Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 791
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 15 538
Направо не ми се мисли какво чудо ще настане и тук, и в пресата в ОК, ако Меган роди на РД на Луи и бебето е чернокожо. Или пък на РД на баба Бети. А ако роди секцио тогава направо ще я разкъсат

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 20:14 от Lady Cassiopeia Duval

# 1 021
  • Мнения: 47 981
И с право. Би било голяма простотия и проява на лош вкус. Ако е нормално, иди дойди, но секцио...

# 1 022
  • Мнения: X
Ами ако секциото е спешно и има риск за бебето? Тогава не може да се избира дата?
Но то пък тогава ще кажат, че не вярват и е поза или измислица.Rolling Eyes

# 1 023
  • Мнения: X
Не знам, но аз откакто живея в Англия Уилиам се ожени, деца му се родиха, Хари се ожени и всичко това мина покрай мене без да разбера направо. Сватбите не съм гледала, статистиката показвала, че много британци били заминали в чужбина на ваканция по време на сватбата на Уилиам, и ние така, за децата съм чула в последствие от бг преса сиурно... Не разбирам каква е тая сензация, дето тука се спряга и очаква, мен лично не ме интересува по никакъв нчин какво ще е детето на Хари, как ще изглежда и как ще се казва и мисля, че не съм единствена. За 10 години в Англия никога не съм чула някой да споменава някой от кралското семейство в разговор, може да съм изключение, но освен в бг мама те не присъстват в моя живот и мисля, че в темата доста се преекспонира.

# 1 024
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Салве много точно казано, за годините в които и аз живея тук в никой разговор с местните това не е било тема, нито се интересуват.

# 1 025
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Вие пък! Бгмамата се вълнува от тези неща, остави редовите англичани! Мамата знае Баба какъв е цербер и как им души под чаршафите на всички. Изобщо кралското семейство съществува заради Мамата, я какви теории, какви страсти се вихрят тук. Вие за едните англичани.

# 1 026
  • Мнения: 47 981
Предпочитам тези драми пред Сузанита, Николета и прочие родни звезди Simple Smile

# 1 027
  • Мнения: 6 873
Нормално е хората, пишещи в темата Кралски работи и клюки да се интересуват от кралското семейство и да клюкарстват по негов адрес. Ако се интересувах от плетки, щях да пиша в тема за плетки, и едва ли някой щеше да твърди, че плетенето съществува само защото аз обичам да плета.
Почти никой от познатите ми не знае, че участвам в тема, свързана с подобни вълнения.

# 1 028
  • Мнения: 1 782
Нормално е хората, пишещи в темата Кралски работи и клюки да се интересуват от кралското семейство и да клюкарстват по негов адрес.
Не знам дали чааааак толкова се интересуваме или просто темата е готина и ни е приятно тук. Simple Smile Simple Smile
Аз си клюкаря тук и не обсъждам кралското семейство като ида на кафе с приятелки.

# 1 029
  • Мнения: X
Welt,
Аха, добре, за някои от пишещите може и да е много вълнуващо, някои хора и "изхвръкналото пъпче" на Мегън намериха за "много сладко", аз това не съм коментирала. Коментирам, че се преекспонира значението на тези случки за хората във Великобритания. Случайно избран цитат: "Направо не ми се мисли какво чудо ще настане и тук, и в пресата в ОК, ако Меган роди на РД на Луи и бебето е чернокожо. Или пък на РД на баба Бети. А ако роди секцио тогава направо ще я разкъсат".  ... Редовно се пише колко ще са развълнувани / щастливи / шокирани..... хората в Англия, как ще забравят брекзит и..... Ами няма такова нещо.

# 1 030
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Мегън като бебе




# 1 031
  • Мнения: X
Предпочитам тези драми пред Сузанита, Николета и прочие родни звезди Simple Smile
И аз. Само тази тема от Клюто следя, заради красивите рокли и събития.
А в реала с никого не обсъждам  кралските работи, но ето, че очевидно живо се интересувам от тях. Та и англичаните вероятно са скрити лимонки като нас.

# 1 032
  • Мнения: 6 873
salve, съгласна съм, че никой няма да забрави Брекзит, ако ще Мегън и на стълбите пред Линдо да роди. Аз поради тази причина не коментирам подобна възможност. Не смятам, че хората са глупави, а като цяло доста любопитни, все пак сватбите им се гледат от една камара народ. Обичайната преса ще пише, ние ще си дискутираме, нищо необичайно или преекспонирано.
Исках да кажа, че е нормално тук да се пише за Мегън и Кейт. Странно би било да се коментират пъпчета и шапки в темата за Брекзит, тука си е добре.

# 1 033
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060
А на мен ми стана любопитно друго нещо,казвате че никой в Англия не се вълнува толкова много от монархията.Да приемем че е истина,тогава цялата тълпа която е на всяко едно събитие и изява на кралското семейство платена ли е?Да, може да е малка част от  англичаните, но ги има и са на всяко събитие.Не са един и двама и се вижда че живо се интересуват от тях.След като казвате че няма интерес,интереса трябва да е друг, а именно пари?!
Иначе не си го обяснявам как ще стоя цяла седмица на палатка пред болницата да чакам някакво си бебе да се роди.
 

# 1 034
  • Мнения: X
Интересът е голям, но по-скоро идва отвън, защото англичаните отдавна са им свикнали. Сестрата казва, че ако питаш кореняците ще си кажат мнението, но иначе чак да водят простанни разговори за това - не. То просто от тях нищо не зависи. Сигурно рапторът Тереза се обсъжда по-често.
Аз не обсъждам подвизите на английското кралско семейство с никой в ежедневието ми. Вероятно ако ние бяхме някаква форма на монархия, щеше да е същото. Щеше да ни вълнува дотолкова, доколкото има някоя сватба, кръщене или повод за клюка.

А на мен ми стана любопитно друго нещо,казвате че никой в Англия не се вълнува толкова много от монархията.Да приемем че е истина,тогава цялата тълпа която е на всяко едно събитие и изява на кралското семейство платена ли е?Да, може да е малка част от  англичаните, но ги има и са на всяко събитие.Не са един и двама и се вижда че живо се интересуват от тях.След като казвате че няма интерес,интереса трябва да е друг, а именно пари?!
Иначе не си го обяснявам как ще стоя цяла седмица на палатка пред болницата да чакам някакво си бебе да се роди.


Има големи фенове на кралското семейство, които ходят на събитията им, за да се здрависат с тях. Но сигурно има и известна организация. Все пак появите им са често през деня, а хората масово са на работа тогава.

Общи условия

Активация на акаунт