Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 85 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 24 344
На мен са ми подменяли торба в Лидл. Скъса се на касата и направо ми дадоха нова, без да я плащам
От новата брошура ще си взема кухненските ролки,флуида на Лореал,кърпичките за очила и дезинфектант може би

# 526
  • Мнения: X
Торбите за които говоря, не са от магазин, в който може да се подменят, но реално никоя не се е скъсала. Имам няколко торби от супермаркети в Гърция, нямат късане, на вид са много по-приятни от тези на ДМ и дори след пране изглеждат като нови. На ДМ след 2 пранета са за боклука.

# 527
  • Мнения: 184
С даването на безплатен продукт при разминаване в цената , предполагам го отнасят служителите  и се удържа от тях - не  знам така ли е  , но   и те са хора и всеки греши  все пак ...


Торбите за които говоря, не са от магазин, в който може да се подменят, но реално никоя не се е скъсала.... На ДМ след 2 пранета са за боклука.
А аз разбрах  , че  има и други  с такава практика в БГ -на мен идеята за рециклиране  ми е  присъце и  за това . Аз си  нося и домашно шити от баба ми торбички  за пазар - много са удобни и красиви .


Днес купих  течен препарат за поистване на пералня ДМ  . Имаше и сух и доста се  чудих кой да взема , но  на течния пишеше , че може  да  се разтвори част от него във вода и накисне  отделението за препаратите /след като   се свали  от пералнята разбира се Wink /  и за това го избрах .


Отзиви  за тези  гранулирани  ароматизатори за пране  :  -странно , че почти всички бяха отваряни - личеше си по  смачкания етикет лепенка до капачката - предполагам от клиенти , за да ги помиришат :  .

# 528
  • Мнения: X
Отзиви  за тези  гранулирани  ароматизатори за пране  :  -странно , че почти всички бяха отваряни - личеше си по  смачкания етикет лепенка до капачката - предполагам от клиенти , за да ги помиришат :
Скрит текст:
В никакъв случай! Стават на маджун и после няма отмиване, остъргване и измиване на отделението за ароматизатор и омекотител. А полепнат ли по дрехите, все едно сопол (с извинение) се е залепил! Страаашен боклук!

# 529
  • Мнения: 5 207
Първо, тези парфюмни перли се слагат в барабана на машината преди да се заредят дрехите, а не в отделението за омекотител. Второ, разтварят се идеално. Трето, дрехите миришат дълготрайно.

# 530
  • Мнения: X
И в барабана съм ги слагала, и не се разтварят, мерси за забележката по точки. Мажат се по дрехете чудно. Още са вкъщи, синя опаковка.

# 531
  • Мнения: 184
Да , в барабана пише , че се слагат .
calabaza , много благодаря Flowers Hibiscus


# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
 и аз съм ги ползвала в барабана - не съм забелязала да остават следи - разтварят си се , но в сравнение с оргинала на Ленор - не ми миришеха достатъчно и така си стоят от повече от година в къщи

# 533
  • София
  • Мнения: 9 850
И особено, ако се използва къса програма, нямат време да се разтворят. Както и капсулите за пране...

# 534
  • Мнения: 25
Добър ден
Да питам за мъжки шампоан от магазина ДМ
Мнения
Благодаря

# 535
  • Мнения: 5 207
Ма разбира се, че не знам, не мога и да чета.
Ми щом си запушваш отделението за омекотител, значи не знаеш.

Взех ги с намаление рожденик един път и не съм повтаряла. Близо 10 лева за нещо ароматизиращо... За мен са безсмислена покупка.

# 536
  • Мнения: 184
Изяснихме ,че не  стават  и   много благодаря , че спестих тази покупка .

Страници  назад коментирахме сваляне на грим .
Купих си тогава  двуфазен  лосион за сваляне на грим  на Балеа ,  първоначално много бях доволна, че не ми е сухо около очите  ,  но в един момент  нещо  не ми е ок- като че ли ми замъглява  очите, все нещо ми лепи и мазно  .А и  неусетно обтривах и лицето и  за смесената ми зряла кожа никак не е добре .  . Сега се върнах  пак  на мицеларната вода на Виктория   и имам чуство , че с нея ми  е по- добре - по-свежо и по- почистено . Мазната следа от двуфазния  все ме караше да трия или мия   .Трябва да ползвам двуфазния  само очите , а за лицето мицеларна или друг продукт ,но само с измивен не става да почистя ФТ . Май ще ги редувам .
Взех  и измивния гел на Билка  , заради  хубави отзиви-даже беше намален в ДМ миналата седмица  - аз не съм впечатлена, но като  за парите си   е ок  . Само с него не става да  сваля  и измива спиралата  .Твърде ми е ароматизиран  .


# 537
  • Мнения: 22 906
На Билка измивните не ги харесвам аз,но на Балеа тази пяна засега се държи перфектно.Сваля грим,не опъва след измиване , нежна е към кожата:
(зряла и мазна кожа имам)
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 18:09 от ДХ3

# 538
  • София
  • Мнения: 2 079
Всяка година има намаления 20 % на някои или на почти всички артикули. Тази година пропуснах ли го или още не е имало?
Благодаря!

Още един глас + за мицеларната вода на Виктория.

# 539
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Всяка година има намаления 20 % на някои или на почти всички артикули. Тази година пропуснах ли го или още не е имало?
Благодаря!

И аз това се чудех...

За парфюмните капсули, тези които не използвах за пране ги сложих в торбички от органза и си ги наслагах по чекмеджета и шкафове да ми ароматизират.

Общи условия

Активация на акаунт