The Act/ Деянието

  • 7 115
  • 17
  •   2
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте, мисля, че няма такава тема, ако има, съжалявам, не я намерих.
Някой гледа ли сериала “The Act” или “Деянието”, както е преведен на Бг в HBO GO?

# 1
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Аз, аз, аз!  Mr. Green
Уникален сериал, нямам търпение да излезе следващия епизод. Патриша Аркет е страхотна в ролята си на злодей.  Peace

# 2
  • Мнения: 172
Аз, аз, аз!  Mr. Green
Уникален сериал, нямам търпение да излезе следващия епизод. Патриша Аркет е страхотна в ролята си на злодей.  Peace

Така е. Но според мен най-ингригуващото е, че е по реална история.. Прочетох доста за нея и наистина е интересно. Малко си провалих сериала обаче, понеже разбрах краят какъв ще е. Поне ако се придържат към реалните събития.

# 3
  • Мнения: 13
А знаете ли кога да очакваме нов епизод в приложението?

# 4
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Не мисля, че ще се отклонят много от главната история, макар че признават за украсяването и.
Иначе всеки епизод ще се излъчва в сряда, в замунда ще е сигурно в четвъртък, за НВО не знам.

# 5
  • Мнения: 172
В HBO GO го качват четвъртък също. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 27 132
Аз го следя и ми е много интересен и много моля някой да не издаде нещо.

макар че то ми е почти ясно какво ще се случи...

Големия плюс е актьорската игра. Ако на Джоуи Кинг не и дадат Еми и Глобус не са хора това.  Wink

# 7
  • Мнения: 474
Аз, аз, аз!  Mr. Green
Уникален сериал, нямам търпение да излезе следващия епизод. Патриша Аркет е страхотна в ролята си на злодей.  Peace

Така е. Но според мен най-ингригуващото е, че е по реална история.. Прочетох доста за нея и наистина е интересно. Малко си провалих сериала обаче, понеже разбрах краят какъв ще е. Поне ако се придържат към реалните събития.
Може ли линк към реалната история, че ми стана интересно

# 8
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Те са 2 документални филма + едно интервю. Минавам на скрит текст, защото да не разваля кефа на някой без да искам.

Скрит текст:
The Gypsy Rose Blancharde Story
Gypsy's Revenge
Dr. Phil Exclusive: The Gypsy Rose Blanchard Jailhouse Interview

Подредила съм ги хронологично, първите клипчета са от Youtube, докато третото е от измислен сайт с малко изскачащи реклами. Но е единственото място, на което намерих цялото интервю от затвора. Приятно гледане  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 474
благодаря🙂

# 10
  • Мнения: 1
Ей, ама найстина в BG_MAMA можело да се намери всичко!
Вие сте велики!

# 11
  • Мнения: 31 556
Ох, аз нали съм любопитна и веднага се поинтересувах от историята.

Скрит текст:
Много жалко, че малката лежи в затвора. Убийството е нещо лошо, но тази майка напълно е съсипала детето си и е заслужавала да умре.

Всъщност гледам че всички епизоди са излезли и скоро ще го изгледам.
Дано да има следващ сезон с друга история.

# 12
  • София
  • Мнения: 27 132
Изгледах го. Първоначално много го похвалих, но след това позидиша здраво, особено последния епизод бе много зле.
Но отново искам а отбележа забележителната актьорска игра. Просто уникални.
Иначе за мен малката манипулаторка се отърва. Всичките са психично болни. Майката, щерката и убиеца, но малката излезна най-хитра и Бони и Клайд отидоха на кино... Всъщност тя го изманипулира да убие майка и и си го въртеше на малкия си пръст, а накрая за него доживотен затвор за нея 10 години, а сигурно и по-скоро е излязла. Не съм се интересувал от историята.
Иначе в началото много я съжалявах и съчуствах и донякъде продължавам, но и се отвратих от някои неща. Но тя колко да е виновна, като е гледана в саксия и нищо не знае за света.
Изобщо трагична история, трагична.

# 13
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Аз пък се ядосах, че изкараха Ник пълен малоумник. А реално не е така. Изгледах интервюто от затвора и той изобщо не се държи така, както го изиграха във филма. Той е шизофреник, а не бавноразвиващ...
Иначе аз я оправдавам донякъде. Майка й беше построила един магичен Дисни свят, в който има много романтика, истински приятели и много любов. Което реално се беше отразило на Джипси и тя смяташе, че и в живота е така. Адски наивна, не знам какво е мислила, как е смятала това всичкото да и се размине? Ако бях аз, сигурно щях да изчакам няква конференция или като цяло някаква публичност, за да стана от стола и да я изоблича. Явно майка й е успяла хубаво да и промие мозъка и да я управлява както си иска. За жалост, май не беше пресметнала, че дъщеря и расте и ще иска на всяка цена своя "приказен" живот, който постоянно е гледала по телевизията.
Поне се видя в интервюто че съжалява. Майка й не е заслужавала да умре, а просто да бъде на нейното място в затвора. Също така наскоро прочетох новината, че Джипси се е сгодила за човек, който е бил на разменни начала в затвора (неосъждан). За сега няма пръстен и си е сложила едно ластиче на безименния пръст, но като излезе, смята да иде да си купи годежен пръстен. Дано наистина открие любовта, тя го заслужава  Peace И дано от толкова манипулации, минали през тялото й, не се окаже увредена по някакъв начин.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Интервюто с д-р Фил е уникално! Леле толкова добре го разбирам това момиче, много добре знам какво е чувството да не вярваш, че може да се измъкнеш и просто да търпиш! Дано успее да си стъпи на краката!

Общи условия

Активация на акаунт