Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 874
  • 2 315
  •   2
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 6 876
Аз лично в тази тема коментирам клюки, факти, измислици и подобни глупости. Не мога да ожаля дълбоките болки и травми на принцове и принцеси, миличките те, нито ми пука как харчат парите на англичаните. Смятам за лицемерно да се изстъпиш в рокля за 90 бона и да ходиш с частен полет на бейби шауър, независимо чии са, ако в останалото време приказваш как имало гладни и бедни и ти се мъчиш да ги нахраниш.

# 1 681
  • Мнения: X
И аз забелязвам, че има някакво отчуждение и дистанция между братята, а и между Хари и останалата част от кралското семейство.
Като се ожениш е нормално да се обособиш като семейство с жена си. А не да продължаваш да се мъкнеш с брат си.
Или с баща си и баба си. Това ако си нормален човек, де. Ако не си, оставаш си близък със семейството и си седиш цял живот сам. Няма лошо.
Не знаех, че брат ми като се ожени и трябва да продължи да ми виси до полата.
А за това, че е угрижен, колко мъже не са, ако жена им всеки момент ще ражда? Тя цялата рода е на тръни и в очакване, какво остава за бъдещия татко.

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 08:30 от Анонимен

# 1 682
  • Мнения: X
Забравих да спомена, че пак по негови думи, когато е служил (в Афганистан ли беше?) се е чувствал най-добре, защото за колегите си той не е бил принц Хари, а просто един от тях. Мдаммм, голямо търсене на внимание
Представям си как отцепват района,за да повоюва редник Хари и 'сичкото талибан участва в шоуто под строй...


 Joy Joy Joy
Харито го изпратиха на военна мисия след оргийте му, доколкото си спомням. Т.е. понаказха го леко за пред хората. Представям си как се е сражавал и какво пазене е било за него. Joy Сега май пак същото се слу4ва, ако наистина заминат за Африка. Ще им събори монархията улавия брат, само ги излага.  Mr. Green

# 1 683
# 1 684
  • Мнения: X

Чета статията, дадена по-горе .Автора споменава за това събитие от снимката, че Съсексови са се държали като натрапници.
Аз същото забелязах тогава и споменах в темата, но от фен клуба ме опонираха, че било протокол.
Направо си бяха като насрани двамцата, никой от семейството не ги отрази.

# 1 685
  • Мнения: X
С последните коментари темата май трябва официално да се перкръсти на Теория на конспирацията, заедно с теориите, че 11 септ бил плануван от... Мосад ли беше? Или американците? И как Даяна била поръчана от баба Бети на МИ 5 (или 6?) за да не петни короната Joy Joy

# 1 686
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Кралската Рода по цял ден я разнасят по
жълтата преса заради Хари и жена му.
Мисля, че те самите с удоволствие се дистанцират от двамата смешници.

Всъщност Хари седи самотен като поср..ан и никой не му обръща внимание.
Това, че вече е семеен не значи, че трябва да се скара с най-близките си роднини.
Гледам всички са семейни и  въпреки това си общуват дружно.

# 1 687
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Харито си има наследство и може да си кара до живот на него, без да работи нито ден в живота си. Ако види зор, жена му ще се върне в Холивуд и като роялти ще изкарва яко кинти. Хич не ги мисля за това.
Но травмата да загубиш майка си на 12г си е травма до живот, независимо дали си принц или не. Имайте малко умереност точно в тези изказвания.
Пенсията в България е съвсем друга тема, която не касае кралските клюки и Харито няма вина за това. А специално пиянските изцепки на 20г са си норма за възрастта, дори послушните Уили и Кейт ги имат.

# 1 688
  • Някъде там
  • Мнения: 16 068
Нещо приятно за окото.
Карл-Филип и семейство.



Сърчице на ревера на мъж за първи път виждам.Много симпатично ми се струва.Дали в подарък от жена му?!😊

# 1 689
  • Мнения: X
Жена му и бебоците са сладури, а черно-белите снимки са много стилни Sunglasses

# 1 690
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Карл-Филип и семейство са прекрасни.

Малките са абсолютно бонбони.

# 1 691
  • Мнения: X
Това, което носи Карл прилича на кенгуру май... Някой трябва да му каже, че слинга или ерго раницата е далеч по-удобна за бебеносене Joy Joy

# 1 692
  • Някъде там
  • Мнения: 16 068
Това, което носи Карл прилича на кенгуру май... Някой трябва да му каже, че слинга или ерго раницата е далеч по-удобна за бебеносене Joy Joy
Не съм бебеносила и нямам представа, но на раница ми прилича,крачетата са в правилната позиция жабка.
Голямото детенце ми прилича на братовчедка си.

# 1 693
  • Мнения: X
Възможно е и раница да е, не знам, важното е, че са много сладки.
Не зн как да сложа скрит текст, така че следващото ми изречение е спам:
В момента бебенося и доколкото знам при поза жабче коленцата стоят по-високо от таза и разкрачът е по-голям. Но не знам тамошните раници какво представляват, може и това да е.

# 1 694
  • София
  • Мнения: 8 646
Вижда се, че марката е БейбиБьорн. Те газ ще пикаят, но нормална ергономична раница няма да направят.
Както се вижда, парите при едни не гарантират стил, при други знания как да си носиш удобно и полезно бебетата. И раница да е(а не е), гледа напред.

Жена му не мога да я харесам, но снимката е хубава.
 

Общи условия

Активация на акаунт