Мечтая си ...

  • 2 419
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Слава богу, че мъжът ми има глава на раменете си и нито мре за играчки, нито за високи скорости! Пу, пу!
Не знаех, че хората, които си купуват коли като тези от клипчето по-горе нямат глави на раменете. Обикновено е точно обратното.

Мне, имах предвид тези, които имат колите си за играчки, вдигат 300 км/ч за единия адреналин и застрашават хора около себе си!
Сигурна, скъпа и мощна кола може да се кара и без да се правиш на интересен да снимаш километража с над 220!
Това имам предвид, очевидно не е станало ясно.

# 61
  • Мнения: X
Слава богу, че мъжът ми има глава на раменете си и нито мре за играчки, нито за високи скорости! Пу, пу!
Не знаех, че хората, които си купуват коли като тези от клипчето по-горе нямат глави на раменете. Обикновено е точно обратното.

Мне, имах предвид тези, които имат колите си за играчки, вдигат 300 км/ч за единия адреналин и застрашават хора около себе си!
Сигурна, скъпа и мощна кола може да се кара и без да се правиш на интересен да снимаш километража с над 220!
Това имам предвид, очевидно не е станало ясно.
Както вече казах в Германия редовно карат с 250-300, че и нагоре км/ч, а човека, който е карал с най-висока скорост сред хората, които лично познавам е швед със собствена клиника. Вдигал е над 350 км/ч. Забавно е, че обявяваш хора спасили стотици човешки животи, че нямат глава на раменете. Странна си.

# 62
  • Мнения: 553
Щом е позволено по аутобана , нека да карат и със 400км в час.
А и тяхните пътища и коли нямат ниииииищо общо с нашите тук.

Общи условия

Активация на акаунт