Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 39 331
  • 2 837
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 13 082
Благодаря ви, момичета!

Много ми хареса Търново. Град със собствен дух. Определено ще се върнем.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 11:14 от ARIA*

# 2 296
  • София
  • Мнения: 6 308
Я, той бебешор още или поне така изглежда. Simple Smile
Търново бива, даа.
ДУ.

# 2 297
  • Мнения: 13 082
Бебешор си е 😁 В четвъртък прави година. Издържа героиски на всичкото обикаляне, на което беше подложен. Чак и на шоуто го завлякохме.

# 2 298
  • Мнения: 15 317
Оле, Ари, каква душичка сладка си имаш.
Жив и здрав да ти е и дано бързичко да минат тези лоши сополи.
Милото бебче. Пу пу голямо е сладурче. Heart Eyes Heart

ПП Добро утро, народе! ПондРелник е, айде да побачкаме малко, а!
Тази работна седмица ще е кратка и натоварена. Ама после идат почивни днииии и празницииии...

# 2 299
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Прекалено много почивни дни и празници, аз не обичам толкова време да не работя. Но има и положителни страни - градът ще се изпразни, защото много народ ще слее почивките и ще е спокойно Simple Smile

# 2 300
  • Мнения: 15 317
По принцип и аз не обичам чак толкова почивни дни наведнъж, че хората в сферата на свободните професии биваме ощетени откъм приходи, но от друга страна нямам търпение да си идем при свеки за празниците. Тя си ни гледа - готви ни, прави ни сладичко. Ей на сега ще боядиса яйчицата, аз обещах да направя козунаци и ... ще падне активна почивка, ядене, спане, хубаво ще е. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 301
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
ARIA, големи смпатяги сте. Да сте живи, здрави и усмихнати .Kissing Heart

Днес каква буйна тръстика ме чака Joy 16 задачки, написани на лист, че мозъкът изтрещява Joy

# 2 302
  • Мнения: 11 505
Ариа, много сте готини и двамата Smile

Ай, честит пандрелник.... обратното броене започна!

# 2 303
  • Мнения: 6 383
Бебешор си е 😁 В четвъртък прави година. Издържа героиски на всичкото обикаляне, на което беше подложен. Чак и на шоуто го завлякохме.
Ария, много сте хубави, пу-пу! Grinning Ще оздравеете, дано да е бързичко. Забелязала съм, че доста често децата се разболяват точно около рождения си ден.
На куц крак честитя на фсички именници. Язе фчера праих снимки (пак) при кратката разходка дет си напраихме. Късния следобед подготвяхме къщата за смяната на дограмата, днес сутринта я довършихме, сега би требвало и майсторите да са пристигнали. Искам кат съ прибиръ да ги нема и аз да си чистя на спокойствие. Joy
И ми се правят козунаци, сладкиши ... да видим. Само с празниците и прането нема се разберем тази седмица. Grinning
И: хубав ден на сички! Grinning

# 2 304
  • Мнения: 1 184
Хай ти посети ли мото събитието в неделя на паркинга на мола ?

# 2 305
  • Мнения: 9 571
Ари, много сте сладки с бебока  Hug
Хубава седмица на всички!

# 2 306
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Не. Аз нямах и намерение да ходя. Напоследък предпочитам да съм единак, карам с една приятелка само, не се събирам с други.

# 2 307
  • Мнения: 35 968
Аря, прекрасни сте! Heart Eyes

добро утро! Flowers Four Leaf Clover

"Подкрепи педиатрията"

# 2 308
  • Мнения: 17 616
@AgentProvocateur да да точно тва имах предвид за височината ма не съм се изразил като хората. с грайфери задължително ще съм. за по-големо удоволствие ако некоя се качи на рамката. шегувам се. благодаря

# 2 309
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
@AgentProvocateur да да точно тва имах предвид за височината ма не съм се изразил като хората. с грайфери задължително ще съм. за по-големо удоволствие ако некоя се качи на рамката. шегувам се. благодаря
Ама и амортисьори задължително, съвсем да и е удобно. JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт