Спермограма пловдив

  • 912
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 611
Момичета, четох и се спрях на Селена.. След 3000 уговорки ще пускаме спермограма... Искам да ви попитам контейнерче от Аптека ли се взима и някой ако може да ми сподели опит.. Моя човек категорично отказва там да свърши работата иска вкъщи. Колко струва, къде се носи точно,има ли някакви по-пълни пакети? Общо взето всяка една информация ще ми е от помощ. Четох, че трябва да се е въздържал 3 дни. Ходя при репр. Гинеколог, но той все няма време да ни обясни като хората, а я иска.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 680
ММ пускаше в Ню Лайф.
Без секс 4 дни.
Без алкохол 7 дни.
Лекарства 7 дни.
Контейнерче дадоха там.
Но незнам как стоят нещата,ако е в домашни условия.

# 2
  • София
  • Мнения: 621
Момичета, четох и се спрях на Селена.. След 3000 уговорки ще пускаме спермограма... Искам да ви попитам контейнерче от Аптека ли се взима и някой ако може да ми сподели опит.. Моя човек категорично отказва там да свърши работата иска вкъщи. Колко струва, къде се носи точно,има ли някакви по-пълни пакети? Общо взето всяка една информация ще ми е от помощ. Четох, че трябва да се е въздържал 3 дни. Ходя при репр. Гинеколог, но той все няма време да ни обясни като хората, а я иска.
Има изискване да се предаде материала за определено време.Не знам на какво разстояние от клиниката живеете...

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 16:58 от carolina9999

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
От всяка аптека можеш, да си вземеш стерилен контейнер. За условията преди даване на материал са ти писали, понеже и моят мъж веднъж дава материал в къщи, помня, че времето беше кратко, около половин час може би. И ембриоложката ни поръча, да го държа на телесна температура, та го бях мушнала между гърдите си.

# 4
  • Мнения: 611
От всяка аптека можеш, да си вземеш стерилен контейнер. За условията преди даване на материал са ти писали, понеже и моят мъж веднъж дава материал в къщи, помня, че времето беше кратко, около половин час може би. И ембриоложката ни поръча, да го държа на телесна температура, та го бях мушнала между гърдите си.
Благодаря много... Наблизо сме до лабораторията 15-20минути..А спомняте ли си след колко дни въздържание?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Между 3 и 5.

# 6
  • Мнения: 611
Здравейре, отидох на място да проверя цената е 100лв.Между 3-5дена въздържание, може и във вкъщи, но трябва да се занесе до 30минути.Благодаря на всички, които отговорихте и успех Heart

# 7
  • Мнения: 486
Момичета в понеделник ще пускаме спермограма в Селена. Искам да попитам до колко време получавате резултатите ?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Ако не се лъжа 5/6 дни

# 9
  • Мнения: 486
Здравейте ! Докато ни дойде часа за прегледа някой може ли да коментира ? Според нас са много зле и не знам дали има шанс да забременея нормално.


Общи условия

Активация на акаунт