Пустата му Анатомия на Грей...

  • 28 414
  • 544
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 573
Много ми допадна филма ,очаквам с нетърпение понеделник за да започне(  обожавам филми за болници).

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ауу и аз съм му фенка на сериала и на д-р Шепърт  Mr. Green
Много чаровен

# 17
  • Мнения: 588
Ами аз свалих сериите от моя провайдер сървър,
ма е локален, само за този който е на него, в квартала...

Сртахотно ме кефи момента че в този сериал, вместо наистина да има по 100 трупа на минута, както в Спешно отделение, много повече се набляга на отношенията между героите.

Умрях от мъка за Дени, ревах заедно със всички там, ама айде да не разказвам Wink ...
Много красив тоя мАладеж Jeffrey Dean Morgan

# 18
  • Мнения: 17 407
Паднах си по две очи по тоя сериал...

Толкова че от вчера изгледах всичко де що имаше по сайтовете.

Следващият (29) епизод от втори сезон ще излезе на 2 Юли (май така четох някъде)

Вас кефи ли ви?

Малиииииииии, а тия дофторчета направо ми разбиват представите отсекаде.

Представите за какво? Да не ти се е развихрила фантазията Mr. Green Аз не съм го гледала, не обичам филми за доктори- и без това всеки ден ги гледам Wink

# 19
  • Мнения: 588

Представите за какво? Да не ти се е развихрила фантазията Mr. Green Аз не съм го гледала, не обичам филми за доктори- и без това всеки ден ги гледам Wink

За мъже бе, не за доктори, толкова готин (за лекар) беше само един от анестезиолозите в Шейново, брех, само как му беше името...  ooooh! то тогава не че ми беше до зяпане на лекари де,ма ....

# 20
  • Мнения: 3 376
Много готин сериал  Peace Peace Peace

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ами аз свалих сериите от моя провайдер сървър,
ма е локален, само за този който е на него, в квартала...


А кой е провайдъра ти?

# 22
  • Мнения: 588
Спийди нет.

# 23
  • Мнения: 1 639
Гледам и аз  Flutter
Но не знам от къде да си сваля серии напред и затова гледам тези по тв-то  Simple Smile

Ако някой помогне с линкове, много ще се радвам .  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 072
Аз си ги свалих от линкоса
Уф, само от там не мога  Confused
И аз не мога, заради коефицента ли е това?

# 25
  • Мнения: 2 897
За първи път от много време насам така да ме заинтригува сериал...Вълнувам се като ученичка на първа среща(както се вика),следя го с интерес,изчетох всичко каквото можах да намеря,но нещо не мога да си сваля серии напред Cry

# 26
  • Мнения: 668
От доста време не съм се заплесвала така по сериал.
Приспивам децата и се размазвам пред ТВ.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Гледах 2-3 епизода, но напоследък избягвам филми които ме товарят - много съм ревлива.
Преди няколко дни гледах един от епизодите в който след катастрофа (май) докараха една млада жена и един мъж забучени заедно на някаква тръба.Ситуацията беше такава, че жената със сигурност се знаеше, че ще умре.Махнаха тръбата за да спасят поне мъжа, а тя наистина умря  Cry
Уф, тъжни неща има беееееее, не съм му фен.
Предпочитам да гледам комедии  Peace

# 28
  • Мнения: 1 639
..... докараха една млада жена и един мъж забучени заедно на някаква тръба.Ситуацията беше такава, че жената със сигурност се знаеше, че ще умре.Махнаха тръбата за да спасят поне мъжа, а тя наистина умря  Cry

Мен не ме натоварва , защото гледам от друг ъгъл Simple Smile
А този случай беше такъв ,че така или иначе и двамата щяха да умрат ....мъжът имаше шанс и те го предпочетоха...но и за девойката направих каквото можаха...

Иначе ми харесва гласът бегграунд дето ръси мъдрости  Grinning

А тези дето сте гледали напред,  я кажете ще се съберат ли в крайна сметка д-р Шепърд и д-р Грей ? Laughing 
 .......той явно не е много щастлив ,че за сега избра жена си (страшна мацка и какъв благоразумен характер са й праснали......жена мечта  Simple Smile )

# 29
  • Мнения: 7 821
И аз го изгледах на един дъх за 3, 4 дни и сега ще чакам. А пък на есен с песен  Wink, заедно с Лост, 24 и Призън Брейк.

Общи условия

Активация на акаунт