Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 906
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 970
Аз имах колежка бразилка която, си изправяше трайно косата. Получаваше й се и като спря и пусна естествената  си коса наистина беше къдрава като африканка но косата й не беше толкова суха сякаш, като на чернокожите.

# 1 156
  • Мнения: 9 663
Всеки си решава как му е най-удобно в случая.
Ако бях на тяхно място, бих се спряла на често изправяне и лесно минаване на гребен през косата. Аз не съм фен на силната вакса и екстеншъните. Simple Smile

# 1 157
  • Мнения: 4 127
А на мен ми е странно, че има рядка коса, което е нетипично за тях. Съответно е доста скучна с прическите. Дали има и 10 вида прически,  с които е била. 3 кока, 2-3 вида пусната коса и това е май.

# 1 158
  • Мнения: 970
А на мен ми е странно, че има рядка коса, което е нетипично за тях. Съответно е доста скучна с прическите. Дали има и 10 вида прически,  с които е била. 3 кока, 2-3 вида пусната коса и това е май.

Рядка ли??? На мен ми изглежда като четина.... Как различно виждаме хората Wink

# 1 159
  • Мнения: 4 127
А на мен ми е странно, че има рядка коса, което е нетипично за тях. Съответно е доста скучна с прическите. Дали има и 10 вида прически,  с които е била. 3 кока, 2-3 вида пусната коса и това е май.

Рядка ли??? На мен ми изглежда като четина.... Как различно виждаме хората Wink
Възможно е, но пък ако е така защо е толкова еднотипна с прическите? Ако я сравним с на Кейт е доста рядка и тънка.

# 1 160
  • Мнения: 1 130
И на мен се струва тънка и рядка. Като беше на кок и с път изглеждаше много зализана. Мегън най-добре изглежда с пусната коса с леки вълни.

# 1 161
  • Торонто
  • Мнения: 837
Изправената африканска коса има съвсем друга структура от естествената права. Последната се получава само с четка и сешоар, докато африканската има нужда от химически агенти за да се изпъне. Кичурите са малко като слепени и не можеш спокойно и често да провираш гребени. Затова създава впечатление на тънка и изборът на прически е по-ограничен.

# 1 162
  • Мнения: X
От изправянето със силни химикали косите им често се увреждат, стават тънки и редки. А и да не забравим, че тя е половин бяла, косъмът не е съвсем негърски, макар че естествено е къдрава.

# 1 163
  • Някъде там
  • Мнения: 16 074
Най-вероятно е от трайното изправяне унищожена.На ранните и снимки изглежда доста по-гъста дори изправена.

# 1 164
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
"And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much."
Тази съвсем изплиска легена....😳
Толкова пошло звучи.
Така извадено от цялото послание, да. Но ако прочетете целия пост в Инстаграм, мисля че е много мило 💕
https://www.instagram.com/p/BwR0wNFB1KI/?utm_source=ig_embed& … oZ8_bkNR4GdpyJe9J
"Just one week ago, The Duke and Duchess of Sussex asked that you kindly consider supporting various organisations around the world in lieu of sending gifts for the upcoming arrival of their first born. Not only did many of you lend your support, you took action.

Their Royal Highnesses wanted you to know the impact of your support – the direct effect your donation, energy, and action made! YOU chose to be part of the collective good, and you have made a real difference.

Whether a $5 donation, £1000 contribution, offering to volunteer, or spreading the word – you’ve played your part. And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much"

# 1 165
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
А и да не забравим, че тя е половин бяла, косъмът не е съвсем негърски, макар че естествено е къдрава.
Как определи  кой ген е доминантен?

Тук ( САЩ) такива смесени като нея , дори и с по-малък процент черни гени, си ги водят черни. Те така се отбелязват и навсякъде в документите де.

# 1 166
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Не бях виждала точно тази рокля на Александър Макуин, но е страхотна





Колан ли има Мегън?




# 1 167
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мене косата на Мегън изобщо не ми изглежда рядка.

# 1 168
  • Мнения: 6 879
И на мен не ми изглежда хич рядка косата на Мегън. Често не ми харесват прическите и, но, когато е с пусната коса на вълни обикновено ми допада.
Любопитно ми е дали дечко ще има типичната коса.
Елизабет в синьо е прекрасна!

# 1 169
  • Мнения: X
А и да не забравим, че тя е половин бяла, косъмът не е съвсем негърски, макар че естествено е къдрава.
Как определи  кой ген е доминантен?

Тук ( САЩ) такива смесени като нея , дори и с по-малък процент черни гени, си ги водят черни. Те така се отбелязват и навсякъде в документите де.

Не ми пука как се отбелязва в паспорта, ако ще и лилава да се пише. Баща и е бял, майка и - черна, косата и не е 100% африканска.

Общи условия

Активация на акаунт