Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (85) - април 2019

  • 112 937
  • 2 086
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 639
Няма ме в Милка, нищо че съм в абв Simple Smile

# 1 216
  • Мнения: 3 021
Имам имейл от MyOptis, ама аз си взех вече парите, така че ако някой друг чака:

"Здравейте,

Във връзка с участието Ви в нашите проучвания чрез Оптис и заявеното получаване на награда, Ви пишем, че ваучерите Ви са изпратени по Еконт. От Еконт ни уведомиха, че смс известията за получена пратка/ награда вече се заплащат и съответно не трябва да се учудвате, ако не получите известие от тях. По тази причина най-сигурно ще бъде да минете през съответен офис на Еконт утре (17.04) след 12:00ч.

Умоляваме, ако възникнат проблеми с получаването на ваучерите, да ни уведомите, за да можем да реагираме своевременно. "

# 1 217
  • София
  • Мнения: 5 622
Разменям билет за концерта на Михаела Филева на 18.04.

# 1 218
  • Мнения: 1 775
Да знаете кои са тримата с 6-месечен абонамент от Кулинарен журнал, че не видях.

# 1 219
  • Мнения: 793
На Oreo коя куриерска фирма разнася наградите? Имам спечелена тениска от 14 март и още я чакам, а днес спечелих и втора.

# 1 220
  • Мнения: 1 722
Лео експрес разнасят наградите на Орео.
Аз искам да попитам, получилите четката за зъби от Орбит - с една глава ли пристига или има и резервна такава?

# 1 221
  • София
  • Мнения: 880
Лео експрес разнасят наградите на Орео.
Аз искам да попитам, получилите четката за зъби от Орбит - с една глава ли пристига или има и резервна такава?
Само с една четка

# 1 222
  • Мнения: 793
Лео експрес разнасят наградите на Орео.
Аз искам да попитам, получилите четката за зъби от Орбит - с една глава ли пристига или има и резервна такава?
Благодаря!

# 1 223
  • Мнения: 36 666
И аз чакам тениска от Орео и едни слушалки и не ми е приятно, че са те, понеже онзи ден нещо се скарахме заради апарата и си мисля, че няма да се обадят... Куриерът дойде в 12,30 (не за първи път), а мен баш тогава ме няма (дала съм работен адрес)...

# 1 224
  • Мнения: X
Аз още си чакам тениската от 17 февруари. Два месеца минаха, имат още един, преди да ги разпъна.
Вчера си взех кутията от Wow Your Box. Още в петък сутринта е пристигнала в грешен офис на Еконт. Имейл известяване пак нямах, мисля да им пиша един "мил" имейл. Добре че си проверих в Еконт профила, за да видя, че имам пратка. Та ако някой си чака още пратката от конкурса, нека провери.

# 1 225
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
На Oreo коя куриерска фирма разнася наградите? Имам спечелена тениска от 14 март и още я чакам, а днес спечелих и втора.
Моята е спечелена на 4-ти март и още си я чакам.

# 1 226
  • varna
  • Мнения: 466
Здравейте, някой да се похвали с награда от Ротманс? Чудя се докога да пазя талончетата

# 1 227
  • Мнения: 2 406
Здравейте, някой да се похвали с награда от Ротманс? Чудя се докога да пазя талончетата
тази игра съм е пропуснала - може ли инфо Hushed

# 1 228
  • Мнения: 2 688
МайОптис са пращали този мейл до всички явно. И аз имам същия, а още миналия вторник си взех парите.

В Милка ме няма. Мейлът ми не е в АБВ, но е нормално повечето да са там. Не мисля, че има зависимост.

Получих обаждане и от Топаз Мел 😂 да ми пращали служебна бележка за миналогодишната пекарна. Сетили се.

# 1 229
  • varna
  • Мнения: 466
Беше през март, печелившите трябваше да се изтеглят на 12.04. Но никъде не мога да открия списък.

Общи условия

Активация на акаунт