Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 925
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 1 380
А забелязахте ли, че Беатрис не направи реверанс към кралицата? Всички се поклониха без нея и мъжът до нея. Няколко пъти връщах клипчето, за да съм сигурна. Идеи защо е така?
Реверанс се прави когато виждаш кралицата за пръв път в деня ... явно за Беатрис това не е така!

# 1 546
  • Мнения: 4 129
Даже се знае какъв е текста към снимките- Че са правени от Катрин по-рано през месеца в Анмър Хал, тяхната официална резиденция в Норфолк. И въобще няма общо между тези снимки и папарашките на Съсексови. Няма какво да се сравнява.
По последни данни вината е в медиите, които имат снимките, а не на някой от кралските служители. Всички медии, които искат да имат снимките предварително, за да могат да ги използват в списания, вестници, агенции  и са пуснали заявления към служителите на Кенсингтън, за да ги имат за корици, нови броеве . При медиите някак е станал гафът, но все още не се знае точно как.
 Вече и снимките в линка от руския профил са изтрити.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 21:38 от TinoTino

# 1 547
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
А забелязахте ли, че Беатрис не направи реверанс към кралицата? Всички се поклониха без нея и мъжът до нея. Няколко пъти връщах клипчето, за да съм сигурна. Идеи защо е така?
Реверанс се прави когато виждаш кралицата за пръв път в деня ... явно за Беатрис това не е така!

Благодаря, това не го знаех. Мислех, че всеки път, в който видят кралицата, трябва да правят реверанс.

Ако това наистина е Луи, много е сладък, ама много! Чакам с нетърпение още снимки.

# 1 548
  • Мнения: X
Според мен няма да има други снимки, освен тези трите в скоро време. Много ме съмнява да присъства на парада по повод РД на баба на 8-ми юни. Много е малък. Може обаче да го видим на кръщенето на бебето Съсекс.

# 1 549
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077

Какви са очите на баба?
Синьото лещи ли са?

# 1 550
  • Мнения: 47 996
Аууу, ами който гледа Game of thrones, знае защо са й станали сини очите....и живее толкова дълго....мдааа Joy

# 1 551
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077
Аууу, ами който гледа Game of thrones, знае защо са й станали сини очите....и живее толкова дълго....мдааа Joy
Бихте ли обяснили моля за непросветените в тайните на
Game of thrones?Не съм го гледала и заради едните сини очи на баба няма да го гледам.




# 1 552
  • Мнения: 1 202
Познавам човек, на който очите му се промениха по същия начин без лещи или други намеси. Може възрастта да прави такива чудеса.Blush

# 1 553
  • София
  • Мнения: 10 336
Има перде жената. Хепи, Joy

# 1 554
# 1 555
  • Мнения: 422
Дъщеря ми до 3-4г възраст беше със сини очи (мъжът ми е със сини) и бяхме шокирани, когато изведнъж се промениха на зелено-жълти-едни странни. И голяма чуденка пада, за паспорта като трябва да определим “цвят на очите”

# 1 556
  • Мнения: 9 663
Само дето на Елизабет очите никога не са се променяли и винаги са били сини. Simple Smile

# 1 557
  • Мнения: 1 202
Луи е най-големият сладур от тримата!:blush:

# 1 558
  • Мнения: X
Снимката от младините и е черно-бяла и е оцветявана (доста нескопосано) в последствие. Затова и очите са червено-кафяви

# 1 559
  • Мнения: 3 632
Вече официално са навсякъде. Прилича на Катрин.







Скрит текст:

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 02:24 от The ant is...

Общи условия

Активация на акаунт