Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 282
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 114
И аз бойкотирам всичко на Маджаров, след като голяма пита кашкавала по БДС имаше вкус на пресолена гума.

# 331
  • Мнения: 73
Прясно "мляко" Саяна 3,5%  /оранжева кутия/. Всичко друго може да е, но не и мляко.

# 332
  • София
  • Мнения: 1 434
Прясно "мляко" Саяна 3,5%  /оранжева кутия/. Всичко друго може да е, но не и мляко.
И киселото не е съвсем от мляко. Нищо тяхно не купувам.

# 333
  • София
  • Мнения: 4 177
И аз бойкотирам всичко на Маджаров, след като голяма пита кашкавала по БДС имаше вкус на пресолена гума.

Развалиха си продуктите. И ние вече не ги купуваме.

# 334
  • Мнения: X
Направих грешка да купя две кутии прясно, UHT на Саяна. Сега котките го пият, децата отказват. А нямаше друго никакво в магазина.

# 335
  • Мнения: X
Някакъв украински сладолед с вкус на Тирамису-вода с трохи......................................

# 336
  • Мнения: X
Някакъв украински сладолед с вкус на Тирамису-вода с трохи......................................
Нищо украинско за ядене не купувам. Предубедена съм.

# 337
  • Мнения: 10 210
Козе сирене Олимпус меко като размекнато масло. Не го купих. Какво му е - не е узряло ли? 🤔

# 338
  • Мнения: 730
Никога повече от широкия зелен боб! То все едно слама дъвчеш - пълен с лико. Не едно конче, а пълен! Отврат!

# 339
  • Мнения: 2 817
Тавички на Zenker - печените картофи ги вадих заедно с тефлоновото покритие на тавата!!! В тази връзка, моля, споделете каква тава за печене да си взема.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Тавички на Zenker - печените картофи ги вадих заедно с тефлоновото покритие на тавата!!! В тази връзка, моля, споделете каква тава за печене да си взема.
Всички с подобно покритие не ги купувайте. Според бюджета има доста варианти. Съотношението цена - качество при тавите на Хром Силистра е отлично. Единствен недостатък е, че са малко ретро. Simple Smile

# 341
  • Мнения: 10 210
Керамична. 10 години не е мръднала. Готвя и без мазнина.

# 342
  • Мнения: 2 817
Керамична. 10 години не е мръднала. Готвя и без мазнина.

Каква марка?

# 343
  • Мнения: 10 210
Pyrex, но има всякакви, не съм чула някой да ми се оплаче.

# 344
  • Мнения: 1 311
Майка ми купи от тези, които ги рекламираше Звездев и ми много са хубави. Не залепват, дълбоки са, много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт