Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 993
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 4 076
"Красив,-а,-о" няма и никога не е имало.Има "харесва ми-не ми харесва".
Даяна е сред най-фотогеничните хора,които съм виждала.Камерата е влюбена в нея,аз-не,но й харесвам снимките.Много пластични,истински,все едно наблюдаваш жената,а не гледаш старо фото.
Симпатичните деца на Уилям и Кейт ме разнежват,но съм виждала много по-чаровни детски личица от леко закучената физиономия на всеобщата любимка Шарлът.Ако не беше в прожекторите,сигурно и вие не бихте я отразили.
Абе Мегън не започна ли да се държи за корема и да намеква бременност преди да е забременяла?Или преносва.

# 1 081
  • Мнения: 1 782
Абе Мегън не започна ли да се държи за корема и да намеква бременност преди да е забременяла?Или преносва.
Беше обявено през октомви, та явно още във втори-трети месец са казали (и се е хванала Grinning).

# 1 082
  • Мнения: 3 096
Аз съм в началото на 10 г.с. Абсурд е да се хвана за корема Joy Че то все едно съм леко преяла и то отвреме навреме. Сутрин си спада до обичайния вид Grinning

# 1 083
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Dark_Chocolate, честито! Лека бременост ти желая Hug



Император Акихито сее традиционният ориз,
Скрит текст:
който се използва за ритуали, свързани с с духовете на предците (императорски и божествени).
За последен път. Но есента, въпреки, че няма да е той действащият император, ще го събере, за да не се прекъсва цикъла (иначе боговете няма да го приемат! Rolling Eyes )
Японските монарси се занимават с тази селскостопанска дейност едва от 1927 г, преди това за отглеждането и събирането на ориза е отговарял най-младият ерген от династията, който се е приемал като жрец и е живеел в храма Исе .

# 1 084
  • Мнения: 3 096
Благодаря, Радика, много мило Blush

Искам и аз като императора Simple Smile Писна ми от бетон и коли Simple Smile

# 1 085
  • Мнения: 24 419
Дано не повтарям, защото гледах само 2 страници назад

# 1 086
  • Мнения: 3 632
Повтаряш, ама са хубаво, сплотено семейство.

# 1 087
  • Мнения: X
Още снимки, децата са наистина големи сладури



Скрит текст:


И двамата с Миа са на 5 годинки


А тук се измерват кой е по-висок Smile





# 1 088
  • Мнения: X
Децата са сладкиши Grinning
Днес имаше една статия за двойка германец и жена му афроам. и децата им - с чертите и къдравата коса на майката, но със снежнобели кожи, светли очи и руси като таткото. Та мисля, че и бебето на Меган и Хари ще е подобно, би било очарователно.
М/удругото какво мислите за цялата отрова, която т.нар. роднини на Меган не спряха да изливат публично отгоре й дори и през бременността? Да пази господ от такива токсични хора. И на кралските особи хич не им е леко

# 1 089
  • Мнения: 3 632
Чак пък отрова. Май нещо съм пропуснала.

# 1 090
  • Мнения: X
Полусестрата я нарече соц. катерачка, обсебена от кралското сем, но иначе настояваше да я поканят на сватбата и беше изумена, ког. това не стана. Полубратът прати мило отворено писмо до Хари, където нарече Мегън треторазрядна актриса, взела се за принцеса, която ще посрами кралската институция и го молеше да се откаже от сватбата. Когато никой не го отрази взе да хленчи, че съжалявал за думите си и да моли за покана за сватбата. И двамата са от белите роднини. Таткото редовно продаваше инф-я за щерката в медиите, вкл. и лични разговори с принца, което наложи тя да спре да контактува с него и татето орева света. Ако знаете англ. нета е пълен с тая трагикомедия, но от тел. не мога да постна линкове.

# 1 091
  • Мнения: 3 632
Всичко, което изброявате е преди сватбата.

# 1 092
  • Мнения: X
То не е спирало - сестрата ще издава tell all book, точно на термина на Мегън и не е спирала да дава очернящи интервюта срещу пари разбира се, а таткото пише писма до кралицата да го помирявала с дъщеря му, като иска да има място в живота на внучето. Срам и резил

# 1 093
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

За кого?

# 1 094
  • Мнения: X
За т. нар. роднини, разбира се, макар те да не го разбират така. И макар, че Мегън няма вина за простотиите им, сигурно не й е било приятно. Меко казано

Общи условия

Активация на акаунт