Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (85) - април 2019

  • 113 020
  • 2 086
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 6 060
И аз съм за четец. От играта на Fuse tea се отказах заради разправиите с касиерките, така че ако някой организира игра с такава награда да я организира по-добре, моля. Grinning
Също така бих се зарадвала на ваучери за книги. И на хлебопекарна. Blush

# 1 576
  • Мнения: 36 908
Преди години сокове Флорина раздаваха ваучери за книжарници Хеликон по 50 лв - много ми хареса тази награда Simple Smile

# 1 577
  • Мнения: 2 014
Щом сме почнали с желанията да кажа и аз. Бих искала видео регистратор и телефон за половинката. За мен скромно Laughing ActiFry, колело, кола, къща, четец, парфюми, бижута, ваучери за пазаруване, книги и др. не искам да чувам за колонки и слушалки, всичките ги подарих.

# 1 578
  • Мнения: 1 028
Здравейте да се оплача ,че още ми ги няма слушалките от милка и чопър от калиакра ,но търпеливо Confounded чакам.много ми харесаха наградите на чая ,но ще чакам да организират игра и за не софианки .искани награди ----колело и пуф ,та в тази връзка да попитам участващите в нивеа с колко бележки сте .аз имам 3бр ,

# 1 579
  • София
  • Мнения: 924
….. както и разни   криви лелки също четат. Satisfied Stuck Out Tongue Closed Eyes
TopsyG , абсолютно ти е изКРИВена  представата за всичко нормално, заради пословичната ти лакомия за  награди...и то по много. Колкото и да се правиш на много голяма  и близка виртуална приятелка с тук присъстващите момичета и момчета, няма как да не правиш лошо впечатление. Убедена съм в това Hands V.
Според мен дори положението с лакомията ти е придобило патологични размери. На какво ли не станахме свидетели. Какво ли не предлагаше тук -  то не бяха добре разработени профили в спаркса, то не бяха нелепи и безумни истерии около някаква награда с посещение на някаква крепост, то са всякакви несекващи грандомании, то предложения за продажби, то какво ли не. В общи линии ме е жал за такива екземпляри като теб.
И точно заради такива недобронамерени участници в игрите - в т.ч. представителите от клана, много от организаторите губят мотивация и ще раздават дълго време тениски, шапки, чашчици и др разни дреболии. 
Кофти е, че тук се толерира подобно поведение, само защото си в това пространство/в този форум/, а  представителите на клана си позволяваме да ги хулим, съдим, обвиняваме и какво ли още не, а пък то положението е същото. Че дори и по зле.
ps И да не е съвсем спам, имам тениска от Орео. Първия ми запис за награда тази година. Flushed

# 1 580
  • Мнения: 1 271
Аз пък искам  повече игри с награда колело. Чакам тегленето на Нивеа, но хич не се надявам. Да помрънкам малко, че тази година нямам късмет с игрите - спечелих само от форумната игра на Гарние.

# 1 581
  • Мнения: 14 170
Amia_a и на мен ми направи неприятно впечатление, че е "раздавала хуманитарна помощ", и колко ѝ "кацнали на ЛС". Rolling Eyes Ще се въздържа от друг коментар.

# 1 582
  • Мнения: 1 933
Момичета, много ми е неприятно да чета такива коментари тук.
И защо нападате Топси?
Наградите са нейни и нейно право е да прави с тях каквото иска. Тя е раздавала, без пари, много от нейните награди, дори на непознати. Отделно, за да ги спечели е дала доста пари за чайове, Орео и т.н.
Иначе всички си дават заявки за желани награди, а Топси е насочила момичето от Фюзтии да чете темата ни. И не само нея.
Знам колко неща е направила до сега Топси и продължава да прави за нас, като участници в игрите.
От някои постове долавям защита на клановете, които печелят с измама и фалшификации.
Посредници ли сте им?
Завиждате ли?
Що ли?
Грозно е това, което се пише тук срещу Топси, а преди време и срещу Ма Ко.
Помагали са винаги за разлика от някои тук, които само четат и не споделят нищо.
Да не говорим, че някои тук пишещи са се хвалели с много спечелени награди, други са питали как да си вземат наградата без бележка или код. Тогава го приехте за нормално.
Сигурна съм, че и вие участвате с няколко профила, телефона и т.н.
Ако продължавате да пишете постове извън заглавието на темата, ще информирам Модератор.
Нищо лично, но е грозно това, което пишете.

# 1 583
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
А според мен изобщо не разбраха думите и правилно ......

# 1 584
  • София
  • Мнения: 1 251
Момичета, много ми е неприятно да чета такива коментари тук.
И защо нападате Топси?
Наградите са нейни и нейно право е да прави с тях каквото иска. Тя е раздавала, без пари, много от нейните награди, дори на непознати. Отделно, за да ги спечели е дала доста пари за чайове, Орео и т.н.
Иначе всички си дават заявки за желани награди, а Топси е насочила момичето от Фюзтии да чете темата ни. И не само нея.
Знам колко неща е направила до сега Топси и продължава да прави за нас, като участници в игрите.
От някои постове долавям защита на клановете, които печелят с измама и фалшификации.
Посредници ли сте им?
Завиждате ли?
Що ли?
Грозно е това, което се пише тук срещу Топси, а преди време и срещу Ма Ко.
Помагали са винаги за разлика от някои тук, които само четат и не споделят нищо.
Да не говорим, че някои тук пишещи са се хвалели с много спечелени награди, други са питали как да си вземат наградата без бележка или код. Тогава го приехте за нормално.
Сигурна съм, че и вие участвате с няколко профила, телефона и т.н.
Ако продължавате да пишете постове извън заглавието на темата, ще информирам Модератор.
Нищо лично, но е грозно това, което пишете.

Подкрепям с две ръце Hug

# 1 585
  • Сливен
  • Мнения: 4 251
Мога да потвърдя следното-миналата година,нямаше от къде  да взема ключодържатели на Кока-Кола.Изпратих капачките на Топси,а тя от своя страна ми изпрати ключодържателите.Това е от мен. Simple Smile

# 1 586
  • Мнения: 4 841
Има игра на Барни за кутиите от 150гр. Регистрираш два кода и може да спечелиш една от 400 настолни игри. Ако регистрираш 10 кода участваш в томбола за екскурзия до делфинариума във Варна за трима. Играта започва на 1.05 и е до края на месеца. Снимах условията, но снимката е голяма и не мога да я кача във форума.

# 1 587
  • Мнения: 874
Има игра на Барни за кутиите от 150гр. Регистрираш два кода и може да спечелиш една от 400 настолни игри. Ако регистрираш 10 кода участваш в томбола за екскурзия до делфинариума във Варна за трима. Играта започва на 1.05 и е до края на месеца. Снимах условията, но снимката е голяма и не мога да я кача във форума.
Може ли линк?

# 1 588
  • Мнения: 4 841
Www.barnipromo.bg


С екранна снимка май стана. Дано се чете.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 23:05 от agnesana

# 1 589
  • Мнения: 1 775
Тези Барнита изобщо не ми харесват, много се ронят. То са повече трохи отколкото кекс.

Общи условия

Активация на акаунт