Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 563
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 945
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Има и видео, Чарлз като бебе 😁

# 946
  • Мнения: 1 781
Не виждам никаква необходимост от цялата тая фалшива показност
Че то цялата бременност на Меги си беше една фалшива показност, но сега видиш ли ще се прави на интересна - прайвит било... 
Имате ли неоспорими доказателства, че бремемнноста ѝ е фалшива и от там, че показва фалшива бременост?
Не съм казала, че е фалшива бременността!

# 947
  • Мнения: 4 116
Няма база за сравнение между Кейт и Мегън.
Кейт от уважение към Короната излиза след раждането, един вид има "задължения" към поданиците, от уважение към тях, иска да ги зарадва и т.н. Ако не искаше, няма сила която да я накара. Това е един вид жест, който много силно се цени.
Мегън няма такива задължения! Ще е хубаво да съобщят за раждането на датата, пола на детето и евентуално името, но явно ще се правят на интересни до край. 😁


А Ан, Сара и Софи да не би да не са имали такива задължения? Да не би да са били омъжени за наследник на трона?

# 948
  • На топло
  • Мнения: 4 130
 При Ан, Сара и Софи е било по собствено желание. 😊
Уважават баба Бети, правят жест към нея и любопитните. Но и те не са задължени.
Мегън си имат Инстаграм от там ще "беседват" с феновете.
Кога стана аристократка, кога вече не се смесва с простосмъртните.😂
Тяхна си работа....

# 949
  • Мнения: 1 941
Защо смятате, че ще "беседват" с феновете през инстаграм?
Някакви подобни индикации ли съм пропуснала или е просто предположение?

# 950
  • Мнения: 4 116
Къде пише, че е по избор? Значи едните могат и правят всичко, което им се каже, а Ме-гайн си вее байрака и никой нищо не й казва. Така ли излиза? Не мисля, че е хубаво да има фаворити, пораждат се конфликти по този начин. Уилям някога да е бил фаворитизиран пред Хенри? Не, въпреки че, това би било напълно нормално и редно.

# 951
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тино, аз мисля, че тази няма нищо общо с кралското поведение и традиции. Тя никога няма да се впише.

Нека си прави, каквото си иска.

# 952
  • Мнения: 4 116
Тино, аз мисля, че тази няма нищо общо с кралското поведение и традиции. Тя никога няма да се впише.

Нека си прави, каквото си иска.
Така е, но какво правим, ако след още няколко години Съсексови са все още по-популярни и харесвани от Кеймбриджови? Ако поискат те да са Крал и Кралица, щото и в момента има доста такива мнения.

# 953
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Така е, но какво правим, ако след още няколко години Съсексови са все още по-популярни и харесвани от Кеймбриджови? Ако поискат те да са Крал и Кралица, щото и в момента има доста такива мнения.
Да да! Прочети малко коментарите в Дейлимейл да видиш, колко са харесвани. Толкова я "харесват", че направо си я пращат обратно в САЩ.

# 954
  • Мнения: 6 843
Крал и кралица няма да станат, които искат, а който е роден за това.
Ако Мегън иска спокойствие, ще и дадат спокойствие и пет протокола да престъпят. На кралското семейство много му трябва още една бърнаутнала кралска снаха. Ако наистина ще се връща на работа веднага след раждането, ми се вижда странно при всички писаници за лично пространство.
Кога Луи прави годинка?

# 955
  • София
  • Мнения: 10 233
Стига, бе, момичета? Ако поискат да станат крал и кралица! Сериозно? Как? С дракон и армия дотраки ли ще тръгне Меган да превзема ОК? Joy

# 956
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Стига, бе, момичета? Ако поискат да станат крал и кралица! Сериозно? Как? С дракон и армия дотраки ли ще тръгне Меган да превзема ОК? Joy
Чакай да цитирам, че много ми хареса тоя коментар!

Но за да пасне, трябваше да има сребриста коса и люлякови очи.

# 957
  • Мнения: 4 116
Не те самите, а хората. Ако продължават с пасивността Кеймбриджови, всичко е възможно. Хората ще поискат тези, които са им пред очите и харесват

# 958
  • Мнения: 1 088
И какво да направим срещу Мегън? Много ги преживявате нещата. Всичко е фалшиво, според мен. Монархията е една фирма, която си вади парите от масите. Расисти, нацисти и мързеливци, но излъскани и махащи красиво с ръка.
Убедена съм, че Мегън и Хари са златни кокошки. Лъскат имиджа на другите. Ето тук Кейт вече е със статут на светица, има с кой да я сравняват и сравнението е е нейна полза. Когато на изписването на Джордж се облече като Даяна всички казаха, че отдава почит. За мен си беше излишно. Ако новата снаха направи нещо такова ще я изядат. Всъщност, тя каквото и да направи или не направи - все тая, не я харесват. Ако покаже бебето - позьорка, ако не го покаже - тая на каква се прави. Била неуправляема - напротив, много добре играе ролята на живота си. Едната, Кейти Уейти, е за Великобритания, другата е за колониите, бивши и настоящи.

# 959
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не те самите, а хората. Ако продължават с пасивността Кеймбриджови, всичко е възможно. Хората ще поискат тези, които са им пред очите и харесват
Абсурд! Това британец не може да го поиска. По-скоро някой мигрант.

Общи условия

Активация на акаунт