Ние бяхме вече на море...и там беше....

  • 27 056
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
За мен най - хубавото място за почивка с дете е Албена , а и гледам че си от Варна - близо ти е .
Ето тук www.albena.bg можеш да разгледаш хотелите и условията !
Ние все си ходим в Албена бийч клуб , бившият Албена плая и още по -бившият Славуна !
А колко Ви завиждам на тези дето живеете на морето ...

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...А колко Ви завиждам на тези дето живеете на морето ...

И аз така  Peace, но само на варненки Wink

# 17
  • Мнения: 17 407
...А колко Ви завиждам на тези дето живеете на морето ...

И аз така  Peace, но само на варненки Wink

Хех! Що, бе, Шани?

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...А колко Ви завиждам на тези дето живеете на морето ...
И аз така  Peace, но само на варненки Wink
Хех! Що, бе, Шани?

Няма какво да говорим, Варна е номер 1  Peace  Grinning ... и не би могла да се сравни с нито един друг черноморски град. Ай стига четки  Laughing

# 19
  • Мнения: 17 407
Мдаа, права си Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 679
Е хайде и ние да се отчетем. Бяхме в Албена хотел Гергана от 25.06 до 03.07 беше страхотно. Успяхме да се вредим за апартамент преди 3 месеца, нашта беба не може да спи в една стая с нас и затова изборът ни беше ограничен до апартаменти, които се оказаха твърде малко за този курорт, но пък беше върхът към апартамента вървеше и тераса 40 квадрата със шезлонзи и чадърче и малката търчеше с голямо удоволствие. Храната беше малко по-зле от Ралица, където бяхме миналата година, но поради липсата на апартаменти отпадна за тази година. За сметка на това всяка вечер с изключение на четвъртък имаше представления за малките и детска занималня следобяд.

Ако ходите към този район не забравяте да посетите ресторанта с мидите в Дълбока на 5км. след Каварна посока Калиакра ядохме страхотни деликатеси на доста приемливи цени.

# 21
  • Мнения: 5 622
...А колко Ви завиждам на тези дето живеете на морето ...
И аз така  Peace, но само на варненки Wink
Хех! Що, бе, Шани?

Няма какво да говорим, Варна е номер 1  Peace  Grinning ... и не би могла да се сравни с нито един друг черноморски град. Ай стига четки  Laughing

Мерси, мерсииии  bowuu  bowuu  bowuu

Имаме страхотни приятели от Бургас и те между другото са на същото мнение  Wink

# 22
  • Мнения: 13 512
Във Варна съм, но ми се ходи на истинско море с хотелите му и разни забавления за бебе.. Ще помоля знаещите да ми дадат някакъв линк или инфо за хубавии места (хотели) по българското черноморие.  Hug
И аз категорично  бих ти препоръчала Албена-особено,ако си с дете.

# 23
  • Мнения: 4
Лелеееееееее, това е върха! Embarassed

# 24
  • Мнения: 245
Лелеееееееее, това е върха! Embarassed

Кое? Thinking

# 25
Предполагам, че става въпрос за сканирането на снимката въху монитора ха-ха-ха......

# 26
  • Мнения: 193
Имаме резервация е за края на юли в Албена, х-л Магнолия. Та въпросът ми е специално към почивалите на Албена за храната там. Подходяща ли е за малки деца?

# 27
  • София
  • Мнения: 6 561
Хелоу и ние се завърнахме вчера. Абе само аз ли съм с впечатлението, че Албена е позападнала сравнение с миналата година или пак съм много претенциозна ?
Малки неща ама дразнещи - косят тревата в 7.00 сутринта или от 14 до 16, имаше комари (явно не е пръскано или пък е хипер влажно, айде това мога и да го подмина), шатъл буса до плажа сведен до 1 линия и автобуси тип "невъзможно е да се качиш с количка", минералната вода в хотела свършваше, леда тоже. Не ни изхварлиха кошчето 2 дни, защото беше на балкона, а там явно камериерски крак не беше стъпвал, та ходих да се разправям на рецепция - първия ден дойде една намусена г-жа и помоли ако имаме проблем да търсим нея Shocked, а не на рeцепция, че им режели от заплатите (къде да я търся  Shocked и защо не си е свършила работата) . Втория ден направо го оставих пред стаята с пампите вътре. Под леглата никой не чисти, иначе всеки ден всичките 16 кърпи се сменяха чинно, въпреки че бяхме употребили 1/3 от тях, а по едно време имахме 4 рула с т.хартия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Иначе има и много плюсове за 10 дни ни смениха 2 пъти чаршафите  Peace, дадохи на фамилна стая, въпреки че плащахме за 2-ма души, поискахме се същата от м.г. и се я получихме без проблем, анимацията беше супер, храната тоже. Курортът обаче ми се видя полупразен специално плажа и заведенията и нивото на чужденците варира от руски лагерници до нахални  ГДР-ци (които се целеха с хляб в ресторанта, сбиха се за купа череши т.н. не ми се пишат просотии, но приятелкте ми в .Ком бяха превъртели от нацистки химнове до 5 сутринта, а бяха без деца). Една вечер пихме се едни англичани - майка, баща, баба и дядо(родителите на майката) + 6 деца, които за 14-дневен престой бяха платили малко над 3000 паунда ( вкл.транспорта) и бяха хипер доволни и им беше много гот, щото дошли със социалните помощи, които получават за децата и ни се чудаха кака с тези професии на този етап нямаме възможност за повече деца, защото те работят като леяр на тухли, готвач, стоителен работник и такива разни. Малко се отплеснах, но исках да обясня какво е нивото на чужденците и още нещо консумира се само включеното в инклузива, нито лев повече даже до плажа не ходиха. Лично аз мисля , че с такива туристи добър бизнес и инвестиции в туризма трудно се правят. Confused Confused Confused и ми се затвърди мнанието, че имаме супер природни дадености и лошо обслужване. Май вече на море само в чужбина  Rolling Eyes.

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 23:18 от bibi

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Май вече на море само в чужбина  Rolling Eyes.

ма дали с помощите за децата ще можеш да "скокнеш" до там???  Wink

Инак има много резон в думите ти, за жалост  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 6 561
...Май вече на море само в чужбина  Rolling Eyes.

ма дали с помощите за децата ще можеш да "скокнеш" до там???  Wink

Инак има много резон в думите ти, за жалост  Confused
Пфу аз даже нямам право на детски. Ще си ги изработя кинтите за почивката, ама не е там въпросът. Яд ме е, че ще ги дам в чужбина, а не тука, щото цените що годе като тукашните, ама обслужването е с класи нагоре почти навсякъде, където съм била.
п.с. може би ще направя един последен опит догодина със Сириус бийч в Св.Константин и Елена (чух добри отзиви и тук във форума)  малко да поотраснат чаветата. newsm78, абе май и аз нещо покрай тия деца се повредих, преди 7-8 години и по квартири с обща баня ходехме  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes, а сега много неща ме дразнят

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 08:05 от bibi

Общи условия

Активация на акаунт