Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 691
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: X
Ауууу Максима Hug

Тия описания "от мен за мен" хич не са ми показателни. Някой е луд, зер, да напише аз съм жаден за внимание егоцентрик.

# 811
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 198
Цели 6 часа и нито думичка за Мегън!? Положението е трагично! Grinning

Айде да ви разсея с една любовна история, на която се хилих с глас.

Най-младият крал на света (станал е крал на крехката 3 годишна възраст) и един от 15-те най-влиятелни xоpа  от така нареченото поколение Y (pодени cлед 1980 г.) - Oйо Нимба Кабамба Игуру Рукиди IV

Краля на Торо:


Както виждате, младежа е тъжен. Човекът навършил 26 години и решил да се жени, харесал си момиче с което иска да създаде семейство. Избраницата е студентка по фармацевтика, с 6 години по-малка от краля и се казва Brenda Kyoheirwe (това по мое мнение се произнася Бренда Киьохерве).

Кралицата майка и съветниците са щастливи (време си е за наследник), стягат се с дарове и отиват да искат момичето. Обаче тъщата ги посреща с категоричен отказ - облива ги с кофа вода, че като почва едно хокане - момичето било младо за женене, и толкова умно, че заслужавало по-голяма риба, от владетеля на някакво малко кралство.  Категоричният отпор е бил съпроводен и с размахване на метла, крясъци, абе натурално тъщенско шоу!

Ойо Нимбо, обаче настоява за тази мома, и е категоричен, че ще дочака дипломирането й, за да поиска ръката и още веднъж.
Краля и кралицата -майка


Има и вариант Б за крал Рукиди IV  - младата принцеса Катрина Сангалиямбого (Katrina Ssangalyambogo) от съседното кралство Буганда. Тя му е приятелка от детинство, летните ваканции двете деца са прекарвали заедно. Катрина е родена 2000, а краля - 1992 г. Принцесата е завършила колеж и сега работи като учителка в начално училище.
снимката е от 2010 г.

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 00:35 от Радика

# 812
  • София
  • Мнения: 82
Летисия днес на обиколка в Кралския манастир в Мадрид.



Скрит текст:


# 813
  • Мнения: 16 871
Нещо не ми харесва роклята на Летисия.

Няма да има думичка за Мегън, като я намери да се излага или да ни впечатли .

# 814
  • Мнения: 19 687
Радика, много интересно, благодаря bouquet

# 815
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Красива Максима.❤️

Радика много интересна история.Горкия принц,дано другата дама реши че е достоен за нея.😊

# 816
  • Мнения: 3 629
Скрит текст:
Цели 6 часа и нито думичка за Мегън!? Положението е трагично! Grinning

Айде да ви разсея с една любовна история, на която се хилих с глас.

Най-младият крал на света (станал е крал на крехката 3 годишна възраст) и един от 15-те най-влиятелни xоpа  от така нареченото поколение Y (pодени cлед 1980 г.) - Oйо Нимба Кабамба Игуру Рукиди IV

Краля на Того:


Както виждате, младежа е тъжен. Човекът навършил 26 години и решил да се жени, харесал си момиче с което иска да създаде семейство. Избраницата е студентка по фармацевтика, с 6 години по-малка от краля и се казва Brenda Kyoheirwe (това по мое мнение се произнася Бренда Киьохерве).

Кралицата майка и съветниците са щастливи (време си е за наследник), стягат се с дарове и отиват да искат момичето. Обаче тъщата ги посреща с категоричен отказ - посреща ги с кофа вода, че като почва едно хокане - момичето било младо за женене, и толкова умно, че заслужавало по-голяма риба, от владетеля на някакво малко кралство.  Категоричният отпор е бил съпроводен и с размахване на метла, крясъци, абе натурално тъщенско шоу!

Ойо Нимбо, обаче настоява за тази мома, и е категоричен, че ще дочака дипломирането й, за да поиска ръката и още веднъж.
Краля и кралицата -майка


Има и вариант Б за крал Рукиди IV  - младата принцеса Катрина Сангалиямбого (Katrina Ssangalyambogo) от съседното кралство Буганда. Тя му е приятелка от детинство, летните ваканции двете деца са прекарвали заедно. Катрина е родена 2000, а краля - 1992 г. Принцесата е завършила колеж и сега работи като учителка в начално училище.
снимката е от 2010 г.
Винаги съм си мислила, че Того е република...

# 817
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 198
...
Винаги съм си мислила, че Того е република...

Ми да, права си. Става дума за ТоРо, едно от 5-те кралства на Уганда. Благодаря, аз не съм обърнала внимание на грешката, поправям се.
То ако не направя поне една грешка (вкл. правописна), просто не съм аз! Сигурно сте забелязали Grinning

Добавям: сега дават филм по bTVComedi някаква комедия за датски принц и принцеса, младоженци, които забягват в някакъв резерват. Та в този резерват народа (туземците демек) говори на български и бита (хижата, пистите, песните) си баш наш'те Smiley

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 00:31 от Радика

# 818
  • Мнения: X
Още няма нищо по повод Мегън, но от Лондонското око са съобщили, че ще го осветят в червено, бяло и синьо, когато се роди бебето.

# 819
  • Мнения: 337
Мери, 9 април



Палто Prada
Обувки Gianvito Rossi
Скрит текст:


От 10 април


# 820
  • Мнения: 9 616
Още няма нищо по повод Мегън, но от Лондонското око са съобщили, че ще го осветят в червено, бяло и синьо, когато се роди бебето.
Това сериозно ли или се бъзикаш? (Късно е и не мога да мисля хах)
Ако е сериозно - защо точно в тези цветове? Малко Холандско-Френско с руски привкус ми идва...

Въх! по бургаско му! САЩ, САЩ, схванах! Не ми обръщайте внимание! Joy

# 821
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Хахаха, ми то и британския флаг е червено, синьо и бяло. С един куршум два заека. Mr. Green

# 822
  • Мнения: 4 076
Още няма нищо по повод Мегън, но от Лондонското око са съобщили, че ще го осветят в червено, бяло и синьо, когато се роди бебето.
Зрелища са нужни на народа и това не е от вчера.
Какво е това Лондонско око?

# 823
  • Мнения: 39 232
Палтото на Мери стои по- добре от колкото на рекламата.

# 824
  • Мнения: 9 616
... Какво е това Лондонско око?
Виенското колело в супер център дето е.

Хахаха, ми то и британския флаг е червено, синьо и бяло. С един куршум два заека. Mr. Green
Аз за британския се сетих, ама нали идеята на подобни осветявания е жест към чужда държава и затова тръгнах да мисля кои други са със същите цветове. И си викам къде е връзката на Меган с гореизброените от мен.... а то "Да цункаме дупето на американците".
Все пак не мисля, че ще го направят по повод новороденото. Някак си не им е в стила, а и детето "не е чак толкоз важно" за страната. Wink

Общи условия

Активация на акаунт