Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 799
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 8 476
Не те самите, а хората. Ако продължават с пасивността Кеймбриджови, всичко е възможно. Хората ще поискат тези, които са им пред очите и харесват
Те са силно осмивани и имат доста анти-фенове, особено Мегън, поне от това, което съм забелязала. За първи път чета някой да смята, че са харесвани, та чак и по-харесвани.
Пък и кралят не се избира от народа, така че...

# 961
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
От кога народа се меси кой да е крал.... в унаследяването на трона простолюдието не участва. А такъв филм кой какво щял да поиска е по-скоро филм в главите на някои хора.

# 962
  • Мнения: 4 125
Не те самите, а хората. Ако продължават с пасивността Кеймбриджови, всичко е възможно. Хората ще поискат тези, които са им пред очите и харесват
Те са силно осмивани и имат доста анти-фенове, особено Мегън, поне от това, което съм забелязала. За първи път чета някой да смята, че са харесвани, та чак и по-харесвани.
Пък и кралят не се избира от народа, така че...
Говоря за след някоя година, може и да ги захаресват. Виж, че са супер адаптивни и се нагаждат според ситуацията.

# 963
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Говоря за след някоя година, може и да ги захаресват. Виж, че са супер адаптивни и се нагаждат според ситуацията.
Не е така. След няколко години gender fluid възпитанието и радикалният феминизъм ще са отживелица, защото не  са модел за sustainability.

# 964
  • Мнения: 4 125
От кога народа се меси кой да е крал.... в унаследяването на трона простолюдието не участва. А такъв филм кой какво щял да поиска е по-скоро филм в главите на някои хора.


Много традиции и правила не се бяха нарушавали доскоро, но на мен в момента ми изглежда, че няма правила, всеки прави каквото си поиска. Много невъзможни неща се случиха, всичко може да се случи.

# 965
  • Мнения: 337
Рания



Палто Lanvin
Рокля Tibi
Чанта Marni
Обувки Dior
Скрит текст:


София и Карл Филип


# 966
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ще поживеем, ще видим Simple Smile Аз съм сигурна, че те няма да изместят линията на унаследяване докато или ако я има монархията.
Досега УЖ отвличаха вниманието от Брекзит, който така и не се е състоял, сега щяли да поискат трона.... вече на научна фантастика ми отиват нещата Simple Smile

# 967
  • Мнения: 4 125
Ще поживеем, ще видим Simple Smile Аз съм сигурна, че те няма да изместят линията на унаследяване докато или ако я има монархията.
Досега УЖ отвличаха вниманието от Брекзит, който така и не се е състоял, сега щяли да поискат трона.... вече на научна фантастика ми отиват нещата Simple Smile
Не съм казала, че ще поискат трона. Камила е един добър пример за това как от мразена от всички в момента е харесвана и сигурно ще стане Кралица- консорт.
И между другото, точно в тази тема съм чела мнения, че Меган е била набелязала първо Уилям, но е било невъзможно да се добере до него.

# 968
  • София
  • Мнения: 10 326
А според мен си пада по Кейт. Или по Чарлз. Жени се за него, става кралица-консорт или каквото там, издухва следващите по редичката - Уилям, деца, емнайстия Хари.

# 969
  • Мнения: 1 941
Коя е жената на общата снимка с Раниа?
Милата, ужасно криви крака има.

# 970
  • Мнения: 337
Коя е жената на общата снимка с Раниа?
Милата, ужасно криви крака има.

Laura Mattarella, дъщерята на италианския президент Серджо Матарела

# 971
  • Мнения: X
Според мен Даяна наложи това излизане на стълбите, за да я боготворят масите. Другите снахи и те след нея рипнаха. Меган не е длъжна, но според мен ще получи червена точка, ако го направи.

# 972
  • Мнения: 1 090
Мегън вече и Уилям била набелязала. 🤣🤣🤣
Мисля, че Кейти си го беше набелязала, доста успешно при това. Ама вече е забравено. Да се радваме, че някой от  принцовете не е с Анджелина Джоли. 😂😂😂

# 973
  • Мнения: X
А според мен си пада по Кейт. Или по Чарлз. Жени се за него, става кралица-консорт или каквото там, издухва следващите по редичката - Уилям, деца, емнайстия Хари.
РевЪ от смях. JoyAnimal Smile Cat
Брекзит няма да има, язък за усилията на Мегс да отвлича внимание толкова време.
Сега англичаните ще се откажат от него, като не могат да си го организират.
Рания си е купила поредица от причудливи тренчкоти тази пролет. Дано да са само два, че ми идват в повече..Close

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 22:52 от Анонимен

# 974
  • Мнения: 919
А може би Меги се опасява, че няма да успее да е в толкова блестяща форма след раждането и затова отсега се подгрява публиката за да не очаква показването на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт