Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (85) - април 2019

  • 113 035
  • 2 086
  •   1
Отговори
# 1 230
  • София
  • Мнения: 3 108
Четката на Орбит с протокол ли идва? Този път не би трябвало да се декларира.

# 1 231
  • Мнения: 1 210
Сега бях до лафка. Щели да имат стикерите за НЛ от 19.

# 1 232
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз днес взех стикери от Интърнити в Кауфланд, точно ги бяха получили.

В Милка и мен ме няма, но вчера сутринта успях да си целна слушалки от Туборг. Само ме шокираха, че срока за доставка е до 60 работни дни Hushed

# 1 233
  • София
  • Мнения: 3 094
Аз три дена забравям да регистрирам два кода в Туборг и снощи накрая се сетих. Еми 2:0 за Туборг Simple Smile
Нещо замря раздаването на милка-слушалки и фотоапарати май? Аз още чакам от втора и трета седмица (по едно от вид)...

# 1 234
  • София
  • Мнения: 1 168
И аз съм с игра от Quenss ,  но получавате ли мейл с потвръждение на данните , след като си ги попълните или не ?
Личен адрес дадох за доставка , дали идват бързо игрите?

# 1 235
  • Мнения: 2 695
И аз съм с игра от Quenss ,  но получавате ли мейл с потвръждение на данните , след като си ги попълните или не ?
Личен адрес дадох за доставка , дали идват бързо игрите?

Аз не получих мейл. Бързичко дойде, може би 10-тина дни.

# 1 236
  • Пловдив
  • Мнения: 1 055
И аз съм с игра от Quenss ,  но получавате ли мейл с потвръждение на данните , след като си ги попълните или не ?
Личен адрес дадох за доставка , дали идват бързо игрите?
И аз съм с игра.Няма мейл за потвърждение на данните.Някой беше я получил вече.Ще сподели ли с кой куриер?

# 1 237
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
С настолна игра съм от Куинс 😀
Попълних си данните за доставка, натиснах изпрати и ме върна към вход в системата, без да ми изпише, че са приети.

# 1 238
  • Вестерос
  • Мнения: 38 389
Не се научиха , че във фб са забранени игри със споделяне...

Не са забранени игрите със споделяне, има стотици такива. По едно време беше забранено да те карат да им харесваш страницата, за да участваш в игра, но от доста време май никой не следи за това и се поставя като условие в доста игри. Друг е въпроса, че по този начин не печелят реални фенове, ама щом за страниците е водещо количеството, а не качеството на лайковете, да правят каквото искат.
Забранени са, това си е спам, имаха даже кампания да трият такива постове преди няколко месеца.

# 1 239
  • София
  • Мнения: 1 168
С настолна игра съм от Куинс 😀
Попълних си данните за доставка, натиснах изпрати и ме върна към вход в системата, без да ми изпише, че са приети.
И на мен по същият начин , за това питах. Мерси , значи явно е нормално. 😀

# 1 240
  • София
  • Мнения: 353
И аз с игра от Куинс Grinning , май раздават на всеки участвал

# 1 241
  • Мнения: 2 695
ИнТайм доставят играта на Куинс.

# 1 242
  • Мнения: 1 820
И аз съм с настолна игра от Куинс, успях да се включа в последния ден.

# 1 243
  • Мнения: 181
Може ли линк как да си проверя с пик задълженията ?

# 1 244
  • Мнения: 2 583
Може ли линк как да си проверя с пик задълженията ?
Влизаш в сайта на НАП -   услуги с ПИН и четеш наред!!!  Много е важно човек да се научи да чете информацията която излиза на екрана, а не винаги да чака готова смелена информация, защото само така ще разбере и запомни за какво иде реч!!! Тези умения обикновено се усвояват човек докато е малък!

Общи условия

Активация на акаунт