Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 845
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 540
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Фиона!

# 541
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297

И после един Шрек  hahaha

Ох извинявай, но винаги това ми идва като асоциация, и а че името е хубаво, макар Франсис и Елспет да ми харесаха повечко Simple Smile

# 542
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Ох извинявай, но винаги това ми идва като асоциация, и а че името е хубаво, макар Франсис и Елспет да ми харесаха повечко Simple Smile

Че тя точно тази асоциация цели Grinning
В десятката си  Hug

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Макар че при тях с това да се кръщава на някой не е прието, но струва ми се, че ще е Франсис или производно - Fria, Freya нещо такова
Извинявай , но това ми прозвуча като да кръстиш детето си Карълайн на баба Кичка Simple Smile

# 544
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Като гледам местните на каво залагат, няма да де учудя да е някое от тези имена Simple Smile и за Шарлот познаха, макар че беше на пето място в залозите или нещо подобно.

# 545
  • Мнения: 4 381
На какви имена залагат местните? Не съм чела залози.

Фрея е скандинавско име и не виждам как ще им се върже с кралските традиции? Тя норвежката принцеса Марта Луисе си кръсти третата дъщеря Ема Талула, та всичко е възможно, де.

# 546
  • Мнения: X
Елспет? Това име би ме изненадало повече от това да я пишат Камила

Всъщност аз гласувам за Елспет Дория Даяна Simple Smile Това ми е фаворита.
Много готино предложение. Звучи скандинавско леко. И екзотично. Дано прочетат бг мама, вижте какви хубави идеи им даваме.Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 23:14 от Анонимен

# 547
  • Мнения: 4 381
Дали Мегън чете разни сборници с имена по интернет или са й дали списък приемливи имена да избере от тях? Сигурно и двете Simple Smile

# 548
  • Мнения: X
Франсис и на мен ни харесва, както и Александра.

# 549
  • София
  • Мнения: 7 875
Сто процента и Мегън и Хенри вече знаят много добре как ще се казва детето.

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Е, сигурно.
Ние само си драскаме тук.
 Франсис Александра Дория -има за всяка Simple Smile

# 551
  • Мнения: 9 654
Къде гледате залагания за името? Стана ми любопитно кое е най- прогнозирано?

# 552
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ами аз вече два пъти пусках линк със залаганията за името Simple Smile

Ето на една от големите заложни къщи https://m.ladbrokes.com/en-gb/#!/event_details/227563428

Нещо не ми се получава сега, копирайте го и мисля, че ще отвори правилно.

# 553
  • Мнения: 5 234
Мери Дория или Мери Дороти - да заложа и аз предположение. А току виж излезе някой Чарлз.

# 554
  • Мнения: 9 654
Ами аз вече два пъти пусках линк със залаганията за името Simple Smile
Ето на една от големите заложни къщи https://m.ladbrokes.com/en-gb/#!/event_details/227563428
Нещо не ми се получава сега, копирайте го и мисля, че ще отвори правилно.
Благодаря, но ми изписва това. Flushed Laughing
Скрит текст:
ВНИМАНИЕ!!!
Софийски районен съд разпореди всички предприятия, предоставящи обществени електронни съобщителни мрежи и/или услуги, да спрат достъпа от територията на страната, до следните интернет страници, чрез които се организират хазартни игри от лица, които не са получили лиценз по Закона за хазарта, или предоставящи инвестиционни услуги от лица, които нямат право да предоставят такива услуги на територията на Република България, съгласно изискванията на Закона за пазарите на финансови инструменти
Явно ще си останем в хазартно затъмнение. Joy

Общи условия

Активация на акаунт