Звездни компромати - Април'19

  • 230 741
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 490
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Ауууу, Векилска дано не се върне на екран. Някой писа, че не е прокопсала в Брюксел.

# 2 491
  • Мнения: 9 262
Христос Воскресе! от мен дами

и от баба Ванчи/на собствен риск!
Скрит текст:

# 2 492
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Дъщерята на Ванчето има онлайн магазин за дрехи, подарък от мама.

# 2 493
  • Мнения: 12 692
И външността й май е подарък от мама.

# 2 494
  • Мнения: 940
И външността й май е подарък от мама.

Що..правила ли си е нещо?
На мен ми харесва  щерката.

# 2 495
  • Мнения: X
Бразилски модел е починал по време на модно ревю на марката Ocksa.Видеото е ужасяващо.Хубаво момче.Много жалко...

# 2 496
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Бразилски модел е починал по време на модно ревю на марката Ocksa.Видеото е ужасяващо.Хубаво момче.Много жалко...
Кое видео?

# 2 497
  • Мнения: X
Как пада и умира.На подиума.И няколкото парамедици,а публиката гледа...Спъва се във връзките на обувките и край.

# 2 498
  • Мнения: 940
Как пада и умира.На подиума.И няколкото парамедици,а публиката гледа...Спъва се във връзките на обувките и край.

E та..той не е умрял от падането,аз и не видях никъде да пише от какво точно.Починал е в болницата.

# 2 499
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Излизала му е пяна от устата. Публиката мислела, че това е част от шоуто. Не се знае от какво е починал.

# 2 500
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Наркотици и умиране от глад. Колабирал е.

# 2 501
  • Мнения: X
Да де,падането може да е отключило нещо,ако е било някакво скрито заболяване или дефект на някой важен орган.Отделно от това са другите спекулации за дрога,глад и тн.Ужас.

# 2 502
  • Мнения: 940
Излизала му е пяна от устата. Публиката мислела, че това е част от шоуто. Не се знае от какво е починал.

Смятай...да мислят ,че е част от шоуто🤮😳..ужаст.

# 2 503
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да де,падането може да е отключило нещо,ако е било някакво скрито заболяване или дефект на някой важен орган.Отделно от това са другите спекулации за дрога,глад и тн.Ужас.

Абсурд да е то падането. Падането е резултат, а не причина. Вярно, че се спъва, но той просто не може да пази равновесие.

Или е дрога, или е някакъв колапс - сърдечен, мозъчен и т.н.

Но ако е имал пяна на устата, е ясно какво е.

# 2 504
  • Мнения: 31 404
Как пък преценихте, че е дрога веднага? Може да е гърч, тумор с последващи гърчове, епилепсия и много други неща. Жалко за момчето!

Общи условия

Активация на акаунт