, че е на промоция и прах Персил.

# 43
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 135
В допълнителната брошура, свързана с чистенето, има посочено, че е на промоция и прах Персил.
дай линк да я видя бре  #Cussing out

# 44
  • Мнения: 22 867
В допълнителната брошура, свързана с чистенето, има посочено, че е на промоция и прах Персил.
дай линк да я видя бре  #Cussing out
Бонго, доле, у лево! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт