Лакове за нокти - 128

  • 44 761
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 478
Лилавке, супер са ти калинките!

Топът на ГР го нанасям близо до кожата и нямам проблем.

# 316
  • Мнения: 527
Скрит текст:

Христос Воскресе!
Днес се лакирах с този лак. Не знам дали е от него или от новата база на Есенс, но лака се нанесе ужасно неравномерно и на черти. И двете ползвам за първи път.
Успях да поправя положението със синята симфония на A-England.


Според мен е от лака.И при.мен се получи.същото ,но с друг цвят.А при теб как беше миризмата?Нещо тези лакове не ми харесват.Ако излезне някой интересен може би ще го взема, но само като се сетя как мирише.Общо взето тази колекция не ме спечели.

# 317
  • Мнения: 1 049
И при мен беше доста силна миризмата.

# 318
# 319
  • Мнения: 15 317
Aз нямaм глaвобол с топовете, откaкто открих нa ГР куик дрaй и нa Пърфект спиид дрaй съм рaхaт. Хaресвaм и топa нa ГР от сериятa продиджи и си кaрaм с тия трите и изобщо не мисля зa други. Нито ми се отдръпвaт, нито се нaпуквaт, дaвaт блясък и съхнaт светкaвично, a с повечко тренинг вече не ми рaзмaзвaт рисунки, декорaции и вaденки. Друго от един топ не ми трябвa.

# 320
  • Мнения: 819
Никъде в София не успявам да го намеря, а съм много доволна и искам да си заредя поне още едно-две шишенца..ю има само от матиращият...... Помощ?

# 321
  • Мнения: 2 242
Никъде в София не успявам да го намеря, а съм много доволна и искам да си заредя поне още едно-две шишенца..ю има само от матиращият...... Помощ?
Аз го взех от ДМ преди няколко седмици. Ако имаш път до някой мол, където има ДМ, там са една идея по-заредени тези магазини. Не знам къде на друго място ги предлагат.. Сещам се за Елитис в Халите. Там има доста избор, може пък и да го има.

# 322
  • Мнения: 13 082
Само дето в Елитис няма Тренд ит ъп.

# 323
  • Мнения: 819
В Paradise го няма, в никой от ДМ, които са около нас.. и ми е много тъпичко... дано не са решили да го спират...Не съм се отказала де, ама...
Ще ми свърши работа и на друга марка да е, не държа да е точно на Trend it up...Ама да е такъв УВ топ.. но не знам кои други марки имат такива.

# 324
  • Мнения: 13 082
Аз съм много, ама много доволна от УВ топа на Перфект. Пробвай го, гарантирам ти, че няма да съжаляваш. Намира се предимно по малките квартални магазинчета, мяркала съм го и в парфюмерии Тити, в Елитис също.

# 325
  • София
  • Мнения: 1 872
Тези УВ топове могат ли да се слагат на обикновен лак и да съхнат без лампа?

# 326
  • Мнения: 13 082
Могат да, щом пишем за тях в тази тема, а не в съседната.

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
ARIA* бързо ли съхне този ув топ?

# 328
  • Мнения: 13 082
Ами нормално е времето за съхнене, може и на слънце да се суши. Но аз като цяло ползвам капки почти винаги.

# 329
  • Мнения: 5 478
Рядко си позволявам да коментирам в негативен аспект, но... Просто ще оставя това тук:
Скрит текст:
Момичето е блогър или влогър...или нещо си там.

Общи условия

Активация на акаунт