Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 687
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: X
Харесва ми кралицата в това зелено, подхожда и. Наистина малко на клоун бие с някои бонбонени цветове и шаренийки.

# 1 066
  • Мнения: X
Харесва ми кралицата в това зелено, подхожда и. Наистина малко на клоун бие с някои бонбонени цветове и шаренийки.

Бонбонените цветове били умишлено избирани да се откроява/различава/вижда от далече

# 1 067
  • Мнения: X
Знам, че са умишлени, но не и прилягат на тази възраст. Не всички, разбира се, но има някои, които са си баш за цирка.

# 1 068
  • Мнения: 10 387

красива и ..самотна

# 1 069
  • Мнения: 3 629
И офотошопена ...

# 1 070
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ох, на мене Даяна никога не ми е била красива. Направо се чудя, как някои гледат на нея като на красива жена.

# 1 071
# 1 072
  • Мнения: 10 387
Ох, на мене Даяна никога не ми е била красива. Направо се чудя, как някои гледат на нея като на красива жена.
Ами не може всички да са красиви и харесвани като Камила ,някои харесват и принцеса Даяна..

# 1 073
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ами не може всички да са красиви и харесвани като Камила ,някои харесват и принцеса Даяна..
Не, Еве, аз не ги противопоставям двете. Разбира се, че Даяна е по-хубава от Камила. Но самата Даяна, ей така, обективно погледнато, не ми е красива.
Аз си харесвам Кейт.

# 1 074
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Красотата не е само външна. 😁
 Beautiful (Oxford dictionary) - pleasing to the senses or to the mind.
Някой възприемат Даяна, като красив човек, тъпо е това циклене само на външните черти.

Ето едно видео (на руски) с интересни факти за гардероба на баба Бети, какви марки предпочита, какво червило носи и т.н.
Скрит текст:

# 1 075
  • Мнения: 3 629
https://www.express.co.uk/comment/expresscomment/1113818/meghan- … ily-carole-malone

ПП Оправих го.

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 23:15 от The ant is...

# 1 076
# 1 077
# 1 078
  • Мнения: 19 687
А за какво беше клюката тогава Simple Smile

# 1 079
  • Мнения: X
Аз помислих, че е изтекла някаква новина, но понеже насочваше към празна страница, викам си, пиарите и действат бързо, пак е свалено. А то било сгрешен линкът.

Общи условия

Активация на акаунт