Странна куриерска фирма !

  • 6 406
  • 155
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 711
Здраейте
Историята е следната ..... свекърва ми има приятел в Авганистан и той е пратил пратка,но на турската граница тази пратка е задържана незнайно защо и на ел.поща са и пратили писмо в което у  се пише че искат да се преведе сумата от 2500 евро
Та въпроса ми е някой чувал ли е за тази куриерска фирма ...прилагам снимка

# 1
  • Мнения: 39 304
3 кила кока ли пренася, че и искат тая сума?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 711
3 кила кока ли пренася, че и искат тая сума?
Забравих да напиша че теглото на пратката е 80 кг

# 3
  • Мнения: 39 304
Все тая. Това е безумна цена. Може би само бъбрек от АФганистан би оправдал цената.

# 4
  • Мнения: 1 625
Фирмата е реална, но все пак е съмнително. Ако знаете английски, ето тук има лайв чат. Просто обяснете, че се притеснявате да не е измама и ако може да проверят за номер на пратка и защо искат толкова много. http://yrc.com/about/contact-us/
Ето тук има доста мнения
https://m.yelp.com/biz/yrc-worldwide-overland-park
Но явно е истинска, макар и лоша компания.

# 5
  • Мнения: 25 610
Този приятел да не е случайно американски генерал?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 39
Това ми намирисва на измама.
В никакъв случай не плащайте 5 бона ,това не са 5 лв!

# 7
  • Мнения: 18 547
Да си държат пратката и златото в нея.А може да е и самият американски генерал вътре.

# 8
  • Мнения: 25 739
Да не са сложили 1-2 нули в повече, без да искат. Thinking

# 9
  • Мнения: 574
Какво толкова има в тази пратка? И на какво основание искат пари? Все нещо трябва да са обяснили.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 711


Това са писмата от пощата

# 11
  • София
  • Мнения: 16 035
Какво толкова има в тази пратка? И на какво основание искат пари? Все нещо трябва да са обяснили.

Сигурно американския генерал - вдовец е изпратил "антични бижута". Подарени са му от местен племенен вожд. Парите се искат на основание, че куриерската услуга е за сметка на получателя. А и мито има между държавите ни.....
Стара схема, прилагана още при съветската окупация на Афганистан.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 711
Какво толкова има в тази пратка? И на какво основание искат пари? Все нещо трябва да са обяснили.

Сигурно американския генерал - вдовец е изпратил "антични бижута". Подарени са му от местен племенен вожд. Парите се искат на основание, че куриерската услуга е за сметка на получателя. А и мито има между държавите ни.....
Стара схема, прилагана още при съветската окупация на Афганистан.
Малко по просто обяснено ...

# 13
  • Мнения: 1 625
Напиши от кой мейл е изпратено. Точния адрес на изпращача. Потърси в гугъл, ако ли не дай на мен ще потърся аз. Прекалено много искат, а са някаква агенция със лош рейтинг. Изглежда прекалено съмнително.

# 14
  • Мнения: 25 739
Какво толкова има в тази пратка? И на какво основание искат пари? Все нещо трябва да са обяснили.

Сигурно американския генерал - вдовец е изпратил "антични бижута". Подарени са му от местен племенен вожд. Парите се искат на основание, че куриерската услуга е за сметка на получателя. А и мито има между държавите ни.....
Стара схема, прилагана още при съветската окупация на Афганистан.
Шегуваш се, нали? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт