Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 13

  • 44 549
  • 932
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 418
А тези от вас които се сдобихте с коли, на какви се спряхте?От автокъща или частно лице?Пу пу да са ви честити книжките 😊

# 61
  • Мнения: 2 328
Няма как да стане тая врътка с даването на подкуп.Оставете настрана ,че е отвратителна постъпка и не знам какъв човек трябва да си,за да си купиш книжката.Изпитите се записват с камера,която се слага на предното стъкло на колата.Таблет ти отчита грешките.

# 62
  • Мнения: 3 044
А тези от вас които се сдобихте с коли, на какви се спряхте?От автокъща или частно лице?Пу пу да са ви честити книжките 😊

Аз си купих Мазда 2, 2003 год. От автокъща Simple Smile

# 63
  • Мнения: 15 356
Здравейте!
Чета ви с голям интерес, тъй като и аз съм на фаза практически изпит. Три пъти вече ме късат, поради различни причини и вече направо се отчаях Sob Нямам представа ка да се преборя със спека...като съм с инструктора карам много добре, а на изпита...край!!! Моля за някакви съвети, тъй като вече съм на комъм да се откажа!
Как ще се отказваш?Аз го взех от четвъртия път,много зависи в каква ситуация ще попаднеш.Никога не съм ревала,отчайвала или от сорта
Всеки пъх сядах много спокойна и карах.И мен приятелки ме съветваха да си платя,това не ми е вариант,казах че ще си дам парите за изпити ,но да си купувам книжка,мерси.Явявах се всяка седмица,късат ме в петък,другия петък пак съм там.Успех!

# 64
  • софия
  • Мнения: 284
Аз няма да държа изпит, просто ми трябват опреснителни курсове на автоматик, защото колата ми ще бъде такава и за това попитах за препоръка за школа, която преподават на автоматични скорости.

Когато карах курса преди време попаднах на ужасен инструктор и ми се искаше сега да отида при някой препоръчан.

Ето опреснителни на автоматикhttps://driving-school-308.business.site/

# 65
  • Мнения: 53
Здравейте, търся съвет/препоръка за инструктор по шофиране, тъй като ще се записвам. Ще е хубаво, ако е в района около квартал "Стрелбище", София, но и на близки квартали съм навит. Каква е нормалната цена, тъй като съм си харесал един, който ми иска 700 лева?

# 66
  • София
  • Мнения: 248
Мога да ти препоръчам моя инструктор, който е близо до теб. Изпитът ни се състоя именно около Стрелбище, Иван Вазов и надолу към ливадите. Пиши ми лс, ако имаш интерес.

Здравейте, търся съвет/препоръка за инструктор по шофиране, тъй като ще се записвам. Ще е хубаво, ако е в района около квартал "Стрелбище", София, но и на близки квартали съм навит. Каква е нормалната цена, тъй като съм си харесал един, който ми иска 700 лева?

# 67
  • Мнения: 467
Моля препоръчайте курс в удобно за работещи време/теорията/, нещо от 17.00 до 20.00 например.

# 68
  • Мнения: 53
Аз се записах при Владимир Йорданов. Офисът им е в Студентски. 700 лева с включени външни изпити. Теорията е от 17:00 ч.

# 69
  • Мнения: 445
Взех го момичетаааа!!!😄 Супер щастлива съм...3 пъти ме късаха! За съжаление през цялото време бях супер спечена и не можах да покажа реално как карам, но явно и това ми стигна! Такъв страх ме тресеше, че простоооо....Но въпреки това го взех. Успех ви пожелавам на всички! В четвъртък в КАТ...най-накрая.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 334
Взех го момичетаааа!!!😄 Супер щастлива съм...3 пъти ме късаха! За съжаление през цялото време бях супер спечена и не можах да покажа реално как карам, но явно и това ми стигна! Такъв страх ме тресеше, че простоооо....Но въпреки това го взех. Успех ви пожелавам на всички! В четвъртък в КАТ...най-накрая.
БРАВОООООО! Видя ли, че може и няма място за паника и страх? Честито! После да се хвалиш с първата кола!

# 71
  • Мнения: 445
Тя ме чака вече...взехме я преди месец. Само ме чакаше...но аз идвааам:grinning:

# 72
  • София
  • Мнения: 5 334
Тя ме чака вече...взехме я преди месец. Само ме чакаше...но аз идвааам:grinning:
Йеееее! Каква е?

# 73
  • Мнения: 445
Опел Астра, хечбек, 2004 или 2006г., бензин(от което очаквам малко проблеми, докато свикна, че сега карах дизел). Много ми е хубавка...😊

# 74
  • София
  • Мнения: 5 334
Опел Астра, хечбек, 2004 или 2006г., бензин(от което очаквам малко проблеми, докато свикна, че сега карах дизел). Много ми е хубавка...😊
Опелите са много удобни, аз кормувах на Корса. Със здраве да си я караш и безаварийно!

Общи условия

Активация на акаунт