Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 784
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И на кака си Шарлот прилича в устата.

# 1 561
  • София
  • Мнения: 23 093
Рускините имаха много смешни коментари. И доста от тях бяха написали, че децата приличат на кралицата. Без значение на кого приличат, и тримата са много сладки.

# 1 562
  • Мнения: X
Много сладък Луи с две зъбчета!
По-различен е от брат си и сестра си, май наистина прилича на Кейт.

# 1 563
  • Мнения: 39 316
Луи защо е с дълъг панталон? Нали трябваше да носят само къси до определена възраст?

# 1 564
  • Мнения: 4 076
Дъщеря ми до 3-4г възраст беше със сини очи (мъжът ми е със сини) и бяхме шокирани, когато изведнъж се промениха на зелено-жълти-едни странни.
Като моя приятелка,която сега има прекрасни тигрови жълти очи вместо избеляло басмяно синьо.Друга е с едно кафяво и едно зелено око и понеже са с ефектна форма,като ги подчертае,става извънземно.В нашия род имаме водно сиво и неоново зелено.Обичам различните неща...мое отклонение вероятно.
И сигурно поради това,от всички деца на Кейт и Уилям,които много харесвам,най ми е симпатичен Джордж,приказно момченце,Шарлът ми е безразлична,с леко неприятен характер,но Луи...никак не ми харесва.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 11:26 от Не се сърди, човече

# 1 565
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Луи...никак не ми харесва.

Луи ще стане много хубав, ще видиш. Сега прилича на малък хулиган, но ще стане изписан.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 11:27 от Не се сърди, човече

# 1 566
  • София
  • Мнения: 9 972
И на мен ми прилича на Шарлът, особено на втората снимка. Сладурче е, но на предишните снимки ми беше по-сладък. Да му е честит рождения ден на принц Луи!
(Джорджи си остава моят любимец)

# 1 567
  • Мнения: 2 182
Дъщеря ми до 3-4г възраст беше със сини очи (мъжът ми е със сини) и бяхме шокирани, когато изведнъж се промениха на зелено-жълти-едни странни. И голяма чуденка пада, за паспорта като трябва да определим “цвят на очите”
И моите до тази възраст са били сини, а сега са такива

Луи е голям сладур. Прилича на Кейт.
Но и трите им деца са сладури. Много ми е интересно как ще изглеждат, когато са по-големи (15 - 16+)

# 1 568
  • Мнения: 422
И на дъщеря ми са точно такива! В зависимост от светлината понякога надделява зеленото, понякого жълтото. В комбинация със светло русата, къдрава коса ми е много хубавка Heart

Джордж ще прилича на баща си, като порастне. Шарлът не мога да я опраделея. А мъникът има чертите на майка си и цветът на баща си Simple Smile) Ама как и трите деца са русички, много са сладки! Може пък четвъртото да е с кестенява коса Wink

# 1 569
  • Мнения: 4 076
Кейт и Уили са машини.Редно е да докажат,че могат да се справят и с близнаци,та очаквам да ни демонстрират и това си умение за номер четири.Момче и момиче,естествено.

# 1 570
  • София
  • Мнения: 12 401
Луи ми е любимец. Голям сладур.

# 1 571
  • Мнения: 899
Хубави деца имат Кеймбриджите, гените им се комбинират по най-добрия възможен начин. Погледнете останалите деца в кралската фамилия, за сравнение. Кейт внесе явно добър материал, а и Уилям прилича повече на майка си, та малко разнообразиха синята кръв.
Аз пък най харесвам Шарлът, говоря за външност само и единствено.
Съвсем официално от официалния инстаграм: https://www.instagram.com/kensingtonroyal/?utm_source=ig_embed
Същите снимки са.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 09:51 от alisson

# 1 572
  • Мнения: 5 787
Дъщеря ми до 3-4г възраст беше със сини очи (мъжът ми е със сини) и бяхме шокирани, когато изведнъж се промениха на зелено-жълти-едни странни.
Като моя приятелка,която сега има прекрасни тигрови жълти очи вместо избеляло басмяно синьо.Друга е с едно кафяво и едно зелено око и понеже са с ефектна форма,като ги подчертае,става извънземно.В нашия род имаме водно сиво и неоново зелено.Обичам различните неща...мое отклонение вероятно.
И сигурно поради това,от всички деца на Кейт и Уилям,които много харесвам,най ми е симпатичен Джордж,приказно момченце,Шарлът ми е безразлична,с леко неприятен характер,но Луи...никак не ми харесва.Намирам нещо много отблъскващо в него,не мога да определя какво,а и не искам.Надявам се да е от снимките и знам,че така не се говори за дете.
На мен Луи също не ми харесва, още от снимките от кръщенето. Веждите му много се спускат надолу към лицето и правят физиономията някак странна. Като че ли захрупват очите и погледа. На мен на новите снимки не знам защо, но ми наподобява принц Андрю и братовчедките Беатрис и Йожени. Иначе има бузките на майка си. Шарлът още от сега прилича, а като порасне направо ще е 1:1 с прабаба си Елизабет 2.

# 1 573
  • Мнения: X
Сладки са всичките деца Simple Smile Шарлот е втора Бети, определено Grinning Но ми е странно - Луи и джордж са с тъмни очи, при положение, че родителите със светли, не знаех, че е възможно

# 1 574
  • Мнения: 3 627
Луи е сладък бузан, и май се очертава и с хубав характер - лъчезарен, добронамерен и острак!
Пу, пу!

Общи условия

Активация на акаунт