Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (85) - април 2019

  • 112 877
  • 2 086
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Не се научиха , че във фб са забранени игри със споделяне...

# 1 201
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аз си подадох декларацията и платих,обаче все още ми стои сумата като задължение.Кога се  отчита плащането


Къде се проверява дали е отчетено плащането?
Ако питаш за ПИК има директория за плащания и задължения. То и имейл ще ти дойде с информация, че е постъпило плащане и за какво

# 1 202
  • Мнения: 242
Благодаря ,това за имейла не го знаех, иначе проверих с ПИК

# 1 203
# 1 204
  • София
  • Мнения: 3 016
И влязох да кажа за Милка, няма ме. Без покупка почти никога не печеля. Предпочитам им игрите с кодове.

# 1 205
  • Мнения: 1 775
Милка са качили победителите за тази седмица, мен естествено ме няма, но пък мъжът ми е с уред за салати от Калиакра, за което много се радвам. Чакам и циф днес да видим, че правим ремонт и много препарати ми трябват...

# 1 206
  • Пловдив
  • Мнения: 1 024
И моя суитчер от Орбит дойде,куриера ми звънна като беше на адреса вече.

# 1 207
  • София
  • Мнения: 1 235
В Милка има имейл като моя, чакам потвърждение Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 208
  • Мнения: 2 129
И мен ме няма в Милка,мръннн!😣

# 1 209
  • Мнения: 844
Имам проблем при регистрация на касов бон със смс в играта на Калиакра,изписва ми,че вече е регистриран.На някоя от вас случвало ли се е?Писах на Калиакра,ще направят проверка,но още не са ми отговорили.Попитах и за изпращането на вече спечелените награди,ще изчакат края на кампанията...ще чакаме доста.

# 1 210
  • София
  • Мнения: 12 428
И мен ме няма в Милка.  Cry

# 1 211
  • Мнения: 3 020
Не се научиха , че във фб са забранени игри със споделяне...

Не са забранени игрите със споделяне, има стотици такива. По едно време беше забранено да те карат да им харесваш страницата, за да участваш в игра, но от доста време май никой не следи за това и се поставя като условие в доста игри. Друг е въпроса, че по този начин не печелят реални фенове, ама щом за страниците е водещо количеството, а не качеството на лайковете, да правят каквото искат.

# 1 212
  • София
  • Мнения: 879
Получих си четката за зъби от Орбит с куриер Тип Топ, не искат регистрираната бележка.

# 1 213
  • Мнения: 1 457
И мен ме няма в Милка Sad
Да попитам, не знам дали сте обсъждали в предни теми, прави ли ви впечатление, че повечето печеливши по разни игри са с мейл в абв. Дали е случайно, или и аз да си правя и аз мейл там Simple Smile

# 1 214
  • Мнения: 2 005
Нормално е, повечето хора са регистрирани там.

Общи условия

Активация на акаунт