Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 848
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 782
Зъбите на Кейт са странни... няма кучешки, всичко е под конец.
То май всички с правени зъби са така. И при Меги е същото.
За някои Бг звезди да не говорим... там е толкова нереално, че дразни.

# 766
  • Мнения: 9 654
Разгледах стари снимки на Кейт. И на младини е без кучешки. Дори на Пипа са същите едно към едно. Луда работа. 😂
С какво се знимавам само...

# 767
  • Мнения: X
Има, просто са малки и подредени.

# 768
  • Мнения: 16 871
Танцьорче

# 769
  • Мнения: 4 125
Една готина снимка на Кейт, Камила и Софи - https://www.instagram.com/p/BwAQYb3Fkq0/?hl=bg

# 770
  • Мнения: 2 751
Зъбките на Кейт са имали лека неравност, но май не е имало нужда да ги пипа...сега са прекалено идеални сякаш.

# 771
  • Мнения: 16 871
Двете снимки на Кейт са от различен ъгъл. Аз лично не мога да преценя, но мисля не са пипани.

# 772
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
А може и Серина и приятелките да са прави - момче и момиче Simple Smile

# 773
  • Мнения: 5 790
По повод зъбите на Кейт малко смях:

"Зъби - кучешки (на латински: dentes canini) – забиват се в хапката при нейното захващане и служат за задържане, докато тя бъде откъсната. Кучешките зъби са най-добре развити и функционално натоварени при хищниците. При тревопасните животни кучешките зъби липсват или изникват само при мъжкарите."

Съгласно това определение Веган-Мегън със сигурност няма кучешки зъби. Означава ли, че е сладко котенце?

А реално погледнато зъбите имат милиони и милиони форми. Това, че в устата на Кейт челно изглеждат плоски и подредени не означава, че функционално не са кучешки. Из дебелите книги пише че не е задължително да имат триъгълна форма. Мисля че са си истински нейните.

# 774
  • Мнения: 4 381
Колко му е един зъболекар да им изпили връхчето и да ги направи ''плоски'' за естетика. Не е като да не се прави.

# 775
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Камила и Чарлс имат годишнина днес.



Личи им че се обичат и са щастливи заедно.

# 776
  • Мнения: 12 665
Тази снимка не е от днес.

# 777
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Тази снимка не е от днес.
Коя снимка?
Ако е за тези които аз качих,да това са от сватбата снимките.То ясно се вижда колко са по-млади.

# 778
  • София
  • Мнения: 9 977
Голям фен съм на този тоалет на Камила и още по-голям на перата!

# 779
  • Мнения: 2 022
Тоалетът става, обаче тръненият венец много ми боде очите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт