Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 898
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 230
  • USA
  • Мнения: 7 299
Горката,само с една детегледачка.
И между другото,слуги за готвене,слуги за чистене,асистентки..много й е тежко ежедневието на Кейт.Нямам никаква идея как се справя с толкова много деца и толкова малко помощ.

За дължината,не намирам промяна,обаче са й стеснявали носа на нивото на ноздрите.

# 1 231
  • Мнения: X
Горката Меган, то според бгмамите няма пластич. операция, дето не си е правила, очаквам скоро някоя да блесне с откритието и че очите й не са нейни, ами стъклени, че си е махала ребра, удължавала крака.... То не бяха блвфаропластики, ботокси, скули, сигурно и ушите й са изкуствени. Въображението е хубаво нещо, но с мярка

# 1 232
  • Мнения: X
Най-видни са промените в носа и клепачите. Сигурно има и хиалурон, че то кой не си слага днес?

# 1 233
  • Мнения: X
Други свободни съчинения по картинка ще чуем/прочетем ли

# 1 234
  • Мнения: 3 632
Нищо не казахте за клипчето от 2013 година... За свободните съчинения - не знам.

# 1 235
  • Мнения: 4 125
https://www.instagram.com/p/BwXopPanqh5/ Видео от семейния ден на Кеймбриджови и Тиндал.

# 1 236
  • Down south
  • Мнения: 7 682

Ако беше останала треторазядна актриса, нямаше да я обсъждаме, но при така стеклите се обстоятелства и съответната тема, обсъждаме видимите корекции.
Колко са невидимите, е друга тема Close

# 1 237
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Корекциите й изобщо не са свободни съчинения. Който си е правил корекции или е в тази сфера, може лесно да забележи, какво е пипано.

# 1 238
  • Мнения: 8 578
Така е, носа и е по-малък, но пак изглежда естествена.

# 1 239
  • Мнения: X
Много интересна форма на мазохизъм е това да броиш всяка луничка, косъм или сантиметър нос на личност, която упорито твърдиш, че не понасяш.
Все едно аз сега да следя под лупа разни Златки и Джуколети, като им коментирам всяка изява, корекция, дреха или усмивка. И да кеся в тема за Златките само за да им търся недостатъци.
Е, никога не бих си го причинила. Ще се побъркам.
Гледах клипа от 2013 и не разбирам там пък кое дразни потребителките.

# 1 240
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
На мен ми е интересно как се обяснява колко помощ има Кейт, все едно сте й в къщата Simple Smile И знаете коя гледачка, перачка или прислужница й помага да си оглади гащите Simple Smile И толкова убедено говорите, все едно сте най-малко от персонала й. От къде знаете как си гледа къщата и децата?

# 1 241
  • Мнения: X
Така е, носа и е по-малък, но пак изглежда естествена.

Така е, попаднала е на много добър хирург. Има наистина много професионално направени носове, които стоят  доста по-добре от оригинала. В последно време се цени нещата да изглеждат колкото се може по-естествено.

Е, никога не бих си го причинила. Ще се побъркам.

Недей да си го причиняваш! Пази си здравето.

# 1 242
  • Down south
  • Мнения: 7 682
Корекциите й изобщо не са свободни съчинения. Който си е правил корекции или е в тази сфера, може лесно да забележи, какво е пипано.

Имаш право, не са.
Информация, колкото човек иска




Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 03:51 от Daylily

# 1 243
  • Мнения: X
Някой знае точната бройка на луничките на Мегън ли!? Брех! Кой е? Искам да го видя този човек.
Ми тя може и да им орда слуги Кейт, ама има за какво, пет човека са. Мегън няма ли? Като почнете с тия инфантилни сравнения...
Ми бройте на Кейт бръчките, де, да не ви е спрял някой? Току заразпитвате ама защо коментирате Мегън, защо и броите луничките - ми щото такава е темата, затова. Да се пишат губи-време клюки за кралски особи. Пък кой за кого пише си е негова работа.

# 1 244
  • София
  • Мнения: 9 979
Корекциите й изобщо не са свободни съчинения. Който си е правил корекции или е в тази сфера, може лесно да забележи, какво е пипано.

Имаш право, не са.
Информация, колкото човек иска





Ми не виждам разлика...на едната снимка е нахилена, на другата не и е доста гримирана. Но понеже не съм запозната изобщо с пластичните корекции не мога веднага да забележа.
По повод това - преди години, познат на приятелката ми, която е в Щатите, коментира по наша снимка, че имам "very nice nose job"...дълго се чудих дали да ми е обидно или да го приема като комплимент 😂

Общи условия

Активация на акаунт