Лакове за нокти - 128

  • 44 739
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 789
От мен пастелно розово (новите лакове на Miss Sporty 1st To Shine в нюанс 030 Day Dreaming, много са сладки с тези стикери) със златен акцент (един стар и спрян от производство Rimmel):


Скрит текст:

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Топа на Есенс го има! В нова опаковка е.

Във форума беше коментирано, че качеството на топа в новата опаковка не е същото като стария. Бил друг. Аз съм купувала много бройки от стария, беше готин, единственият му минус беше, че се сгъстява доста бързо.

# 242
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Лакът е на golden rose wow, мини опаковките, които са ми любими, а топ лакът на trend it up.

Да, аз коментирах,че новият топ на есенс е ужасен и замина в кофата, заместих го с издръжливия топ на trend it up.

# 243
  • Мнения: 1 381
Лакът е на golden rose wow, мини опаковките, които са ми любими, а топ лакът на trend it up.

Да, аз коментирах,че новият топ на есенс е ужасен и замина в кофата, заместих го с издръжливия топ на trend it up.
Аз пък съм изключително недоволна от този на trend it up. Сгъсти се на втората седмица, цялата ставам на балони и лакът се цепи.. Expressionless

# 244
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Скрит текст:
Аз още съм във „вамп” настроение:


Кой е лака?Blush
[/spoiler]

Zoya Delilah и върху нея един холограмен глитър на Miss Sporty. Мога да му видя номера довечера. Hands V

Ето я Зоя-та от нет-а:

# 245
  • София
  • Мнения: 1 172
Flormar N010. В действителност е по-малинов

# 246
  • Мнения: 5 478
Явно сме на една вълна всички тези дни пак Smile

# 247
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Отново с прекрасни маникюри всички Heart
Аз не спирам да ви чета, но ме мързи да снимам Blush
Днес реших да се отсрамя и естествено - веднага се ужасих от кожичките на снимката, а на живо не е толкова очеизваждащо .....

# 248
  • Мнения: X


И аз в червената гама от тази вечер. Днес за първи път пробвах лакочистителя на Picture polish that remover и много ми хареса, как не ми изсуши ръцете, но пък свалянето на лака беше доста по-бавно.

# 249
  • Мнения: 282

Съгласна, но е добре да си спомним, че ния тия перли сме ги носили и 80-тте и 90-тте и затова са ни "бабешки", а младата и динамичн аудитория, която сега ще си ги купи не е била родена или не се е лакирала още, та за тях липсва тази конотация Wink Т.е. проблемът е в нас, не в лаковете!

И аз имам Пупа,  не са лоши, но за тия пари и ОПИ и А Ингланд и PP и СС.

Какво си хареса от ОПИ Токио, прекрасна?

И весел празник на всички китки!

Дамм, това е и така, и не. Има прекрасни перлени лакове, които съм готова да нося по всяко време (когато ми се прииска перлен лак, де  Laughing) - и на Chanel, и на OPI, и на  BarryM, и дори един безименен японски си бях купила преди вече осем години - е, няма такъв лак, перла и мат едновременно, като масло се маже и следи от четка няма. Тези на пикчърите някак ми създават усещането за неособено качествени, така ми изглеждат, а със сигурност не са. Нейсе...

От Токийската колекция си харесах скромно:

3. Rice Rice Baby
2. Hurry-juku Get This Color
1. Chopstix and Stones

Какво ново на щатския лаков пазар тази пролет?  bouquet

# 250
  • Мнения: 15 313
Aз съм с възможно нaй късите си ноктетa,
но смело ги лaкирaх и укрaсих, че дaже и реших дa ги покaжa. Joy



Скрит текст:





Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 23:40 от Джаста Праста

# 251
  • Мнения: 20 165
Adisun, много сладурско.
И Есито ми боядиса ноктите, тъкмо ми бяха поизрастнали и се бяха поизчистили от предишното боядисване от Ринга. Май трябва да си дам почивка от червени лакове. 😕

# 252
  • Мнения: 20 165
Кой каза червени лакове Grinning нищо, този го пишем розов. Един от най-любимите ми, а е на привършване, и ги няма отдавна Worried




# 253
  • Мнения: 819
Аз днес се прибрах с тези две красоти на Bel. не си личат хубаво на снимката, но на живо са много красиви.

# 254
  • Мнения: 1 381
Нещо семпло  от мен ..

Общи условия

Активация на акаунт