Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 161
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Няма този гаден химичен вкус, консистенцията е приятна, венците спират да кървят, избелва.

Ако се интересуваш вкъщи ще ти напиша съдържанието.

# 556
  • Мнения: 10 197
Ще бъда много благодарна.

# 557
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Сподели съдържанието в темата в скрит текст. Интересувам се от пасти за зъби.

# 558
  • Мнения: 2 263
Аз ползвам на Хималая и съм доволна. От Колгейт не съм доволна и от години не я купувам - боляха ме зъбите от нея, като че ли ми изостряше чувствителността.

# 559
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз ползвам на Хималая и съм доволна. От Колгейт не съм доволна и от години не я купувам - боляха ме зъбите от нея, като че ли ми изостряше чувствителността.
Пастите за избелване на зъбите повишават чувствителността на зъбите. И при мен се прояви този ефект точно след употреба на Колгейт Макс Уайт преди години, но сега ползвам една Колгейт за чувствителни зъби и е добре.

# 560
  • Мнения: 1 953
Не знаех че Колгейт имат паста за чувствителни зъби, може ли снимка, да знам какво да търся!?! Аз отдавна купувам Сенсодин, защото не съм открила други пасти за чувствителни зъби по големите вериги магазини.
Не съм доволна от дезодоранта на Нивеа fresh natural, без алуминий и него отдавна купувам, започвам да мириша някак неприятно, когато се изпотя.

# 561
  • Мнения: 2 263
Аз ползвам на Хималая и съм доволна. От Колгейт не съм доволна и от години не я купувам - боляха ме зъбите от нея, като че ли ми изостряше чувствителността.
Пастите за избелване на зъбите повишават чувствителността на зъбите. И при мен се прояви този ефект точно след употреба на Колгейт Макс Уайт преди години, но сега ползвам една Колгейт за чувствителни зъби и е добре.
На мен ми се получи от съвсем обикновен Колгейт, избелващ никога не съм ползвала.

# 562
  • София
  • Мнения: 9 850
Не знаех че Колгейт имат паста за чувствителни зъби, може ли снимка, да знам какво да търся!?! Аз отдавна купувам Сенсодин, защото не съм открила други пасти за чувствителни зъби по големите вериги магазини.
Не съм доволна от дезодоранта на Нивеа fresh natural, без алуминий и него отдавна купувам, започвам да мириша някак неприятно, когато се изпотя.
Виж тук. Ползвам синята, която е complete protection.
Всички дезодоранти без алуминий са така, поне по моя опит и на приятели/познати.

# 563
  • Мнения: 1 953
Благодаря Ви!
На Дав ми харесват повече, а на шега си взех 2 бр. на Фа и съм по-доволна.

# 564
  • Мнения: 9 515
Аз ползвам на Хималая и съм доволна. От Колгейт не съм доволна и от години не я купувам - боляха ме зъбите от нея, като че ли ми изостряше чувствителността.

и аз на хималая - доволна съм.

# 565
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Аз ползвам на Хималая и съм доволна. От Колгейт не съм доволна и от години не я купувам - боляха ме зъбите от нея, като че ли ми изостряше чувствителността.
Коя е за чувствителни зъби на "Хималая"?

Ползвам тази на "Хималая" https://www.himalaya.bg/userfiles/productlargeimages/product_517.jpg и съм много доволна.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:29 от Hrispa76

# 566
  • Мнения: 9 515
Аз ползвам на Хималая и съм доволна. От Колгейт не съм доволна и от години не я купувам - боляха ме зъбите от нея, като че ли ми изостряше чувствителността.
Коя е за чувствителни зъби на "Хималая"?

Ползвам тази на "Хималая" https://www.himalaya.bg/userfiles/productlargeimages/product_517.jpg и съм много доволна

розовата.

# 567
  • Мнения: 993
Скрит текст:

Снощи инцидентно я взех от "Била", тъй като ми беше свършила мицеларната вода. Мирише гадно, дразни кожата, лепне неприятно и просто е ужасна!

# 568
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Още преди години приключих с мицеларните води и ползвам само определени тоалетни млека, които не ми дразнят очите.

# 569
  • Мнения: 993
Още преди години приключих с мицеларните води и ползвам само определени тоалетни млека, които не ми дразнят очите.
Кои? От мицеларните води харесвам само двуфазната на Гарние, защото съм със суха кожа и ми се отразява добре.

Общи условия

Активация на акаунт