Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 752
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 6 284
Много са ми интересни как все април-май раждат. Като кобилки Joy
Е, избягали са от масовото в тоя смисъл:-) че иначе най-много бебета септември се раждат, запланувани по коледните празници. Ама за Мег намаше опция да планува предсватбено:-))

# 991
  • Мнения: 2 751
Вярно, че бебешоците все април-май се раждат...И това ще да е по протокол Sweat Smile

# 992
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Щото всички се напъват да родят на рождения ден на Елизабет Wink
И аз съм раждала април.....всичко ми е ясно! Принцеса съм! Винаги съм го подозирала!

# 993
  • Мнения: 47 981
Сигурно кралския астролог е одобрил тези зодии Joy

# 994
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Джордж не е април-май. Той кога беше- юли ли?

# 995
  • Мнения: 4 076
Добре де, нали цветът на кожата няма значение. Защо ви е толкова важно бебето да е бяло?

Според вас, пука ли е на Мегън, дали бебето ще е тъмно или светло?
Смятам,че единствено на Мегън й пука да роди бяло дете.Всички чернокожи,а аз познавам много,,правят чудеса да избягат от расовите си признаци.То не бяха клиники в Корея,където гарантирали няколко тона надолу по Фицпатрик,то не беше унищожаване на богатите им коси с тежки химикали,пластични намеси,всичко,за да го докарат "поне до латино"(цитирам).

За мен лично е безразлично.Но потребители,които не я дишат,задължително ще я захапят,че разваля кралската кръв(тя пък една кръв,ама...) и снимки на сладките дечица на Кейт ще валят навсякъде за сравнение.

# 996
  • Мнения: X
Джордж не е април-май. Той кога беше- юли ли?
Юли, той е изключение, но все пак пролетта е таргет сезона.

# 997
  • Мнения: 6 873
Април, май, юли... да е топличко, че да се покажат и да постоят на стълбите. Joy

# 998
  • Мнения: 1 782
Струва ми се, че се пропуска най-очевидната причина Хари и Мегън отсега да си запазват правото да не показват бебето веднага, и това е нездравият интерес към цвета на кожата му.
Не мисля, все пак няма вечно да го крият това бебе. Simple Smile
Пак ще си спя спокойно ако не го покажат, но ми е интересно как ще изглежда.

Benitabeni, много точно описание. Joy

# 999
  • Мнения: 2 807


Или / или ... В очакване сме.
И да си замазва черните гени няма значие, те се носят в кръвта.

# 1 000
  • Мнения: 6 873
Все ще е детенце, чакано и обичано, макар и известно още от преди да се роди. Хари може и да не сменя памперси, понеже е принц, ама то със сигурност ще ги пълни, понеже няма да знае още, че е дете на такъв. Simple Smile
От няколко дни гледам този канал за Тюдорите и Ан Болейн и ми е много интересно. Доста неща знаех, но авторката споделя доста подробнисти, а и ми е приятно да слушам.

# 1 001
  • София
  • Мнения: 12 394
Аз си мисля, че бебето ще е сладурче - мулатче, рижа коса и светли очи. Важното е да е живо и здраво. Не мисля, че Мегън и Хари имат притеснение за цвета на кожата, безумно ми е просто това.

# 1 002
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ако някой беше казал на баба и света, че чернокожо дете ще се роди в английският кралски двор, щяха да го обявят за лунатик! Истината е, че няма значение какво ще е, ще е дете като вс други... нещата се променят, монархията и също, ако до преди 100-Тина година е било немислимо да се женят за разведени, недевици и прочие, сега всичко е възможни...

# 1 003
  • Мнения: 2 807
Важното е да е живо и здраво. Сигурна съм, че ще е и красиво. И ще е обичано. Всяко сърце се размеква пред детската усмивка, детската любов.

# 1 004
  • Мнения: 4 076
Важното е да е живо и здраво. Сигурна съм, че ще е и красиво. И ще е обичано. Всяко сърце се размеква пред детската усмивка, детската любов.
То това важи за всички бебета.
Много повече ме е грижа за бременни и деца в риск,които нямат или не могат да си позволят качествена медицинска и социална грижа,вместо за бебе,над което треперят най-добрите от добрите лекари.

Общи условия

Активация на акаунт