Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 820
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 632
Май посещението трябва да е обявено като държавно.

# 391
  • На топло
  • Мнения: 4 130
В Мароко никой не носи тиари, там не е прието и съответно гостите (жените) от уважение към домакините, не слагат.

# 392
  • Мнения: 6 876
Извинявайте, ама е убийствен довод, че Рейчъл било по-обидно от Мегън. Това се мисли като се кръщават децата, а не когато станат херцогини на 35.
Обидно ли е, че Кейт я наричат Кейт въпреки милион и една статийки, които казват, че след сватбата уж вече трябва да бъде назовавана Катрин.

# 393
  • Мнения: X
За другите кралски семейства не знам, но в британското само омъжените жени носят тиара, като първо я носят на сватбения си ден. Тиари се носят на събития, които изискват бяла вратовръзка и на събирания по държавни поводи, които се провеждат вечер.

Извинявайте, ама е убийствен довод, че Рейчъл било по-обидно от Мегън.

Рейчъл за мен е милион пъти по-добре звучащо име. Мегън е като името на някоя селянка.

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 21:24 от Анонимен

# 394
  • Мнения: 4 125
Събитие по мъжки- Чарлз, Уилям и Хенри https://www.instagram.com/p/Bv2DFGoF5He/?hl=bg

# 395
  • Мнения: 16 871
Хари е най-хубав Blush

# 396
  • Мнения: 47 982
Що почнахме да му викаме Хенри. Аз отначало не загрявах Joy кой е Хенри:joy:

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Ами той така се казва.

# 398
  • Мнения: 9 653
Още две снимки от последното събитие. Не видях да са пускани. Много ми харесва фонът от светлини и папараци:
Скрит текст:


и само Чарлз от друго събитие:
Скрит текст:

# 399
  • София
  • Мнения: 5 959
Нищо не казвате за новия Инстаграм акаунт на Съсексови? Предлагам да залагаме колко снимки седмично ще публикуват на бебето Съсекс. Stuck Out Tongue Winking Eye
Със сигурност няма да са толкова стиснати, колкото Уилям и Кейт Grinning
Звезда ще се роди скоро със сигурност!

# 400
  • Мнения: 12 663
Много нови имена - Хенри, Рейчъл.

# 401
  • София
  • Мнения: 7 874
Нищо не казвате за новия Инстаграм акаунт на Съсексови? Предлагам да залагаме колко снимки седмично ще публикуват на бебето Съсекс. Stuck Out Tongue Winking Eye
Със сигурност няма да са толкова стиснати, колкото Уилям и Кейт Grinning
Звезда ще се роди скоро със сигурност!
Аз си мисля,  че до раждането няма да пускат много снимки.

# 402
  • Мнения: 899
Леле, и на Хари/Хенри му лъснало кубето, не бях обърнала внимание. Сега на снимката в гръб забелязах. Лоши гени за принцовете, тц тц.
Инстаграма на Съсексите се коментира многократно за двата дни, откакто съществува  Grinning.
Стара, много приятна снимка на Уилям и Кейт
Скрит текст:

# 403
  • София
  • Мнения: 5 828
Има ли снимки от кралската къщичка Фрогмор Котидж?

# 404

Общи условия

Активация на акаунт