Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 91 219
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 5 547
Лидл предлага ли замразени  сурови скариди?
Не.

# 961
  • shumen
  • Мнения: 18 005
У нас скоро намерих един пакет с нахут не знам кога и от къде е купуван,но го сготвих и оцеляхме значи нищо му е нямало.
Тет,и твоя като моя синковец.Играе си с един електронен термометър и ме шашка,че е болен и има Т да не ходел на градина.

# 962
  • София
  • Мнения: 11 699
Лидл предлага ли замразени  сурови скариди?
Не.
Как не, редовно купувам, у нас на  голяма почит. Има и в кутии, а понякога само в пликове, а има и полуготови само да се топнат в мазнината.

# 963
  • Мнения: 20 157
Здравейте, има ли нахут в постоянния асортимент ?

Има,но е най-скъп в сравнение с другите магазини.
Това не е вярно. Доколкото си спомням, в Лидъл е 1.20 редовна цена. Във Фантастико в момента е на промоция 1.30, иначе е 1.50-1.60, не помня точно.

# 964
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Зехтинът на промоция хубав ли е?

# 965
  • Мнения: 4 664
Здравейте, отдавна не съм ви чела, но искам да питам дали сте виждали останали някъде очила, съвсем изключих, че са миналата седмица, а сега ги търся?

# 966
  • Мнения: 68 629
Утре ще има очила пак. Слънчеви.


Зехтинът на промоция хубав ли е?
При нас вчера беше изчерпан. Аз съм предубедена към марката Примадонна, откакто бях взела ХХЛ размер от него и беше като пелин. Горчив. Писала съм многократно тук за това.

Иначе си купих от другата им марка - гръцкия, Промиерена/Промерина ли е, не го запомних ....13.99 за литър е цената.....чаках да го намалят, но него го намалят веднъж на високосна година, а изчерпах запасите. Иначе му направих теста с хладилника и се сгъсти...гръцкия имам предвид.

А този испанския .... на тази цена може да си го пробваш.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 09:01 от teta75

# 967
  • Мнения: 4 664
Тета, благодаря Simple Smile  Hug сега ще погледна в брошурата . Точно тези търся, объркала съм се, че са били миналата седмица Simple Smile))))) аз съм гледала тази брошура

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 09:18 от aDream

# 968
  • Мнения: 68 629
Скоро пак бяха пускали...дори си взех един чифт черни, ама не ме кефят много. От утрешните си харесах един-два чифта....ще меря....то 6 лв., какво им плащаш........

# 969
  • София
  • Мнения: 1 365
Тета, благодаря Simple Smile  Hug сега ще погледна в брошурата . Точно тези търся, объркала съм се, че са били миналата седмица Simple Smile))))) аз съм гледала тази брошура
И аз ги загледах, но на тази цена много се чудя .....очила са все пак, не шапка или ръкавици

# 970
  • Мнения: 68 629
Ами те си имат защита - 100 % УВ защита.

Преди години от Лидл си купих очила Полароид....тествах ги в една оптика на решетката - гледаш в едно огледало и ако са със защита, виждаш надпис, ако нямат - не го виждаш-нещо такова, простете за лаишкото обяснение. Та те ми бяха любимите очила...имаха и поляризация май, не помня.

Тези също са със УВ защита..... не са като тези по битаците....

# 971
  • Асеновград
  • Мнения: 3 056
Тета, благодаря Simple Smile  Hug сега ще погледна в брошурата . Точно тези търся, объркала съм се, че са били миналата седмица Simple Smile))))) аз съм гледала тази брошура
И аз ги загледах, но на тази цена много се чудя .....очила са все пак, не шапка или ръкавици
По повод очилата им бях на същото мнение че като са евтини едва ли са качествени.От една шатра купих на 3 лв. много грозни отвън с оранжева рамка , е няма такова удобство и рамката ми лепна и стъклата.Та ще погледна и аз за тях.То тази седмица май освен гарденията друго не си набелязах.

# 972
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Утре ще има очила пак. Слънчеви.


Зехтинът на промоция хубав ли е?
При нас вчера беше изчерпан. Аз съм предубедена към марката Примадонна, откакто бях взела ХХЛ размер от него и беше като пелин. Горчив. Писала съм многократно тук за това.



О, не!  Stop Горчив не искам. И без това едва карам домочадието да яде зехтин! Сегашният е Cirio и не го одобряват.

# 973
  • Мнения: 68 629
В К няма ли в момента Косто доро на промоция?
Аз и него не харесвам де...но поне не горчи...

# 974
  • Мнения: 3 096
Скоро не са пускали кантари, нали? Че старият сдаде багажа след 4-5 години служба

Общи условия

Активация на акаунт