Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 973
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 47 996
Ми елегантна е. Не мога да кажа, че скоро е имало тоалет, който да не ми хареса. Винаги е много добре. И коментарите за нея са масово одобряващи, нещо, което преди години ми се струваше немислимо. В семейството, разбира се, няма как да знам какво се случва. Все пак се надявам да са намерили своя мир. Чисто човешки. 

# 691
  • Мнения: 40
Тая Камила ми рови в черният дроб... Само като я видя  и ми става кофти на стомахчето Grinning Такова грозно и отблъскващо същество е ... и не знам защо ама всички рокли и седят като подарени... Grinning

# 692
  • Мнения: 12 670
Хубава  е роклята на Камила, и на мен ми е много противна. А Уилям и Хари са били деца, не са участвали  в семейната драма.

# 693
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Роклята на Шарлот в горната си част е ужасна, тази дупка от която и се вижда гърдата е абсолютно нелепа Simple Smile

Тоалета на Рания, не ми харесва, но може би защото не е моят тип дреха.

Харесвам Камила и как се облича и как стои там където я виждаме. Да се разпадне един брак никога вината не е в един. Ако Чарлз не я е обичал, щеше д аси остане в историята, като една от любовниците му преди брака.

# 694
  • Мнения: 4 383
Смесени чувства към шлиферо-роклята на Рания.Да кажем,че не съм готова да кажа уау,но свиквам с различното.Изобщо сякаш се опитват да разчупят връхните дрехи на дамите,да са практични,но не  толкова скучни.Палто-рокля,шлифер-рокля...

За мен Камила не е разбила брака на Чарлз и Даяна.Да,била е препятствие,но преодолимо при нужната връзка между съпрузите.Няма семейство,в което съпрузите да не са имали бивши гаджета,но само от тях зависи дали ще  останат като хубави спомени от младите години или ще ги актуализират и в настоящето.Уилям и Хари не изглеждат чак толкова глупави и нетолерантни,та да не го знаят,а Камила прави впечатление на дискретна и приятна дама,ако и да не е чаровна като Даяна.

В един документален филм, направен по интервюта на Даяна, тя самата каза, че Камила им е разбила брака. Че тя, Даяна, е обичала Чарлз, но не е сигурна дали той я е обичал или просто я е виждал като подходяща партия за създаване на поколение щом не е можел да се ожени за Камила. На едно мероприятие Даяна дори е казала някои работи на Камила, че знае какво става между тях, че Чарлз е неин мъж, не помня подробностите. Но беше много интересно. Надявам се наистина синовете й да са простили на баща си и на Камила и поне да поддържат неутрално отношение, защото е изтощително с такива вражди.

# 695
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Е разбира се, че за Даяна тя е разбила брака им, няма да каже че е инфантилното и поведение. Харесвам Даяна, но тя самата не реагирал адекватно на тази история, била е абсолютно психически нестабилна.

# 696
  • Мнения: 47 996
Ако Чарлс си е бил мъж на място, Камила точно нищо е нямало да разбие
Това е дъвкано до припадък
Преди и на мен ми беше  неприятна, заради Даяна, но не мога да отрека, че в момента са чудесна двойка, изглежда добре, харесвана е от хората. Не по начина, по който са се тълпяли на Даяна, но определено няма неодобрение от поданиците й.

# 697
  • Мнения: 1 401
Серена Уилямс била издала пола на бебето на Мегън и Хари:

https://trud.bg/серена-уилямс-издаде-пола-на-бебето-на/

# 698
  • Мнения: 14 428
Шарлот Козираги не е сестра на Александра де Осма!

# 699
  • Мнения: 12 670
Е разбира се, че за Даяна тя е разбила брака им, няма да каже че е инфантилното и поведение. Харесвам Даяна, но тя самата не реагирал адекватно на тази история, била е абсолютно психически нестабилна.

Как да е психически стабилна, като мъжът й си има любовница и си я обича.

# 700
  • Мнения: 16 874
Пак е минавала метлата.
Мегън си е 100% мулатка, кой може да го отрече това???? Това не я прави човек "друга (втора)" класа, поведението й е кофти и от там тези коментари.....
Някои пишещи тук явно са майката или бащата на Мегън, та толкова да се трие в темата.
Хора, взимате се твърде насериозно.
Мегън си е мулатка, да, не виждам нищо обидно в това да се чудим дали детето ще бъде мулатче или не.

# 701
  • Мнения: 40
Е какво Камила ако е била жена на място , нямаше да оставя писма на Даяна в спалнята вечерта преди сватбата и да си бута носа в чужди бракове. Чарлз е син на баща си както и да го погледнеш. /е може ли на меденият месец да носи снимки на Камила със себе си /.  В случая, търкулнало се гърненцето и си намерило похлупак. Тия двамата са си един за друг. Но пак не ми харесват Grinning Grinning

# 702
  • Мнения: 47 996
Аз по принцип не смея да тълкувам британските порядки и особено на потомствени аристократи. Те си имат някакъв техен свят и той определено е интересн, но се развива задкулисно по някакви техни си правила. Даяна не успя да се впише в него, явно поради разнообразни причини. А и в крайна сметка е щял да се жени за сестра й Joy Това не й е пречило, а Камила да Joy Ми то бившата на Хари/Хенри беше на сватбата и имаше слухове кога и къде се видели и т.н. Дано Мегън е с по-здрави нерви от Даяна Simple Smile

# 703
  • Мнения: X
Чарлс не е имал връзка с Камила извесно време след като се е оженил за Даяна. Даяна му е "помогнала" да потърси отново Камила. Двамата изглеждат много шастливи и се забавляват добре. На мен Даяна ми е била винаги лекомислена и тъповата. Камила се облича добре,съобразно годините си. Да не забравяме, че е над 70 години

# 704
  • Мнения: 4 383
Серена Уилямс била издала пола на бебето на Мегън и Хари:

https://trud.bg/серена-уилямс-издаде-пола-на-бебето-на/

Гледай ти, ако е имала предвид Мегън, то значи да залагаме на имената за момиче. Аз си държа на Елспет Дория Даяна и това е Simple Smile Не бях чувала името Елспет преди, но ако бях млада и имах момиче, това име би било актуално Simple Smile Много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт