Кралски работи и клюки - април 2019

  • 127 756
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 321
Обаче от известно време всичко това не работи и ситуацията не е в тяхна полза. Затова се дистанцират и от Харчо (Laughing).
Просто ще им покажат, откъде изгрява слънцето.

Всъщност за всичко плаща Чарли, тъй че ако някой трябва да спре кранчето е той...

Съгласна съм с двете ви, както и с Ice Queen .
Просто казвам, че така както следва информацията в медиите,  не изглежда да им е лесно в ситуацията.

# 1 756
  • Мнения: 4 076
Половин милион долара сватбена рокля, Дами и Господа!
Тази защитничка на бедните и слабите, както и борец за справедливост.
Бейби шауърът също е струвал половин милион. Извинете, но това е чиста подигравка с всичко нормално на тоя свят!
Дори прЕателите да искат да те зарадват с някой милион,кралските особи са задължени не само да декларират подаръка,но и да го върнат,ако е в размер,предполагащ услуги в замяна.
За пример би било тези пари да се дадат за благотворителност.Кралските младоженци няма да обеднеят,ако направят скромни церемонии.Мегън може да реве и гушка деца в беда пред камера,но милионите са си милиони и ще си ги похарчи за едното парти и рокля-чувал.А,да,забравих-после прати излишните цветя в детска клиника,така и така ще увяхнат.Затова който и да търси нещо стойностно и красиво в нея,няма да намери.Но до смърт ще защитавам правото му да вижда в нея каквото иска.

# 1 757
  • Мнения: 48 068
Като са толкова пък загрижени за Африка и света, можеха да осиновят някое дете.

# 1 758
  • Мнения: 15 765
На мен ми е интересно, защо баба Бети позволява Хари и Меган да стават все по-популярни от бъдещите крал и кралица? Единственото, за което се сещам е, че колкото повече изцепки правят те, толкова повече издигат Уилям и Кейт в очите на хората, като семейство за пример. И все пак не е редно според мен

# 1 759
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Хари ще придружи Кейт днес на мемориала за АНЗАК...

Чарли:
https://www.instagram.com/p/BwrBpDqgnCj/?utm_source=ig_share_she … shid=resp7g0fcndh

# 1 760
  • Мнения: X


Мери на откриване на научен фестивал.Много приятна гледка  е. Колието ми хареса.
В първия момент реших, че е Кейт, после прочетох пояснението. И аз харесвам колието - мн фино и дискретно

# 1 761
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Добре де, тоя котидж на вас как ви изглежда:



На мене ми е малко като изгонване да живеят в ей тва горе.

# 1 762
  • Мнения: 1 130
Добре де, тоя котидж на вас как ви изглежда:



На мене ми е малко като изгонване да живеят в ей тва горе.

Определено, щом се види другите от кралското семейство къде живеят... И колко набързо ги отделиха от Уили и Кейт, докато бяха на посещение в чужбина...

# 1 763
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 226
Добре де, тоя котидж на вас как ви изглежда...
На мен ми изглежда, като да искат спокойствие. Цял живот под вниманието на хората, сега искат да са обикновени. Всеки иска това, което няма.

# 1 764
  • Мнения: 321
Добре де, тоя котидж на вас как ви изглежда:
Скрит текст:
На мене ми е малко като изгонване да живеят в ей тва горе.
За мен информацията в тази статия продължава да е най-доброто обяснение за избора на техния семеен дом. Отново давам линк: https://trud.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%8A%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%82 … 0%B0%D1%82%D0%B0/

# 1 765
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Добре де, тоя котидж на вас как ви изглежда...
На мен ми изглежда, като да искат спокойствие. Цял живот под вниманието на хората, сега искат да са обикновени. Всеки иска това, което няма.

И аз си мисля, че искат спокойствие и е по тяхно желание котиджа...

Не е от днес, но хубав ход, да разсее мненията за вражди:

https://www.instagram.com/p/BwrFOljgiEg/?utm_source=ig_share_she … shid=pws06xzqxhhz

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 13:15 от benitabeni

# 1 766
  • Мнения: 15 765
Добре де, тоя котидж на вас как ви изглежда:



На мене ми е малко като изгонване да живеят в ей тва горе.

Извинявам се, но изпуснах темата в последно време - това новия дом на Хари и Меган ли е? Изглежда, като къщичка за прислугата

На мен ми изглежда, като да искат спокойствие. Цял живот под вниманието на хората, сега искат да са обикновени. Всеки иска това, което няма.

Според мен Меган иска всичко друго, но не и спокойствие, и уединение. Тя е от типа хора, които искат да са постоянно под прожекторите. Като гледам се справя с това много добре - винаги има някаква провокация.

# 1 767
  • Някъде там
  • Мнения: 16 224
Косите и фигурите им си приличат и формата на лицето малко на Мери и Кейт,затова може да се объркат първоначално,макар Кейт да е по-млада.

# 1 768
  • Мнения: 16 876
Ето линк за най-охраняваните хора в света. На първо място за мое огромно учудване са Хари и Меган. На второ място е Доналд Тръмп

https://www.youtube.com/watch?v=_813pFClXWA&feature=share
Не разбирам руски, но и мен ме учуди,  че оглавяват класацията.

# 1 769
  • Мнения: 4 160
Нали тук, а и из медиите малко след сватбата беше коментирано, че Съсексови искат да се пренесат в някаква част на Кенсингтън, която е с повече стаи даже от на Кеймбриджови, но там живеят семейство Кент и те не са били съгласни да отстъпят мястото.

Общи условия

Активация на акаунт