Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 748
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 885
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Мери е страхотна на тези снимки, дори и като млада е прекрасна. Излъчва нещо - чар, непринуденост, осанка има, просто жена високо качество. Това е природата й, а като я види човек до мъжа й и може да ти разтопи сърцето, толкова любов излъчват двамата.

# 886
  • Down south
  • Мнения: 7 678


"Била за всичко естествено, натурално, органично, а в същото време си противоречи"


Не знам, къде и как ще ражда, скоро ще се разбере.
 Ако реално беше привърженик на естественото и натуралното, каквото и да значи това, поне косите и щяха да бъдат натурални.

За протокола,  наричайки някой черен, мулат и пр. не е обида.

Летисия е много ефектна, независимо от противоречията, които предизвиква.
Тоалетите и са подбрани и съобразени със събитията, в които взима участие.

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 05:06 от Daylily

# 887
  • Мнения: 16 871
Страхотна Грейс Heart Eyes
Тази промяна е от възрстта Wink И аз бях бузеста в младите ми години( въпреки поднормалното ми тегло)....  Мери не ми е красива жена и се всеки път се чудя какво толкова й се прехласвате  Close
На мен ми е приятна и стилна жена,чак красива не ми е,но е от жените в монархиите които харесвам.

Единствената наистина красива принцеса за мен лично е Грейс.

# 888
  • Мнения: X
На мен Грейс ми харесва, ама чак мега красавица не ми е.

# 889
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Незаконната и внучка Камила прилича на Грейс.
Красиво момиче е.


# 890
  • Мнения: X
Това на Албер дъщерята ли е?

Аз съм фен и на Каролина, и Шарлот Казираги. И двете са красавици.
Каролина вече е баба, но остаря красиво.
Мери Датска не е нищо особено, просто има меко и топло излъчване и от това печели. Ако тръгнем да я анализираме - нито в тяло, нито в лице е перфектна.

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 15:50 от Анонимен

# 891
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Не, това е дъщерята на Стефани от връзката и с бодигарда  Жан Гослинг.
На мен Мери ми в някак духовно красива,излъчва някаква хармония и наистина със съпруга и са хубава двойка.
Такава двойка ми са и Максима и Вилем..там обаче е друг вид емоцията като ги погледне човек.Не са красавци обаче някак привличат погледите,защото Максима е завладяваща а някак си приличат по физиономии с Вилем.Носят ми усмивки като ги погледна. 

# 892
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Максима и Вилем излъчват щастие, смях, удоволствие от всичко, което правят. Въпреки нещастията, които се случиха с тях. И хармония, както Мери и Фредерик. Затова са ми едне от любимите двойки.

# 893
  • Мнения: 9 652
Незаконната и внучка...
Не, това е дъщерята на Стефани от ....
Няма морално или законово положение, при което детето на собствената ти дъщеря да ти се пада незаконен роднина. Simple Smile Обикновено израза се ползва по бащина линия, когато бащата не е припознал детето.

Внучката е красива, а дъщерите на Грейс Кели за мноооого далеч от красотата на майка си според мен.

# 894
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Ice Queen,благодаря за разяснението.И на ме дъщерите и не са ми красиви,но внучката да.
Как да не ги хареса човек като двойка Максима и Вилем
Винаги са искрено и широко усмихнати.
 

# 895
  • Мнения: X
По повод незаконни внуци на Кели:
Има, но са незаконни деца на Алберт, в смисъл извън брак и не могат да претендират за престола. Голямата е американка и помислих, че за нея става въпрос. Другото дете е от стюардеса камерунка и живее с майка си в Париж. Майката се оплакваше ,че била много ревнива Шарлен,че не давала на Алберт да вижда сина си и т.н. Отдавна не се е оплаквала (откакто се родиха близнаците) и може да са стигнали до някакво споразумение.

# 896
  • Мнения: 7 191
Да се включа и аз с еретичната мисъл, че на мен пък Грейс Кели никога не ми е харесвала чак толкова и леко не разбирам това обожествяване.

# 897
  • Мнения: 5 234
А на мен Стефани много ми харесваше на младини.
Скрит текст:



Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 09:48 от Fifiana

# 898
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Да се включа и аз с еретичната мисъл, че на мен пък Грейс Кели никога не ми е харесвала чак толкова и леко не разбирам това обожествяване.
Е защо да е еретична,всеки има собствен вкус и мнение за това кое е красиво и кое не,и всеки в прав за себе си.Красотата е относително понятие.
Честно казано аз никой не обожествявам, но едни са ми по-красиви и приятни за окото,другите не чак толкова.
Съвършени хора няма според мен,всеки носи собствено излъчване. 

# 899
  • Мнения: 7 191
Давиз, не става дума за твоето мнение, а за цялостното отношение към Грейс Кели, наложено години наред. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт