Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 86 068
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 3 895
Аз ползвам препарат за плочки  - и за ламинат, и за плочки. В dm има няколко вида, справят се чудесно. Обратното не бих правила, точно заради восъците в препаратите за ламинат, оставят филм върху плочките и не знам дали би се отмил с времето.

Би ли споделила кой е препарата!
Не мога да пускам снимка, че пиша през телефона, но съм ползвала всички от собствената им марка и нямам никакви поражения върху ламината.

# 571
  • Мнения: 11 496
Преди месец си взех LOREAL Hydra Genius Хидратиращ флуид, вчера си взех отново. Консистенцията на новият е различна, по водна и по лека. Надявам се, че като качество не е развален......

# 572
  • Мнения: 10
На мен много ми допадна. Пасна идеално на мазната ми кожа.

# 573
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 838
Аз ползвам Емсал за ламинат. Имам и малка част теракот,  минавам и него. Нищо му няма. Blush

На теракота или на ламината, защото има лека разлика? Simple Smile
На теракота. Simple Smile

Иначе ДМ имат универсален.

# 574
  • Мнения: 440
А аз да попитам за препарат за почистване на керамичен котлон? Чистя го с циф, но като че ли може повече.

# 575
  • Мнения: 15 475
Реа, флуида на Лореал е три вида, да не би случайно да си грабнала някой различен вид от тоя който преди си ползвала. Изглеждат еднакво, но имат за мазна, за нормална и комбинирана и за суха и чувствителна. Различните видове имат лека разлика в консистенцията и нюанса на цвета и. И трите са прекрасни, е, аз имам последните два, но предполагам, че и тоя за мазна кожа не им отстъпва.

# 576
  • Мнения: 4 841
А аз да попитам за препарат за почистване на керамичен котлон? Чистя го с циф, но като че ли може повече.

От как открих универсалните кърпички от Лидл (сигурно и в ДМ има аналог) съм изхвърлила всички препарати за керамиката. Бях накупила какво ли не и нищо не чистеше като хората.

# 577
  • Мнения: 11 496
Джаста Праста, след като си пуснах поста тук се сетих, че са няколко вида. Сега ще проверя кой съм грабнала в бързината. Купих го (LOREAL Hydra Genius Хидратиращ флуид) тази седмица от ДМ, беше намален. Това като инфо го пиша за който се интересува.

# 578
  • Мнения: 2 291
До края на месеца в Лили също са намалени и са малко по-евтини от ДМ.
Взех си повторно и аз, но констатацията ми е като на Реа.Видимо има разлика, по- воднист е.А грешка при мен няма, купила съм същия.

# 579
  • Мнения: 440
А аз да попитам за препарат за почистване на керамичен котлон? Чистя го с циф, но като че ли може повече.

От как открих универсалните кърпички от Лидл (сигурно и в ДМ има аналог) съм изхвърлила всички препарати за керамиката. Бях накупила какво ли не и нищо не чистеше като хората.
Имам ги лидълските, с тях чистя всичко в банята и мивката в кухнята и определено са добри, но се бях сетила да ги използвам за котлона.

# 580
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Може ли снимка на тези кърпички?Благодаря

# 581
# 582
  • Мнения: 440
Има ги и с аромат на ябълка, понякога ги пускат в XXL размер, повече бройки за същата цена.

# 583
  • Мнения: 2 156
А идеи за ДМ-ски аналог на тези мокри кърпички? При препаратите за почистване ли да ги потърся?

# 584
  • Мнения: X
А идеи за ДМ-ски аналог на тези мокри кърпички? При препаратите за почистване ли да ги потърся?
Аз купувам на стек бебешки кърпички от ДМ и заместих с тях Лидл-ските
https://www.dm.de/babylove-babylove-sensitive-feuchttuecher-2x80 … 058172153624.html
Тук са по четири пакета на стекче. Имат си и такава кутия
https://www.dm.de/babylove-feuchttuecher-sensitive-box-p4058172108884.html

Общи условия

Активация на акаунт